Treść opublikowana przez Tommy Gun
-
Nie odpala na ciepłym i zimnym silniku 1.9 90 km
Ja odpalałem 3.0 tdi na pych ponieważ zawiesił się rozrusznik na leśnym parkingu To takie małe OT
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może zrobimy jakiś wieczorny/nocny zlot na tygodniu albo weekendzie ??
-
Shell V-Power Nitro+ diesel opinie?
Ja tankuje ropkę na stacji przy Auchan - 5,17 PLN. Ostatnio przyjechała cysterna z dostawą z logo BP. I co najważniejsze nie ma irytujących pytań : Faktura czy paragon ?? Może kawa albo ciastko do kawy ?? Polecam naszą promocję.... f*ck
-
Shell V-Power Nitro+ diesel opinie?
Kiedyś skuszony reklamą itd zalałem do poprzedniej A4 1z V- Power Diesel z syntetycznym GTl. Auto zaczęło drżeć, cała deska rozdzielcza mi dzwoniła. Później zalałem normalnego diesla i wszystko ustąpiło. Także ostrożnie z wynalazkami...
-
Strefa Śmiechu
Idą dwa gówna chodnikiem. Jedno mówi do drugiego: - Jak się nazywasz? - Sraczka. - Oo jakie rzadkie imię...
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Radimm pamiętaj, każda awaria & usterka daje całkowity odpust na nowe bajery
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Działaj, działaj - jestem ciekaw co się okaże.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No tak, zapomniałem - w cywilizowanych krajach taki olej jest dostępny na stacjach paliw...
-
Liqui Moly Ceratec - spostrzeżenia
Zauważyłem że co jakiś czas przewijają się pytania o dodatek Liqui Moly Ceratec. Krótki opis ze strony producenta: "CERA TEC to najnowocześniejsza ochrona dla każdego silnika. CERA TEC redukuje tarcie i zużycie dzięki ekstremalnie stabilnym chemicznie i termicznie wiązaniom ceramicznym. Zapobiega bezpośredniemu kontaktowi metal o metal i dzięki temu znacząco wydłuża żywotność silnika. Efekt "lekkiego biegu" przyczynia się do redukcji zużycia paliwa. Mieszalny z każdym olejem silnikowym." Stosuję regularnie produkty z gamy Liqui Moly (ze zwykłej ciekawości) i póki co, wszystkie spełniały swoją rolę prawidłowo. Zdecydowałem się na wspomniany Ceratec. Konsystencja kremowa, coś jakby olej zmieszany z pokruszoną cegłą Póki co zrobiłem nieco ponad 100 km. Pojawiły się pierwsze efekty. Silnik chodzi jeszcze ciszej i bardziej miękko. Zarówno po nocy jak i po nagrzaniu. Jeżeli ktoś z was stosował ten dodatek to proszę zamieścić swoje spostrzeżenia.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Orientuje się ktoś czy Liqui Moly Synthoil Energy 0w40 jest nadal produkowany ??
-
[B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
Wczoraj już się rozglądałem TA Technix jakoś do mnie przemawia.
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
U mnie jest moment - może sekunda, dwie i od razu się wycisza. Sądzę że to czas na doprowadzenie oleju. Zresztą pisałem to wyżej. Kettler jaka lepkość ??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kamil jest takie powiedzenie "Gadał dziad do obrazu a obraz ani razu"...
-
[B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
Mały update tematu: - po wielu bojach zagościły 17 od S-line w czarnym połysku (dekielki dojdą z czasem) - ramki klubowe do pary z wlepką i kubkiem - rozwiązałem problem cieknącej rurki olejowej turbo - zalałem Liqui Moly Ceratec Ponadto zabieram się za zrobienie stolika, nóżki będą z tłoków. Blat będzie oparty na głowicach albo na kolektorach dolotowych. Nie wiem tylko czy oddawać dziada do piaskowania czy też nie. Na początku była koncepcja, żeby z tulei za obrotem wału wysuwało się piwko. Za dużo jednak z tym roboty + ciężar takowego...
-
Przyczyna wibracji wydechu w A4 B7 3.0TDI
U mnie bez zarzutów - jest dalej elastyczna, nie stwardniała. Na tłumiku widać lekkie rudawe zabarwienia ale mi to nie przeszkadza. Jest w porządku. Turbo jest bardziej słyszalne - świst, który akurat brzmi za***iście.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Po płukance spływają gluty - sprawdzone, potwierdzone. Stosowanie oleju syntetycznego i regularna wymiana utrzymują silnik w wysokiej czystości - sprawdzone, potwierdzone. Jedynie po Castrolu Edge spływa nieciekawa konsystencja - świeży Edge bardzo szybko się brudzi na czarno, czego nie zauważyłem w przypadku Mobila, Valvoline czy LM.
