Treść opublikowana przez marek RĄCZKA
-
[B5]zmiana lamp 95r -> 00. Gasna mijania przy wl drogowyc
a czy ktoś z was miał na dole czyli pozycja nr.8 cieniuki żółty kabelek bo ja właśnie mam i niewiem do czegoon jest podpięty[br]Dopisany: 20 Maj 2008, 22:50 _________________________________________________ok. już wszystko świeci tak jak ma być . a kabelek cieniutki żółty okazał się kabelkiem odpowiadającym czy światła są włączone czy nie
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
witam wszystkich mam pytanie bo niemogę już nigdzie dostać silniczków do regulacji lamp od punto II i czy są inne które będą również pasowały
-
[B5 ADR] Zamiennik Lamp przednich bez przeróbek
http://www.allegro.pl/item358780580_nowy_reflektor_xenon_audi_a4_reflektory_.html zerknij sobie nate
-
[B5 AEB] Audi A4 Quattro
a gdzie zdjęcia
-
[B5 AVG] Moja czarna audiolka:)
bardzo ładny , lampeczki tył i przód :th: a środeczek może pare fotek :>
-
[B5 ACK] Moja niuńka
ładna a4 i do tego quattro :th: jakieś mody może kieruneczki boczne białe i lampy przednie po II lifcie , kieronica po lifcie i alusiki wymiana i będzie miodzio . ładniutka pozdrawiam
-
[B5 AEB] MOJE SREBERKO 1.8 TURBO QUATTRO
zarysowanie już było jak kupiłem ale jak się cieplej zrobi zakładam czujniki cofania i wtedy pomaluje , co do obniżenia to może jak się droga do babci poprawi to się obniży sporo .
-
[B5 ABC] Moja nowa niunia
ZDJĘĆ NIEWIDAĆ [kolego juz raz cie prosiłem o nie używanie CAPSA na forum, następnym razem będzie ostrzeżenie] - schiller
-
[B5 AEB] MOJE SREBERKO 1.8 TURBO QUATTRO
WITAM WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW CHCIAŁEM POKAZAĆ I WAM MOJĄ SREBRNĄ NIUNIE . AUTO KUPIŁEM WE WRZEŚNIU 2007 . SILNIK 1.8 TURBO QUATTRO 150 KONIKÓW. PRZEBIEG JAK KUPOWAŁEM PRAWIE 87 TYŚ :gwizdanie: NIEWIADOMO CZY COFANY NIKT TEGO NIEWIE I PEWNIE SIĘ NIEDOWIE . SAMOCHODZIK PRZYJECHAŁ Z WŁOCH NA ALUSIKACH 16 I TAK NARAZIE PEWNIE ZOSTANIE . WYPOSAŻENIE : 2 X PODUSZKI , 4 X ELEKTRYCZNE SZYBY , SKŁADANE LUSTERKA CHYBA PODGRZEWANE KLIMATRONIK , ABS , CENTRALNY NA PILOTA + ALARM + DOMYKANIE SZYB Z PILOCIKA. JAK NARAZIE WYMIENIŁEM PODSTAWOWE PODZESPOŁY CZYLI : ROZRZĄD KOMPLETNY , OLEJE , FILTRY . MODYFIKACJE DOTYCHCZAS TO : WYMIANA TYLNICH ŚWIATEŁEK NA CLER , KIERUNKI BIAŁE. PLANOWANE TO : WYMIANA KIEROWNICY PO LIFCIE ORAZ WYMIANA PRZEDNICH ŚWIATEŁEK NA ZESPOLONE PO II LIFCIE SOCZEWKOWE. ZAWIESZENIE PEWNIE NIEBĘDE OBNIŻAŁ BO MAM KIEPSKĄ DROGĘ DO BABCI A MUSZĘ DONIEJ CZASAMI DOJECHAĆ . OCENIAJCIE ŁAGODNIE :> . POZDRAWIAM. A TU PARE FOTEK SORY ZA [JAKOŚĆ BO ROBIONE TELEFONEM
-
[B5 AFN] uszkodzony czujnik otwarcia drzwi
szubi a czy te czujniki krańcowe widać gołym okiem czy one są gdzieś w drzwiach. może masz jakąś fotke w którym one są miejscu .z góry dzięki
-
[B5 AFN] uszkodzony czujnik otwarcia drzwi
a ja mam dowas pytanie bo mam taki sam przypadek że jak otworze drzwi pasażera z przodu to niezaświeca mi się światełko i alarm jest nadal aktywny tylko niewiem gdzie znajduje się ten czujnik
-
[ALL B5] Oznaczenie bezpieczników
INSTRUKCJA OBSŁUGI AUDI A4 http://picasaweb.google.com/lipkarob/InstrukcjaObsUgiSamochoduAudiA4
-
[B5 AEB] Środek piorący
VANISH w aerozolu IDEALNY sam czyściłem i wszystko super schodzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jestem Marek . Mieszkam w Dębicy i posiadam Audi A4 B5 1.8 TURBO 150 KM z 1995. Audiczke kupiłem 3 miesiące temu i jestem z niej bardzo zadowolony oby służyła jak najdłużej . Pozdrawiam wszystkich