Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pablo15005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo15005

  1. Właśnie nie wiem czy mechanik skręcał auto na podnośniku czy pod obciążeniem, sprawdzę jeszcze tą opcje sprężyny prawej (samochód stoi nierówno - padnięta prawa strona w dół) zobaczymy co się okaże jak wyjmę amortyzator ---------- Post dopisany 15-10-2012 at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2012 at 15:33 ---------- wyjąłem dziś amortyzator prawy tylny, tłoczysko chodzi ciężko, ciekawe jak z lewą stroną . Dalej stawiacie na amorki tył że pływa?:>
  2. Wahacze górne z prawej strony zmienione,auto prowadzi się lepiej w koleinach myślę ze i tak będzie chodziło dalej... Słychać jeszcze te pykania z prawej strony jak przed wymianą wahaczy ale już nie tak bardzo, czyżby to amortyzator?:>
  3. Jakoś możesz zarzuć jakimiś pikczersami byłbym wdzięczny
  4. Prawa strona czyli pasażera, a da to coś? Będzie coś widać, tunel nie zasłoni?
  5. Witam, chciałbym wyjąć ori radio pod 2DIN ale jeden pin został uszkodzony podczas wyjmowania pilniczkami...Gdy wkładam wyjmak w to miejsce z zepsutym zatrzaskiem nie ma żadnego oporu...wchodzi luźno. Zakupiłem wyjmaki z allegro wchodzą ładnie w pozostałe, zaczepiają się ale i tak nie mogę wydrzeć dalej radia... Miałby ktoś jakiś pomysł jak można je wyciągnąć:>
  6. Czyli mówisz że takie połączenie nie byłoby głupie pomyślę nad tym jak zobaczę co się stało z tymi gadżetami u mnie z tyłu ...
  7. Tak tuleje zmienione ok 2-3 miechy temu ... Myślałem nad 1 BE amorkach lub mts?:> PS. Co sądzicie o amorkach MTS na tył i sprężynach Eibach Pro Kit -35mm. Będzie twardo troszkę ? Żeby nie było że jak siądzie 3 osoby z tyłu to d*pa po ziemi... przód mam -40 i tył -35 niby wyglądałoby to jakoś? Obecnie mam -30 ale prawa sprężyna chyba już nie domaga bo ta strona na równym czasami bardziej siedzi... jutro myślę wyciągnąć te amorki moje i zobaczyć co z nimi się dzieje ... Co Wy do takiego połączenia jak w/w ?:>
  8. Po dzisiejszej jeździe, stwierdzam ze muszę zmienić te amorki z tyłu jak najszybciej bo samochód chodzi po szosie jak szmata...
  9. Dzięki za info coś pomyślę żeby było dobrze
  10. właśnie wezmę lema od Toma bo szosy w mojej okolicy są takie że szkoda gadać... PS. A przy zmianie na nowe to jak je skręcać? bo wyczytałem że na opuszczonym samochodzie trzeba skręcać zawieszenie, w tym przypadku także?:>
  11. aha, dodam że jedna sprężyna jest coś zmęczona bo prawa strona bardziej siedzi czasami niż lewa...
  12. a czemu akurat amory tył? i denerwuje mnie to coraz głośniejsze pukanie z prawej strony
  13. Ja bym proponował gdyby ktoś mógł w ta niedziele na torze dobra impreza sie szykuje wiec mozna by zawitac:) ---------- Post dopisany 03-10-2012 at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2012 at 01:30 ---------- Może jakiś spocik ?:>
  14. Ruszałem samochodem góra dół, nic nie słychać stukania przy moim ciężarze...Amortyzatory koni sporta mam i ten ruch przy mojej wadze ciała jest znikomy... podniosłem tą stukającą stronę i na wahaczach górnych jest spękania tuleja przy mocowaniu do amortyzatora... Gdy opuszczałem lewarek przy samym dole słychać było takie puknięcia jakby się wydobywały z wahacza górnego przedniego. Podniosłem z ciekawości lewa dobra, cichą stronę i tam tylko na jednym wahaczu widać że już go zaczyna też brać ale jeszcze się nie odzywa...A te z prawej strony a szczególnie ten przedni jest ładnie spękany... Przez te wahacze może chodzić po szosie i ciągnąć go w prawą stronę na ładnej prostej drodze? :>
  15. Możesz dać jakieś foto jak ona wygląda?:>
  16. Panowie, nasila się stukanie z prawej strony... na nierównościach słuchać stukanie jakby korkiem od tarczyna ktoś strzelał sobie... co to może być? :| A wahacze dolne banany zmieniane ze 2 miesiące temu...
