Treść opublikowana przez Tommy Gun
-
Strefa Śmiechu
- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Ostatni nabytek A4 B7 3.0 tdi, rocznik 2005 - 240 tys.- Leje zacisk tył - regeneracja pytanie
Jeszcze nie cieszę się na zapas, tylko i wyłącznie brak czasu zmusił mnie do zakupu na miejscu. Pewnie po jakimś czasie zj**ie się drugi a wtedy będę dzwonił dev Leje się tak że uciekła prawie cała butelka 0,5- Turbina 115ps i 130ps
Jeżeli jesteś zainteresowany to mam prawie cały zestaw do przekładki na turbo podciśnieniowe.- Leje zacisk tył - regeneracja pytanie
Niet, ale jak masz zardzewiałe prowadnice to klocki lubią się zapiekać. Szukaj innego zestawu naprawczego. Dzisiaj zamówiłem nowy zacisk z TRW, przy zwrocie starego 240zł. Niestety- Leje zacisk tył - regeneracja pytanie
Witam, ostatnio puścił zacisk w mojej a4 rocznik 99, prawy tył. Po zaciągnięciu ręcznego, wręcz leje się z niego. Czy jest ktoś na forum kto podjąłby się regeneracji takowego i przedstawił mi przybliżone koszta ??- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Bardzo udany zlocik. Dużo humoru, dużo ładnych aut Była także mini sesja zdjęciowa - kto nie był niech żałuje- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja bym ich również poinformował - pocałujcie mnie serdecznie w d*pę a ewentualnie sprawdzić to możecie, jakie wasza babka ma hemoroidy. Co za bezczelne traktowanie klienta !- Ręzanie - przyjemność czy uzależnienie
Ciekawe ilu delikwentów tłumaczyło - kochanie jak kupię turbo od AWX to wreszcie będzie normalnie wyprzedzał. Albo muszę mieć te jarzma - jak nam coś wyskoczy przed autem to dopiero będzie. Wiesz ta czarna podsufitka jest taka udana że się nie brudzi- Ręzanie - przyjemność czy uzależnienie
Hehe to widzę że nie jestem sam. Ide tylko na chwilę, za 10 minut wracam. Potem się kończy jak się kończy. My mamy auta one Lumpexy - proste- MEYLE HD Czy ktoś używał, jakie opinie ??
Powiem wam, że niedawno byłem w warsztacie. Na jednym szarpaku gość powiedział że są wywalone tuleje górnych z lewej strony. Wszystko ładnie pięknie, wymiana u nich z użyciem ich części. Olałem to towarzystwo i pojechałem do innego warsztatu. Wydarliśmy zwrotnicę i zero luzów - kompletnie nic na wahaczach górnych - są firmy Meyle. Od zakupu zrobiłem na nich 26 tys. i nie ma większych problemów. Winna okazuje się tuleja na bananie ale to sobie ogarnę na wiosnę. Póki co nie przekreślajmy tych wahaczy, a dodam że jeżdżę po różnych drogach.- Problmy po wymianie na 216tki
Dała efekt bo masz mapy dobierane pod 216. jaras - wystarczy sam fakt że kopci i zapewne jedzie gryzącym "zapachem" niespalonego paliwa. Inna kwestia to również odpowiednia ilość powietrza potrzebna do wytworzenia prawidłowej mieszanki. Jestem zwolennikiem teorii czyszczenia kolektora dolotowego przed założeniem 216-tek. Syf który się tam tworzy jest makabryczny i potrafi skutecznie zblokować przepływ powietrza.- Problmy po wymianie na 216tki
Lepiej gdyby było ustawione ciśnienie 190/300. Same wtryski nowe pewnie nie są, tak jak i pompa wtryskowa (tak przypuszczam). To wszystko może się dziać z racji tego, że auto nie jest w stanie przepalić takiej ilości paliwa...- Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
To kiedy reaktywacja spotów kolbuszowskich ??- [B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Dzięki Akjam - już wiem co muszę zamówić w następnej kolejności Widziałem raz gościa w A4 B6 który miał jakieś koślawe ET - koła były cholernie schowane i wyglądało to obrzydliwie. Gorzej niż na 15-tkach.