Treść opublikowana przez The a4
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
Wszyscy motul i m... a i do pb i do on to samo co macie do castrola przynajmniej do on inny i pb i juz w 3 autach mialem i 0 problemu i tanszy czemu wszyscy sie na motula uparli bo w tabelce ciut wyzej ? dlaczego motul lepszy od castrola np 5w 40 prosze o uzasadnienie Pozdro
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tommy i sowa ogolnie do wszystkich czy przy przejsciu z 10 na 5 w musze robic plukanie i czym jak itp Sorry za ot ale z praktyki panowie prosze odp bo takie sa cenne Pozdro jaki olej kupic tylko nie reklamowany a dobry i zimowy
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
ja wlasnie po wymianie rok temu termostatu zaczolem mieć ten problem a np.dzis to mnie cholera brala jezdzilem po miescie to 1 ze sie cholera zagrzac nie chcial to 2 to przelewanie az sie termo otworzy i ustaje egr mi nie chula zaslepiony byl a teraz z nie uzywania nie dziala ma to jakis zwiazek z grzaniem ? jaki termo wlozyc czy ori z aso bedzie ori ? czy ze sklepu tylko w innej cenie ? ja juz nie wiem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Koledzy co mi polecicie latam na castrol magnat.10w 40 juz 2 wymiany teraz sie zastanawiam nad przejsciem na 5w tylko jaki i najwazniejsze czy ktos z Was tak zrobil i mial jakies problemy z rozszczelnieniem Czy warto ? nalatane mam270k a ile naprawde ???? niby z ks sie zgadza Prosze o odp.Pozdro
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
TAK MA BYĆ I KONIEC pozdrawiam i dzięki! nieeee nie mozemy tak myslec bo to popadniemy w olewanie i jazde rupieciami jak ci co nie audi lataja trzeba to ogarnac damy rade panowie odwiedzajcie ten watek i wrzucajcie spostrzezenia Dzis byl przymrozek i co ? przelewa sie ato co kolega z czyszczeniem up pisal to pomoglo u ciebie ? ja plukalem jak kupilem autko i wymienialem plyn i nic to nie dalo czy ta przypadlosc jest tylko w dieslach? ---------- Post dopisany 26-10-2012 at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2012 at 21:42 ---------- zapomnieli koledzy o temacie ? co tam slychac w nagrzewnicach ?
-
Coś piszczy w kołach
i zero odzewu jakies pomysly bo juz mnie zaczyna drażnić
-
Szarpie i puszcza bąka 2.5 tdi 140 km
wlasnie problem jest tez jak to podpiac pod kompa jakiego programu uzyc jutro mu powiem co radzicie i postaram sie dac znac jak cos wyjdzie narazie prosze o sugestje i dzieki chlopaki ---------- Post dopisany 22-10-2012 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 21:04 ---------- jak narazie zaslepiony egr pomogl
-
Szarpie i puszcza bąka 2.5 tdi 140 km
Rozrząd wymieniali jakieś pol roku temu a rok temu kopił auto po długim postoju chyba z niemieć ja w ogóle nie znam tego silnika dlatego pytam wszystkie pomysły mile widziane i postaram sie w sobote go zmusić zęby to sam próbował ogarnąć Dzieki za podpowiedz
-
Szarpie i puszcza bąka 2.5 tdi 140 km
Witam Koledzy kumpel prosił żebym was podpytał bo magiki pompę mu chcą wymieniać silnik 2,5 tdi z audi w volvo 840 850 taki kanciak z 96 roku moc 140kucy Problem ... szarpie silnikiem podczas jazdy przerywa i puszcz baka nie ma reguły ciepły zimny w jedna stronę 30km nie dało się jechać a powrót 2 razy w deszczu błędów brak zapalała mu się kontrolka check eng,a ja wyczułem smród siary tak jakby z kata Panowie pomożecie w tym temacie albo gdzie szukać silnik nasz audi wiec na pewno ktoś to już przerabiał Pozdrawiam proszę o pomoc ,,,,
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
To kolega dla mnie nic nie ma ?
