Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dzygit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dzygit

  1. dzygit odpowiedział(a) na TytiX temat w Audi A4 B5
    witaj kolego mam pytanie a pukales mlotkiem napewno i przez to swieci ci sie podnies bryke zdejmij kolo zlap w kombinerki czujnik abes i cofnij go z pul milimetra lub wiecej i po klopocie. Milem to samo po wymianie wahaczy poprostu lekko sie przesuno do wewnątrz
  2. :a4fan:no i po problemie miałem orginalny central zamek , ale dokladnay sterownik z pilotem i sterownik zdechł wymienilem na nowy i niema problemu pozdrawiam serdecznie :dance: :laghing2:
  3. :hi:ok kolego trzeba sie przyjrzec tej sprawie ale to po jutrze zobacze i napisze co bo jutro mam troche pilniejsze zajecie pozdrowionka/
  4. witam kolego jest pelna ale kolega podpowiedzial cobym przeczyscił czujniki kabinowe mogą byc zabrudzone i niepodają jaka jest temperatura w wewnetrzna
  5. Witam koledzy moze którys mi podpowie co może być ze klima niedaje wpelni hłodnej temperatury , swiezo nabita w ubieglym sezonie zmieniony filtr ma pelne obroty ale nie jest to zbyt chłodne powietrze , a nastawione mam na pelne hlodzenie . Jak moze ktorys podpowiedziec z góry dzieki czy to moze byc??
  6. :szukaj:witam i tok jest w audi pamietaj ze nawet nietaką zarowke wlozysz i bedziesz mial wiadomosc na tablicy pozdrawiam :gwizdanie: :audi:
  7. :wallbash:koledzy niech mi ktorys podpowie jak podlączyc pilota z u mechanizmem do central zamka
  8. :hi:witam koledzy moze ktos podpowie jak do central zamka zainstaloweac piloto i gdxie sie podpiąc
  9. dzygit opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    :hi:witajcie koledzy jesli moze ktos mi napisac od ktorego roku weszly orginalnie lampy ksenen montowane fabrycznie pozdrawiam wszystkich :a4fan: :a4fan:
  10. Siemanko wam koledzy napisze wam co ja mam w swojej a4 lampy depo dołożyłem przetwornice z żarówkami 6000 i bajka jest super nie polecam żadnych 100 popali styki na włączniku i jest kłopot pozdrawiam
  11. zmien przednie lampy na ksenon bedzie ladniejsze
  12. :audi:Koledzy czy jest ktos ze mi powiedziec czy mozna vag-comem przestawic wskazanie licznika / zawyza mi predkosc o 8 km
  13. :hi:witam napiszcie prosze jak przekodowac licznik mi zawyza predkosc o 7km a mam opony teraz 205/55/16 pozdrawiam
  14. :hi:witam ale najlepsze wyjscie vag wykasowac ale tez trzeba zobaczyc co to za bledy mogl strzelic jakis silniczek lub potecjometr i bedzie blad
  15. witam najwiekszym bledem ktory zrobilem to zakup nissana primery szok zawsze cos ,ale gdy kupilem audi jest super pozdrawiam iszerokosci zycze
  16. dzygit odpowiedział(a) na Simin_1977 temat w 1.9TDI
    witam kolego moim zdaniem bedzie plywak w zbiorniku ale jesli mozesz o ile paliwa masz
  17. Witam wszystkich kolegow :audi:noga zgazu :thumbup:aszczegolnie mlodsi koledzy pomyscie ze ktos nawas czeka mysle ze tu mie ktos tez pomoze mam chec wymienic lampy przednie na lampy firmy depo . jestem posiadaczem audi a4 1.9dti 96 rok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.