Treść opublikowana przez kris-krzysztof
-
B6 DIVISION
4f0853736b kupiłem taki znaczek s-line i nie pasuje do grilu . Ma ktoś na taki co pasuje p&p bo tego nie che mi sie przerabiac
-
B6 DIVISION
Dzieki. Zastanawiam sie nad czarnym frontem + znaczek sline w gril i przodu już nie ruszam
-
B6 DIVISION
New Lampy ! + Spryski Jeszcze tylko zamontować pompkę i skończone:)
-
Tornador
To tylko powietrze i środek do czyszczenia. Ciekawe urządzenie jak komuś sie pędzelkiem nie chce bawić. Na wiosnę może kupiei przetestuje
-
B6 DIVISION
Odpowietrznik zbiorniczka
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Nie ma nikt na sprzedaż zbiornika pod spryski do b6?
-
B6 DIVISION
Potrzebuje zdjecie zderzaka pod spryski (od strony auta ) jak jest w orginale poprowadzony wąż pod spryskiwacze. Ma ktoś taka fote?>
-
Tornador
Testował ktoś to urządzenie?
-
B6 DIVISION
Mam dylemat czy ramki na grilu i w zderzaku nie pomalować na czarno . I ewentualnie znaczek audi ... Co myślicie?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Jarek zero problemów ! Jak sobie przypomne RS to co chwile coś w nich poprawiałem. A te jak założyłem do dnia dzisiejszego malina!
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
P-U-M-A patenty he może jescze jest zgłoszone do urzedu patentowego i nie można o tym pisac. Dobrze podsumowałeś Tylko niektórzy dalej żyją w świadomości że tylko oni tak przerabiają że nikt inni nie potrafi
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Juby_P wykres był resztę Ci powiej wujek Google
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
juby_p Wiec napisz jak Ty spawasz kolektor z T?
-
Myjka Ciśnieniowa
3 lata temu stałem przed wyborem myjki i kupiłem KARCHER HD 1090 Jestem zadowolony warta swojej kasy. Różne testowałem zasięgałem opinii kolegów i jednak nie zdecydowałem sie na nowe serie. Ponad 210bar i 1000l wydajności.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
nie powiedzialęm nigdzie że to nei realne:) mocowanie sprawdzi sie do innego projektu.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
jemu chodziło chyba o tą srube co sie gruszke przykreca do uchwytu. Widac jak sie nałożyła (optyczne złudzenie) że jest ona na sztandze
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
To była przymiarka tylko tego mocowania. jak idealnie wycentrujesz otwor w kolektorze z otworem w T? żeby progu nie było? masz pewnośc że uda Ci sie idealnie trafic?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
drugi też srebrny myśli intensywnie o by wymodzic
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
ten zestaw nie będzie montowany w audi a tam sie zmieści na pewno
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
sprawdzę to jutro .
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Nie bardzo rozumiem o jaki kąt Ci chodzi ..
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
To mocowanie nadaje się tylko do poprzecznego silnika, a tak naprawdę nie zastosował bym go do żadnej przeróbki. Bo ?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Może ktoś jest zainteresowany mocowaniem gruszki pod gtb. Mam takie mocowanie
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
kolega jihaad podał już rozwiązanie
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Prościej szybciej łątwiej dokupic sterownik (moduł) za -+40 zł i moża sobie sterowac spryskiwaczami wedle uznania. Np mam tak trzymam menetke od sprysków przez 7 sek i dopiero po 7 sek odpalają sie od reflektorów:). Takie rozwiązanie jest moim zdaniem lepsze od ori.