Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MASA81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MASA81

  1. Nie kupuj bo szkoda kasy nic to ci nie da to urządzenie zakłada się do samochodów z przepustnicą
  2. Dzięki Dev
  3. Ja mam tdi
  4. Dev Castrol Edge Titanium 5w40 może być? mój silnik jest suchy jak pieprz no może z przewodu wspomagania trochę sączy ale już zamówiłem
  5. Dev smiejesz się ze mnie czy z zastosowanego oleju? he he
  6. muszę to spróbować mechanik wlał mi olej 15w40 a z tego co przeczytałem to powinien być 5w40
  7. jaki ma wpływ ta płukanka na stary olej rozrzedza go czy co?
  8. MASA81 odpowiedział(a) na outmc temat w 1.9TDI
    może być wiele przyczyn zdiagnozuj skąd wycieka
  9. druciarstwo na maxa widziałem na własne oczy
  10. 400 zł za jeden element to już bardzo wygórowane maximum
  11. Jak bym miał wybierać to zdecydowanie s4
  12. Szczęśliwych i pogodnych świąt również Tobie i wszystkim klubowiczom życzę
  13. MASA81 odpowiedział(a) na zwalowy temat w Audi A4 B5
    powinien być pełny jak go nadusisz to w zbiorniczku powinieneś widzieć jak "sika"
  14. A jak kostki będą ok to impulsator w skrzyni
  15. MASA81 odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    Słabej jakości żarniki
  16. MASA81 odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    jeśli wężyki od podciśnienia są całe a turbo wpada w tryb awaryjny to sprawdź wtryski czy nie leją bo problem będzie wracał
  17. MASA81 odpowiedział(a) na masterhex temat w Audi A4 B5
    Ja też kupiłem już dwa czujniki i też niby oryginał a na zegarach wskazówka nawet nie drgnie i tez nie wiem w czym problem
  18. nie wiem z jakiego dziubka ci kapie ale kapać nie powinno
  19. MASA81 odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    a ja mam taki problem że wymieniłem już 2 czujniki wody i żaden mi nie wskazuje poprawnie jeden wskazywał 70st. kupiłem drugi i nawet nie drgnie wskaźnik na liczniku. Czy ktoś może wie w czym jest problem silnik afn?
  20. to jest tylko interfejs jak chcesz to wyślij mi maila na PW to ci wyślę instalkę do vaga 311(ang) lub 4.9 (PL)
  21. jeśli się połączy z samochodem to tak Polecam ci ten kabelek http://allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i4848487805.html
  22. jak kupisz nową żarówkę to staraj się nie dotykać palcami szklanej bańki
  23. tak to prawda ale nie wiem jak jest w 1.6 u mnie 1.9 tdi rozbiera się bardzo łatwo ( z jednej strony wsadzany z drugiej wciskany) zaraz nad lampą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.