-
Strefa Śmiechu
Czarnoskóry chłopiec pyta matkę: - Mamo, czemu Ty jesteś biała, tata jest biały i wszyscy w rodzinie są biali, a ja jestem czarny? - Ciesz się, że nie szczekasz, taka była impreza.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Jeżeli jesteś pewien posiadania auta przez dłuższy czas, zastanów się nad zmianą całego sterowania turbo. Miałem i nadal mam wiele rzeczy potrzebnych do tego zestawu, jest to do zrobienia a mordowanie się przez turbo to nic przyjemnego (przerabiałem temat). Przez to poniekąd sprzedałem swojego zeciora.
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ja bym się chętnie dotoczył na jakiś parking
-
Praktyczne i tanie sposoby na problem przy aucie
W tym temacie wpisujemy praktyczne porady, które pozwolą niewielkim kosztem rozwiązać problem przy aucie. Kreatywność i pomysłowość mile widziane. W lecie nasza szyba przednia zamienia się w tarczę strzelniczą. Nabojami są wszelkie owady typu bąki, gzy i inne c**jostwa. Każdy wie że ciężko jest usunąć to z szyby, tablicy rejestracyjnej jak i ze zderzaka. Myjka ciśnieniowa nie do końca daje radę. Rozwiązanie jest banalne - bierzemy gąbkę do mycia naczyń, trochę ciepłej wody i nakładamy na nią Ludwika. Gwarantuję że wyczyści wszystko bez najmniejszego problemu. Później trzeba dobrze spłukać czyszczone powierzchnie wodą i tyle. Kto następny ??
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrawiam kolegę z ciemnego avanta B6 RLA, dzisiaj w Łańcucie ok. 9.30
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Otrzymałem zwrot pieniędzy od P-U-M-Y - 900 zł. Z mojej strony sprawa jest zakończona...
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Nigdzie napisałem, że mnie oszukałeś. Takie nieporozumienie to mały miki przy sytuacjach tu opisywanych. Jednak straciłem na tej transakcji trochę czasu i pieniędzy, czego nie zapowiadało ogłoszenie, bo będę się upierał, że jeśli nie zaznaczono wyraxnie inaczej, to zderzak to poszycie + belka, koło to felga + opona, a komplet opon to 4 sztuki, nie dwie. Myslę, że temat wyczerpany. Ja myslę, że to nie tyle próba naciagnięcia, co zupełna niedojrzałość i nieprzystosowanie do samodzielnego życia, myślenia, podejmowania decyzji, ponoszenia konsekwencji. Te dzieci (P-U-M-A, Jawor36) niestety myslą, że wciąż się bawią z kolegami w gimnazjum... Śmiem twierdzić że wystawiają czeki bez pokrycia - byle tylko kupić następny towar. A jak się uda to lecimy dalej i tak w kółko (a po 3 tygodniach oddam frajerom kasę bo wreszcie się odkułem). Pewne przypadki nałożyły się ze sobą w czasie i bardzo dobrze że powstał ten temat. Jak ktoś chce handlować za czyjeś pieniądze to niech odwiedzi Providenta albo inne lichwiarskie gówna. Ciekawy argument czyż nie ?? Nieoprocentowana pożyczka na forum.
-
Witam A to jest moja B7-ka
Bardzo ładne autko, zapraszamy na spocik w Rzeszowie. Nie kupiłeś jej przypadkiem na giełdzie w Sandomierzu ?? Widziałem tam ostatnio identyczną...