- [B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Musieliśmy zostawić nieco funduszy jak coś się s..... W sumie trafiły się niedaleko stąd taka decyzja. Zastanawiam się tylko czy nie dać dystansów żeby kółka lekko wystawały (et 43). Chcę aby autko które zawiezie do ślubu mnie i moja przyszłą żonę wyglądało pięknie i agresywnie. Akjam, przerabiam Twój wątek w wolnych chwilach w pracy, także mam na uwadze- [B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Już zdążyłem zauważyć autko kolegi akjam - jest bajeczne Jak zobaczyłem 18-tki i to jeszcze w takim stanie to sobie usiadłem. Po kodach wyposażenia wyczytałem że seryjnie były u nas 17-tki ale oczywiście ktoś je zabrał. Zapewne krążą teraz po allegro w przedziale 1,5 - 2 tys... ---------- Post dopisany 28-02-2013 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2013 at 07:45 ---------- Dzisiaj kupione 17-tki S-line. Trzeba było odzyskać to co ktoś przygarnął... I przy okazji muszę się wybrać do okulisty - auto ma jednak czarną podsufitkę. Rozpracowałem także światła do jazdy dziennej . Miło jest każdego dnia, odkrywać kolejne gadżety w nowym nabytku.- Filtr kabinowy
Mann, jakość wykonania. Kiedyś kupiłem Harta węglowy, szybko wchłaniał wilgoć i szyby jeszcze gorzej parowały.- Ręzanie - przyjemność czy uzależnienie
I wszystko jasne- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Przecież u nas dużo się nie jeździ- Ręzanie - przyjemność czy uzależnienie
Owszem po części tak, tylko czy to wszystko z czasem, nie stanowi na tyle wciągającej odskoczni że wpadamy po uszy... ? Różne rzeczy robi się w ciągu całego życia i zbiera wspomniane znaczki, jeździ wędkować itd. Fakt jest jeden, motorem napędowym są inni użytkownicy, a także (wydaje mi się) wzajemna chęć "pozytywnej" rywalizacji- Ręzanie - przyjemność czy uzależnienie
Witam, siedząc w pracy w szare popołudnie, zacząłem zastanawiać się nad pewną kwestią. Główne założenie w istnieniu forum to wspólne zloty, spotkania, pomoc, pokazywanie zmodzonych aut i planów z nimi związanych. Wszystko jest super, ale ta ostatnia kwestia. Na dobrą sprawę tysiące ludzi używa na codzień auta, nie przejmując się zbytnio jego kondycją,wyglądem itp. Ot ma dowieźć z punktu A do punktu B i najlepiej gdyby nie odpadło koło lub co innego. Ciekawe co wy o tym sądzicie, dokonując analizy na własnej osobie. Nie chodzi mi tutaj o stwierdzenia że "serią nie da się jeździć", "kozy prowadzi się na pastwisko a nie na drogę". Czy to wszystko co robimy, jest dla swojej własnej przyjemności czy pod publikę ? Czy już jesteśmy uzależnieni i każdy możliwy grosz przeliczamy na nowe fanty mogące wpaść do auta ? Do tego stopnia że po nocach śnią się nam rozpórki, turbiny, zderzaki i inne rarytasy S-line ?? Czy opowiadaliśmy naszym bliskim osobom lub znajomym - słuchaj dorwałem taką i taką część w ASO, była wyjątkowa okazja na alledrogo, pewnie ktoś inny by kupił, na szrocie było x coś tam ?? Zapraszam do dyskusji i wymiany spostrzeżeń- Dymi na biało / czuć spalonym olejem / nie ma mocy AJM a4b5 Pomocy! !!
Jak masz ściągnięte turbo to polecam odkręcić kolektor dolotowy i go wyczyścić. Do tego zestaw montażowy turbo Elringa - wszystko jest na wymiar.- [B7 BKN] Fura Melmana. Performance (?) upgrade.
Na jaką pozycję ustawiasz włącznik świateł aby DRL działały automatycznie ?? W naszym nowym nabytku jest cycek z przełącznikiem 0 -1. Na włączniku świateł u Ciebie(jak i u nas) są 3 opcje a w innych A4 wiedziałem 3 + auto ?? Czy to było jakoś zależne od rocznika ?? na tym filmiku przełącza się automatycznie- [B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Na autoemocion poprzednia cena wynosiła 40 900,00 z trzyletnią gwarancją. To już wiem dlaczego po odpaleniu wydmuchało wodę z wydechu i która była pod korkiem. Po trasie wszystko zniknęło . Po tych kilku dniach auto spisuje się rewelacyjnie, nie ma problemów z odpalaniem czy jakimś kopceniem, z silnika pod odpaleniu nie dobiega żaden hałas. Jedynie czasami przycina się klapka nawiewu od strony kierowcy ale i to zostanie ogarnięte z czasem. Po wizycie na warsztacie, wyszło że nie ma żadnych luzów w zawieszeniu, wszystko w oryginale, sprawność amorków przód 65% tył 76%, zbieżność prawidłowa. Nie ma wycieków oleju ani innych podejrzanych rzeczy. Dzisiaj B7 zostało przerejestrowane + reszta formalności. - Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI