Treść opublikowana przez MASA81
-
A4 avant 1,9 TDI 99r Blow-Off
Nie kupuj bo szkoda kasy nic to ci nie da to urządzenie zakłada się do samochodów z przepustnicą
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
Dzięki Dev
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
Ja mam tdi
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
Dev Castrol Edge Titanium 5w40 może być? mój silnik jest suchy jak pieprz no może z przewodu wspomagania trochę sączy ale już zamówiłem
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
Dev smiejesz się ze mnie czy z zastosowanego oleju? he he
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
muszę to spróbować mechanik wlał mi olej 15w40 a z tego co przeczytałem to powinien być 5w40
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
jaki ma wpływ ta płukanka na stary olej rozrzedza go czy co?
-
wyciek płynu chłodniczego
może być wiele przyczyn zdiagnozuj skąd wycieka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
druciarstwo na maxa widziałem na własne oczy
-
Zarysowany zderzak - pomoc w wycenie
400 zł za jeden element to już bardzo wygórowane maximum
-
poszukuję numer rurki idącej od odmy do pzepustnicy 1.8 20 AVV
Spoko
-
Grill BLACK S LINE czy S4
Jak bym miał wybierać to zdecydowanie s4
-
Wesołych Świąt:)
Szczęśliwych i pogodnych świąt również Tobie i wszystkim klubowiczom życzę
-
hmmm to normalne?
powinien być pełny jak go nadusisz to w zbiorniczku powinieneś widzieć jak "sika"
-
poszukuję numer rurki idącej od odmy do pzepustnicy 1.8 20 AVV
o to Ci chodzi 058103221
-
Licznik audi a4 b5 1.9 TDI
A jak kostki będą ok to impulsator w skrzyni
-
lampy polift problem
Słabej jakości żarniki
-
AFN 110 km/h i zdycha moc
jeśli wężyki od podciśnienia są całe a turbo wpada w tryb awaryjny to sprawdź wtryski czy nie leją bo problem będzie wracał
-
temperatura płynu
Ja też kupiłem już dwa czujniki i też niby oryginał a na zegarach wskazówka nawet nie drgnie i tez nie wiem w czym problem
-
duży ubytek płynu chlodniczego
nie wiem z jakiego dziubka ci kapie ale kapać nie powinno
-
czujnik temperatury
a ja mam taki problem że wymieniłem już 2 czujniki wody i żaden mi nie wskazuje poprawnie jeden wskazywał 70st. kupiłem drugi i nawet nie drgnie wskaźnik na liczniku. Czy ktoś może wie w czym jest problem silnik afn?
-
Dobry interfejs ?
to jest tylko interfejs jak chcesz to wyślij mi maila na PW to ci wyślę instalkę do vaga 311(ang) lub 4.9 (PL)
-
Dobry interfejs ?
jeśli się połączy z samochodem to tak Polecam ci ten kabelek http://allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i4848487805.html
-
żarówka świateł mijania
jak kupisz nową żarówkę to staraj się nie dotykać palcami szklanej bańki
-
żarówka świateł mijania
tak to prawda ale nie wiem jak jest w 1.6 u mnie 1.9 tdi rozbiera się bardzo łatwo ( z jednej strony wsadzany z drugiej wciskany) zaraz nad lampą