Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris-krzysztof

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris-krzysztof

  1. lanir1 to jest temat Piotra wiec nie zaśmiecaj mu wątku. Załóż swój i tam pokazuj z kim i czym sie ścigałeś.
  2. Można kupic gotowe grile coś koło 200zł takie jak pokazałeś
  3. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Toć tam zawsze 2 kable idą. Odcinasz swoją kostkę i podpinasz:wink: tyle ze te sa pod d2s zarniki chyba:wink: No tak . A Fanta szukasz pod 1DS? tak pod d1s np 4p VW TOUAREG 04- Przetwornica bixenon NOWA VALEO (3923367964) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. New PRZETWORNICA PASSAT B6 3D0907391B XENON AUDI VALEO (3944601406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  4. git. Dzwon jak coś. Krzysiek, co Ci nie pasuje w Intemo? Linia odcięcia światła i cenia. Czyli u Ciebie / jest bardziej pionowo i wyglada _|--- (mniej wiecej ) Osobiście wogóle _/ takie. Waże że jesteś zadowolony.
  5. W Intemo nie podoba sie mi linia odciecia. A niektórzy sie zachwycają
  6. możesz sobie dac pod lawete akumlator żelowy do tego pociągnąc 1 kabel do auta na szybko złączkę (tylko do ładowania aku w czasie jazdy) Wyciągarka krótko pracuje wiec taki mały aku załatwi sprawę.
  7. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak sie widzą ? Prawie jak S-line he
  8. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam środek od sline jakby ktoś potrzebował
  9. kris-krzysztof odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    Możesz spokojnie malowac nic sie nie stanie. Po drugie ramka sie nei nagrzewa od soczewki .
  10. kris-krzysztof odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    Jak na mat to polecam to : I kosztuje mniej niż 20zł a nie 60-70 za plasti-dipa
  11. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zrób sterowanie z pilota i panel nie będzie potrzebny
  12. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Testował ktoś takie żarówki?: PHILIPS DIAMOND VISION 5000K H4 lepsze od Blue Vis (3842547168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  13. Ja założyłem osłone na uchwyt własnej konstrukcji. Nie bawiłem sie w Ori elementy A trzyma sie mocno.
  14. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawych rzeczy sie dowiedziałem całe auto mam malowane hehe (wszytko to bez oglądnięcia auta)
  15. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest opcja żeby ktoś posprzątał ten temat ? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9tdi-s-line-webasto-bi-xenon-itp-311678/ ? ---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- jozek726 widzisz jakich specjalistów mamy na forum
  16. To ja już czegoś nie czaje,pare postów wcześniej wrzuciles opis na,którym jest ze pin 5 i 1 z czujników są zmostkowane i odpowiednio do pin 19 i 20 a piny 4 odpowiednio do pin 15 i 16. ziomal-84 lewa strona to strona kierowcy Mój błąd Piny 5 też mają być zmostkowane i wpięte w sterownik pin 19. Piny 1 mają być zmoskowane i wpięte w sterownik pin 20. Pin 4 przedniego czujnika ma być wpięty do sterownika pin 15. Pin 4 tylnego czujnika ma być wpięty do sterownika pin 14. A nie tak ? Pin 4 tylnego czujnika ma być wpięty do sterownika pin 16.
  17. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko wychodzi że miałeś tam na hamowanku z 1,8zł -+ Tak tylko napisałem swoje zdanie bo jeżdze busami czesto po CZ i jak widze w lusterku błysk to przeważnie rejestracja PL (tak na 80-90%)
  18. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    On też chciał wyprzedzic wiec nie wiem czemu sie tak spinałeś Praktycznie mu w D wjechałeś .... Nie zauważyłes że za tym co zjechał był Opelek. Czesi sie tak nie spinają jak zajmujesz mu lewy pas i wyprzedzasz. Jakbyś go "przytarł" to by była Twoja wina a nie tego z busa.
  19. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    S4 Gril i Ramka
  20. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przecież przycinasz grill s4 wkładasz do ramki s-line i pasuje . W zderzaku wycinasz 2 ząbki i tyle (1cm ciecia którego nie widac). Na tych fotach masz wszytkie możliwości montażu:) Ramka S-line -Grill S4 Niebieska Audi Gril S4 Ramka S4 Srebrna Gril S4 Ramka S-line Grill S4 -Ramka S4
  21. kris-krzysztof odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    d1s
  22. Bez stresu . Tak szybko to tylko Artur działa w kwestii zmiany aut;)
  23. He idzie to na weekendzie naprawić
  24. Szkoda ze nie poleciałeś ostatnio na spocie z Darkiem .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.