  17. Amorki sprawne ok 70% sprawności, więc ta opcja odpada... Pytanie czy przez zbieżność tyłu samochód może tak chodzić czy sanki? ---------- Post dopisany 30-09-2012 at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2012 at 19:37 ---------- Sanki zmienione, łożysko lewe wymienione a dalej chodzi w koleinach jak... Z prawej strony coraz bardziej nasila się stukanie ale co to może być? Przez co może jeszcze tak go nosić po szosie?:>
  18. Miałem rurkę u siebie w 1.8, od 2 do 2.5 tys obrotów brzdęk metalu ze długo tak nie pojezdziłem wspawałem strumienice za 60zł z allegro i jest spoko jak dla mnie
  19. jakbyś chciał USA robić to mam czerwoną folię Mam ledy z tyłu więc odpada, zrobię tak jak ma armi
  20. Gracjan, jakie wymiary kupowałeś foli na lampy? 100x25 czy 100x50 brać, 2x przód i pasek wsteczny tył mam zamiar zrobić
  21. Tył idzie bez problemu bez ściągaczy, odkręcasz dół, składasz kanapę, odkręcasz dwie śruby we wnęce u góry za oparciem kanapy, przekręcasz amor i wyciągasz amortyzator ze sprężyna dalej dociskasz amortyzator swoim ciałem i rozkręcasz go, nie pamiętam już jak to idzie:p ale tył jest łatwiej niż przód ogarnąć
  22. Witam, byłem dziś sprawdzić zawieszenie bo auto pływa mi w koleinach że trzeba trzymać kierownice dosyć mocno... Diagnosta (Speed Car) stwierdził że przód niema żadnych luzów. Kiedyś wcześniej będąc u mechanika jak przeglądał mi zawieszenie to wyszły wahacze dolne banany i na sankach tuleje wywalone stwierdził, jak brał łyżką/łapką no to fakt widziałem że sanki chodzą ale góra dół że szczeliny robiły się na dobre pare mm. Wymieniłem banany auto dalej pływa... Będąc dziś w speed car diagnosta stwierdził ze z tyłu tuleje na belce(według niego) są za miękkie, a zmieniałem je z 2 miechy temu, kupione u kolegi z forum Tom77 lemfordera. Wątpię żeby po takim czasie padły te tuleje. Dobra kolejna sprawa, jak podniósł tył wyszło że łożysko w lewym kole do wymiany i tak jest bo chodzi jak się porusza rękoma. Zbieżność tyłu wyszła coś koło 4.7 bodajże żeby nie skłamać i winne jest temu łożysko tak stwierdził. Moje pytanie jest takie, czy przez to łożysko może tak wodzić samochodem? Czy sanki są też temu winne? kogo posłuchać i jak sprawdzić/jak powinny pracować te sanki? Opona 205/55/16. EDIT: Sanki zmienione, łożysko lewe wymienione a dalej chodzi w koleinach jak... Z prawej strony coraz bardziej nasila się stukanie ale co to może być? Przez co może jeszcze tak go nosić po szosie?:>
  23. pablo15005 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, mam pytanko czy felgi alu et 45 6J wejda do a4 b6 1.9 quattro?:>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.