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
to jest u mnie tak samo tylko dopoki termostat sie nie ruszy oj olac trzeba i latac ale gdybysmy wspolnie to rozkminili toooo by frajda byla Teori sie naczytalemi nasluchalem tyle ile pomyslow ma mechanik jak tu wyludzic kase ale ja tylko z ciekawosci ich pytalem az sie paru prosto w galy smialem za pomysly wedle mnie to przez te swiece w kruccu i po jakims ruchu po wymianie termo albo plynu zobaczymy tego roku jak narazie nie ma ponizej 5 st. pozdro ziomki
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam kolege i juz pozdrawiam Potrzebuje w najblizszym czasie filtr powietrze olej i paliwko jaki olej bys polecil do 1.9ahu po 250 tys przebiegu latam na castrol magnat 10 40 ale na zime chce mu czyms dogodzic
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
Jak narazie jak u mnie jest za cieplo ale tak jest jak mu sie swiece załączają w króćcu na wyjściu z bloku myślę ze wtedy sie lekko zapowietrza a później jest ok
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
to jakie macie koledzy swoje opinie co toto sie tak przelewa? haha a ja myslalem ze mnie tylko to wk...
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
tez to przerabialem najgorsze sa spinki ale teraz jakie cieeepelko Polecam ale tylko cierpliwym pozdro
-
[B5 AHU] Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów
klucz dynamometryczny nowy zestaw erling i po problemie
-
Coś piszczy w kołach
mnie cos koleboce z lewej na tyle jak przyhamuje jest ok podciągnąłem delikatnie linkę ręcznego bo szalu dostawałem ale to na krotka metę co to pany jest do cholery
-
Problemy z pokrywą zaworów.
kup dobra uszczelke kpl razem z malymi na te 3 sruby wyczysc na lustereczko pokrywe i blok bez silikonow poloz uszczelke ladnie wpasuj i to samo z tymi malymi na sruby i jak kolega pisal kolejno dokrec momentem 8 i gra gitara mialem to samo tanie gumki za 10 zl sie na 10km nadaja a caly pic w dokreceniu to masz misje szukaj klucza w takim zakresie Powodzenia
-
[B5 APT] Coś ciągle dzwoni w tylnym kole
mam to samo tez na lewym tyle ze brzęczenie ustaje jak lekko hamulec zaciągnę lub wcisnę podciagnolem linkę na tym kole i trochę ustało ale to nie na długo coś widzę ze znowu pobrzękuje
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam a mozna wpasc do Was tylko kiedy bo jakos sie zebrac nie mozecie Paaaany kiedy?????
-
Zawór EGR rozwalony , zaślepić czy kupić nowy
a tak soorrry zgadza sie i moja pomylka
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
Do podgrzewania szyby to chyba jest inny guzik a ten na klimatroniku to porostu osuszanie i jak kolega wyżej pisał automatycznie załącza się klima większe obciążenie silnika normalka Mowie Ci jeździj i ciesz się jazda a nie wymyślaj u mnie np jak jest zimno i go odpalę na zimnym np po nocy to w nagrzewnicy słychać przelewanie czego ja juz nie próbowałem i wkoncu uznałem ze tak ma być i w d...mam jeźdze i sie ciesze audi Pozdro ziomale narka
-
Wzrosło spalanie-co może być przyczyną?
Po 1 zmień mechanika jak dla niego to czarna magia katy porównać malucha do 1.9 luudzie 2 kat wtrysku a 3 to sprawdź dokładnie ta krótką rurę łącząca turbo z ickiem fi ok 50 dl 50 mnie jak padła o 1,5l więcej chlała a rurka w środku od góry się wyjarala po wymianie gicik 5.5 norma Chciałeś zaoszczędzić na robociźnie rozrządu to CI dziadek zrobił następnym razem malucha mu pode pchaj bez obrazy
-
Zawór EGR rozwalony , zaślepić czy kupić nowy
Poszukaj przyczyny w zaworku lub przewodach podcisnien w moim jak go kupilem mial lekkie przewod przetarcie i tez nie moglem dojsc a prosta przyczyna byla
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
Podobnie miałem w firmowym masterku jak mu zapodalem podgrzewanie przedniej szyby tez kopcił i w dodatku tak gryząco śmierdziało ale to proste wiekszy pobor pradu pod obciążeniem i wieksze lekko obroty a Ty kolego masz podgrzewana przednia szybe czy wciskasz ta ikonke na klimatroniku bo to 2 rozne sprawy a po 2 to gdy jest ok 5stopni to pewnie masz 3 swiece do dogrzewania i to tez ma chyba wplyw jezdzij nie szukaj problemow