Treść opublikowana przez Tommy Gun
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
Plus kawałek filcu na wiertarkę - papierem nie uzyska tak ładnego efektu jak po "filcowaniu"
-
[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Jeszcze jest chyba za wcześnie bo przeczytałem grata Wrzucaj fotki grzechu, zobaczymy co i jak. Ogólnie kolorek łatwy do utrzymania.
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Buba ma latający talerz, dlatego używa Ludwika A tak na poważnie, w lecie jak z szyby robi się strzelnica owadów to ludwik usunie wszystko. Nie ma lepszego i tańszego sposobu. Jakie są wasze opinie o wosku Meguiars Mirror Glaze ??
-
luz turbiny + znikający olej
ciahciah, już widzę te komentarze obrońców Motula... a jak w perpsektywie czasu oceniasz Lm DS 5w40 ?? lepiej silnik pracuje ? zmniejszyło/zwiększyło się spalanie oleju ?
-
Czyszczenie przepływomierza - co ile km ?
Zamiast bawić się w czyszczenie, lepiej częsciej zmieniać filtr powietrza.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Cabanmat nie ma co się podniecać, kto ma nieco szarych komórek to wybierze dobry olej. Inni, choćby nie wiadomo co i tak zaleją Szajstrola bo mechanik kazał. Ale fakt, reklamę mają niezłą. Już nawet jak czytam gazetę na kiblu to wszędzie reklamują to gówno
-
[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Na obecną chwilę 245 tys. Liqui Moly przeważnie jest z pewnego źródła, gdyż nie ma podróbek. Dpf wyleciał i przy najbliższej okazji zalewam go 5w40. Jest zrobiony mocny soft, więc przyda się lepsza ochrona. Miło słyszeć że autko ładnie wygląda. Pomijam fakt 17-tek które giną na tym aucie. Na przyszły sezon minimum 18, póki co fundusze pozwoliły na mniejsze. Niebawem kuracja czyszcząca układu wtryskowego, gdyż okazało się że nie domagają 2 wtryski. Jak się poprawi to super, jak nie to impreza w ASO Ostatnio była mega akcja - zawiesił się rozrusznik. Przyjechała kawaleria poczicwym Audi 80 i holowała S-line'a przez całe miasto Wystarczyło jebnąć młotkiem w rozrusznik i od razu odpalił, hehe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zapomnieliście dodać o pierdzących, wyżyłowanych bemkach, które zawijały asfalt od progu do progu Boże, widzisz a nie grzmisz...
-
Łącznik stabilizatora
Lemforder kosztuje 50 zł. Warto w takowy łącznik zainwestować - wymieniasz raz i masz święty spokój.
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Zwłaszcza w zimie, takie czyszczenie to sama przyjemność... Dobry zakup z tymi Ferodo, jak jeździsz agresywnie i często hamujesz z większej prędkości to polecam jeszcze przetoczyć płyn hamulcowy Ferodo Racing 5.1.
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Trochę wolniej będzie się nagrzewał, czyli pałowanie z małym opóźnieniem Przynajmniej mazidło nie wleci do silnika. 312-tki jaki zestaw wybrałeś ??
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Najwięcej do powiedzenia o zaślepieniu EGR-a mają Ci, którzy na samą myśl trzęsą portkami. Czyli już nikomu nie pomachasz z tyłu Dobrze widzę że katalizator jeszcze na pokładzie ??
-
Dobrzy chiptunerzy
Z czystym sumieniem polecam Tomka z Tune-Soft w Tomaszowie Lubelskim. Indywidualne podejście do klienta, seria prób, program na podstawie logów. Po wszystkim kilka telefonów jak sprawuje się auto - bardzo profesjonalne podejście i wytłumaczenie co jak i gdzie. Tune soft
-
Część zimna turbo afn/awx
Mam do was pytanko. Mam zmienione turbo na awx z tą nieszczęscną przejściówką. Od początku był z nią problem ponieważ wypadała z miejsca osadzenia. Druga sprawa to że wąż, mimo że idealnie założony jest zgięty przez tą redukcję. Rozważałem zakup oryginalnego węża awx w aso ale cena przeraża - ponad 350 zł. Jako że została mi stara turbina z afn, mam pewien pomysł - pytanie tylko czy da radę. Chciałbym przełożyć część zimną z turbo afn do turbo awx. Przejdzie taki bajer ?? Wirnik nie będzie zahaczał ?? Kanał wlotu powietrza wydaje się mieć taką samą średnicę. Co o tym sądzicie ??
