Treść opublikowana przez dzygit
-
[B5 AFN] Komunikat ABS'u
witaj kolego mam pytanie a pukales mlotkiem napewno i przez to swieci ci sie podnies bryke zdejmij kolo zlap w kombinerki czujnik abes i cofnij go z pul milimetra lub wiecej i po klopocie. Milem to samo po wymianie wahaczy poprostu lekko sie przesuno do wewnątrz
-
[B5 ADP] Problemy z centralnym
:a4fan:no i po problemie miałem orginalny central zamek , ale dokladnay sterownik z pilotem i sterownik zdechł wymienilem na nowy i niema problemu pozdrawiam serdecznie :dance: :laghing2:
-
[B5 AFN] Słabe chłodzenie klimatyzacji
:hi:ok kolego trzeba sie przyjrzec tej sprawie ale to po jutrze zobacze i napisze co bo jutro mam troche pilniejsze zajecie pozdrowionka/
-
[B5 AFN] Słabe chłodzenie klimatyzacji
witam kolego jest pelna ale kolega podpowiedzial cobym przeczyscił czujniki kabinowe mogą byc zabrudzone i niepodają jaka jest temperatura w wewnetrzna
-
[B5 AFN] Słabe chłodzenie klimatyzacji
Witam koledzy moze którys mi podpowie co może być ze klima niedaje wpelni hłodnej temperatury , swiezo nabita w ubieglym sezonie zmieniony filtr ma pelne obroty ale nie jest to zbyt chłodne powietrze , a nastawione mam na pelne hlodzenie . Jak moze ktorys podpowiedziec z góry dzieki czy to moze byc??
-
[B5 AFN] Znaczenie kontrolek komputera
:szukaj:witam i tok jest w audi pamietaj ze nawet nietaką zarowke wlozysz i bedziesz mial wiadomosc na tablicy pozdrawiam :gwizdanie: :audi:
-
[B5 ADP] Problemy z centralnym
:wallbash:koledzy niech mi ktorys podpowie jak podlączyc pilota z u mechanizmem do central zamka
-
[ALL B5] Podłączenie pilota do centralnego zamka
:hi:witam koledzy moze ktos podpowie jak do central zamka zainstaloweac piloto i gdxie sie podpiąc
-
[B5 AFN] lampy przednie
:hi:witajcie koledzy jesli moze ktos mi napisac od ktorego roku weszly orginalnie lampy ksenen montowane fabrycznie pozdrawiam wszystkich :a4fan: :a4fan:
-
[B5 AFN] Co lepiej świeci H7 na soczewce czy te stare, lustrzane lampy ?
Siemanko wam koledzy napisze wam co ja mam w swojej a4 lampy depo dołożyłem przetwornice z żarówkami 6000 i bajka jest super nie polecam żadnych 100 popali styki na włączniku i jest kłopot pozdrawiam
-
[B5 AFN] Moje sliczne i kochane <3;p
zmien przednie lampy na ksenon bedzie ladniejsze
-
[B5 AFM] Wskazania prędkościomierza
:audi:Koledzy czy jest ktos ze mi powiedziec czy mozna vag-comem przestawic wskazanie licznika / zawyza mi predkosc o 8 km
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
:hi:witam napiszcie prosze jak przekodowac licznik mi zawyza predkosc o 7km a mam opony teraz 205/55/16 pozdrawiam
-
[B5] kasowanie błedow klimatronika
:hi:witam ale najlepsze wyjscie vag wykasowac ale tez trzeba zobaczyc co to za bledy mogl strzelic jakis silniczek lub potecjometr i bedzie blad
-
Marka Audi - powody do dumy
witam najwiekszym bledem ktory zrobilem to zakup nissana primery szok zawsze cos ,ale gdy kupilem audi jest super pozdrawiam iszerokosci zycze
-
[B5 AFN] Wskaźnik paliwa
witam kolego moim zdaniem bedzie plywak w zbiorniku ale jesli mozesz o ile paliwa masz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich kolegow :audi:noga zgazu :thumbup:aszczegolnie mlodsi koledzy pomyscie ze ktos nawas czeka mysle ze tu mie ktos tez pomoze mam chec wymienic lampy przednie na lampy firmy depo . jestem posiadaczem audi a4 1.9dti 96 rok