Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marek RĄCZKA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marek RĄCZKA

  1. a czy ktoś z was miał na dole czyli pozycja nr.8 cieniuki żółty kabelek bo ja właśnie mam i niewiem do czegoon jest podpięty[br]Dopisany: 20 Maj 2008, 22:50 _________________________________________________ok. już wszystko świeci tak jak ma być . a kabelek cieniutki żółty okazał się kabelkiem odpowiadającym czy światła są włączone czy nie
  2. witam wszystkich mam pytanie bo niemogę już nigdzie dostać silniczków do regulacji lamp od punto II i czy są inne które będą również pasowały
  3. http://www.allegro.pl/item358780580_nowy_reflektor_xenon_audi_a4_reflektory_.html zerknij sobie nate
  4. a gdzie zdjęcia
  5. bardzo ładny , lampeczki tył i przód :th: a środeczek może pare fotek :>
  6. ładna a4 i do tego quattro :th: jakieś mody może kieruneczki boczne białe i lampy przednie po II lifcie , kieronica po lifcie i alusiki wymiana i będzie miodzio . ładniutka pozdrawiam
  7. zarysowanie już było jak kupiłem ale jak się cieplej zrobi zakładam czujniki cofania i wtedy pomaluje , co do obniżenia to może jak się droga do babci poprawi to się obniży sporo .
  8. ZDJĘĆ NIEWIDAĆ [kolego juz raz cie prosiłem o nie używanie CAPSA na forum, następnym razem będzie ostrzeżenie] - schiller
  9. WITAM WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW CHCIAŁEM POKAZAĆ I WAM MOJĄ SREBRNĄ NIUNIE . AUTO KUPIŁEM WE WRZEŚNIU 2007 . SILNIK 1.8 TURBO QUATTRO 150 KONIKÓW. PRZEBIEG JAK KUPOWAŁEM PRAWIE 87 TYŚ :gwizdanie: NIEWIADOMO CZY COFANY NIKT TEGO NIEWIE I PEWNIE SIĘ NIEDOWIE . SAMOCHODZIK PRZYJECHAŁ Z WŁOCH NA ALUSIKACH 16 I TAK NARAZIE PEWNIE ZOSTANIE . WYPOSAŻENIE : 2 X PODUSZKI , 4 X ELEKTRYCZNE SZYBY , SKŁADANE LUSTERKA CHYBA PODGRZEWANE KLIMATRONIK , ABS , CENTRALNY NA PILOTA + ALARM + DOMYKANIE SZYB Z PILOCIKA. JAK NARAZIE WYMIENIŁEM PODSTAWOWE PODZESPOŁY CZYLI : ROZRZĄD KOMPLETNY , OLEJE , FILTRY . MODYFIKACJE DOTYCHCZAS TO : WYMIANA TYLNICH ŚWIATEŁEK NA CLER , KIERUNKI BIAŁE. PLANOWANE TO : WYMIANA KIEROWNICY PO LIFCIE ORAZ WYMIANA PRZEDNICH ŚWIATEŁEK NA ZESPOLONE PO II LIFCIE SOCZEWKOWE. ZAWIESZENIE PEWNIE NIEBĘDE OBNIŻAŁ BO MAM KIEPSKĄ DROGĘ DO BABCI A MUSZĘ DONIEJ CZASAMI DOJECHAĆ . OCENIAJCIE ŁAGODNIE :> . POZDRAWIAM. A TU PARE FOTEK SORY ZA [JAKOŚĆ BO ROBIONE TELEFONEM
  10. szubi a czy te czujniki krańcowe widać gołym okiem czy one są gdzieś w drzwiach. może masz jakąś fotke w którym one są miejscu .z góry dzięki
  11. a ja mam dowas pytanie bo mam taki sam przypadek że jak otworze drzwi pasażera z przodu to niezaświeca mi się światełko i alarm jest nadal aktywny tylko niewiem gdzie znajduje się ten czujnik
  12. INSTRUKCJA OBSŁUGI AUDI A4 http://picasaweb.google.com/lipkarob/InstrukcjaObsUgiSamochoduAudiA4
  13. VANISH w aerozolu IDEALNY sam czyściłem i wszystko super schodzi
  14. Witam wszystkich jestem Marek . Mieszkam w Dębicy i posiadam Audi A4 B5 1.8 TURBO 150 KM z 1995. Audiczke kupiłem 3 miesiące temu i jestem z niej bardzo zadowolony oby służyła jak najdłużej . Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.