-
Wtryski 0,216
Dobre wtryski 0,216 Boscha można dorwać w normalnej cenie ~ 600 zł. Przelatają 300 tys. i będę dalej idealne.
-
Jak wyjąć osłonę tłoczka hamulcowego?
Kapitalne te tłoczki Jak już pojawią się wżery to nic nie pomoże, nawet piaskowanie. A z tą gumką od tłoczka to dość nieprzyjemna robota, raz że trzeba mieć pastę a dwa dobrze trafić w szczeliny. To ostatnie akurat łatwe nie jest, choć ja wychodzę z założenia że warto rozbierać zaciski co kilka lat i je czyścić. Jeszcze jak się nasmaruje prowadniczki to wszystko elegancko hamuje.
-
NADAL KONTROLKA AKUMULATORA regulator wymieniony,
Unikaj jeżdżenia bo załatwisz sobie akumulator. Jeżeli po przygazowaniu ładowanie wracało to raczej będzie regulator napięcia. Jak już będziesz na 100% pewny to sugeruję kupić Bosch'a albo coś w podobnych pieniądzach. Nie życzę nikomu tego, co by mnie spotkało przez walnięty regulator. W poprzednim aucie dostał takiego ładowania że w 2 minuty zagotowało nowy akumulator Varty. A wszystko przez sk***ysyna, który wziął ode mnie sporo kasy a wsadził najtańsze gówno z możliwych. Całe szczęście że założyłem fis nieco wcześniej, bo czerwona kontrolka świeci tylko przy niedoładowaniu.
-
Astra I 1.7TD - po wylaczeniu silnika zapala sie kontrolka akumulatora na desce
Raczej altek na stół i do sprawdzenia diody lub mostek. Nie zalało go przypadkiem wodą w ostatnim czasie ??
-
Strefa Śmiechu
Definicja słowa spierd.lać wg jednego ze słowników - gwałtownie oddalać się z jakiegoś miejsca.
-
Poproszę o analizę logów
I turbo trafi do krainy wiecznych notlaufów...
-
B7 Crew
Mam pytanko do posiadaczy 3.0 tdi. Ostatnio auto zacina się przy odpalaniu na ciepłym. Zrobiony rozrusznik - elektromagnes i bendix - były wytrzaskane. Dzieje się to tylko i wyłącznie po nagrzaniu. Ostatnio na diagnostyce wyszło, że dwa wtryski mają przekroczone wartości. Sądzicie że tutaj tkwi przyczyna ?? Przewertowałem temat na a6klub, jednym pomogła wymiana wtrysków u innych nie było dobrego połączenia z masą. Co ma zużyty wtrysk do zacinania się przy kręceniu ?? Brak tu logiki...
-
Po wymianie wtrysków na AFN trzęsie
Jaką masz dawkę paliwa ??
-
Zestaw naprawczy zacisku przedniego
Paste ATE Bremszylinder do tłoczka, specjalna pasta z Wurth'a do prowadnic. Jeżeli oryginalna guma jest dobra to ją zostaw. Wymień profilaktycznie sprężyny zacisku. One odgrywają tutaj dużą rolę.
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
I po zakupie gratów obietnica - to już naprawdę ostatnie mody w aucie Radimm kolega ma do sprzedania 11-tkę ale nie od Audi. Jak coś to pisz na PW.
-
Zawór N75 - Gdzie najlepiej kupić ?
Regeneracja takiego zaworka to druciarstwo pomagające tylko na chwilę. Płacisz te 260 zł i masz spokój. U mnie od razu turbo odżyło i zaczęło wcześniej pompować. Nie zmienia to faktu że i tak je zmieniałem. Wymiana n75 obnażyła jego zużycie.