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Niestety przypadek dopadł też i mnie. Ale po kolei rzeczowo. 7 maja zakupiłem poprzez forum komplet felg 17-tek od użytkownika P-U-M-A. Wpierw sprawdziłem czy jest wiarygodną osobą - obecność na forum od kilku lat, dużo sprzedanych rzeczy. Człowiek wypowiadał się w B6 division a więc realna osoba a nie ściema. Zadzwoniłem, wypytałem o wszelkie szczegóły - płacę przelewem 900zł i czekam na towar. Dzisiaj mamy 30 maja, a ja nie otrzymałem ani felg ani zwrotu pieniędzy. Z początku użytkownik P-U-M-A, zapewnił mnie iż szuka dobrych kartonów aby to wszystko porządnie spakować. Zadeklarował po kilku dniach że wszystko czeka na odbiór przez kuriera. A więc czekam. Żadnych wieści, żadnego telefonu, PW więc zareagowałem po raz kolejny. P-U-M-A bardzo mnie przepraszał iż jest chwilowo za granicą, wysyłka towaru chwilę się przeciągnie i jak tylko wróci wysyła towar. Dobrze, jestem cierpliwy i bardzo zależy mi na towarze więc czekam. Czekam dalej i znowu nic - mocno zaniepokojony znowu musiałem wykazać inicjatywę co z moimi kołami. Wysłałem smsa - zero odzewu, poruszyłem więc temat na B6 division gdzie lekko zawrzało oraz PW. Wymusiło to reakcję i otrzymałem odpowiedź na swoją wiadomość Ja: Witaj Patryk, nie będę więcej rozdrabniał tematu felg. Proszę albo o konkretną informację kiedy będą u mnie, wraz z numerem listu przewozowego albo proszę o zwrot pieniędzy. Pomimo całej sytuacji rozumiem brak czasu i mówię o tym szczerze - sam wiem że w życiu różnie bywa. Na drugą ewentualność podaje dane do przelewu (900 zł): (nie ujawniam danych osobowych w tym poście, na PW dotarły wszystkie niezbędne do przelewu) P-U-M-A "Nie wyslalem ci felg nie mam czasu jadę z nowu do niemiec. Oddaje ci kasę. Fajnie że zrobiles ze mnie pierw na forum oszusta a potem PW pisałeś. Pozdro" Ja; Napisałem że jak sprawa się wyjaśni to usuwam wszystkie posty i zwracam honor - nie sądzę aby wiele osób wykazałoby się taką inicjatywą. I na pewno nie było moim zamiarem robienie z Ciebie oszusta. Czekam zatem na przelew. P-U-M-A; "Hahaha dużo mi dają te posty. Naprawdę dzięki że robisz ze mnie nie wiadomo kogo. PW nie umiesz napisać. Jutro jak wrócę z niemiec to przeleje ci kase " Wiadomość z 27 maja godzina 21.05 Bezczelność, arogancja i buta na najwyższym poziomie. 29 maja o godzinie 11.23 wysłałem ostateczną informację: Ja: "Witam, do piątku czekam ostatecznie na zwrot moich pieniędzy" Dzisiaj jest święto, a ja nie dostałem żadnej informacji o tym że P-U-M-A dokonał przelewu, że wysłał pieniądze - nic, kompletnie zero. Na ten moment zostałem oszukany na kwotę 900zł, wykazując i tak wiele wyrozumiałości i cierpliwości. Zrozumiałem raz, zrozumiałem drugi, trzeci ale dalej nie pozwolę sobie wmawiać bezczelnych kłamstw. Gdyby P-U-M-I-E faktycznie zależało na zwrocie pieniędzy już dawno by to zrobił i wysłał jakiekolwiek powiadomienie, informację, potwierdzenie przelewu z banku. Ma to jednak daleko w poważaniu. Każdy ma dzisiaj dostęp do telefonu, wystarczy jedna zasrana informacja że kasa w drodze. Druga rzecz przelew - co, może skończyły się kody albo nie ma dostępu do internetu ?? Przelew to kwestia 2-3 minut DOBREJ WOLI, CHĘCI i 900 ZŁ ŚRODKÓW NA KONCIE. Zwłaszcza że podałem wszelkie dane jak kleik dziecku w przedszkolu. Gówno mnie obchodzi co P-U-M-A zrobisz w tej sytuacji, w piątek wieczorem zbieram wszystko co mam i zgłaszam się w sobotę rano na policję. Nie będzie tak że masz problem z oddaniem pieniędzy bo to bo tamto. Jak nie potrafisz dokończyć transakcji TO JEJ NIE ZACZYNAJ. Ja ze swojej strony dopełniłem wszystkich warunków umowy, kontaktowalem się, pisałem, przelałem od razu pieniążki. Ty miałeś to kompletnie w d*pie, jeszcze masz wielkie pretensje że napisałem w b6 division o całej sytuacji ?? Niech reszta użytkowników wyciągnie wnioski i oceni całą sytuację. Szkoda że zadowolonych było 99 osób a mnie 100 musiała spotkać taka farsa. Albo gramy w jednej forumowej lidze i wspieramy się, gdzie kręcenie liczników i oszustwa są piętnowane, albo schodzimy na dno. Całe to wydarzenie to kupa gówna, która nie powinna się zdarzyć. I jeszcze jedno, jakiekolwiek informacje na PW będą upubliczniane tak aby każdy mógł obiektywnie ocenić fakty. Nie mam nic do ukrycia, chciałem rozwiązać sytuację ale się nie dało.