Treść opublikowana przez Tommy Gun
-
List od straży miejskiej.
Cejrowski ujawnia sposób na mandat z fotoradaru. "Zastosuję z wielką przyjemnością" - Auto i Samochody - najnowsze wiadomości ze świata motoryzacji - Dziennik.pl
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Za pare dni bede "przelatywał" przez DE to moge sie rozejrzec Dev jakbyś tylko dał radę to od razu przelewam kasę. Thx
-
[B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
Były kupowane na gwałt przez zamieszanie z niejakim PUMĄ. Może na przyszły sezon pójdą do przemalowania, zobaczymy. Gdyby miały jasne dekielki to inaczej by to wyglądało, poczekam jeszcze trochę z zakupem. Chwilę temu w Rzeszowie grasowała szajka która kroiła na potęgę te dekle
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czy ma ktoś możliwość sprowadzenia albo załatwienia 4 litrowej bańki Liqui Moly Synthoil Energy 0w40 ?? Gdzie nie zapytam, olej nieosiągalny :F
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin, poproszę o wycenę następującego zestawu: Pacjent to Vw Passat 2000r. 1.9 TDI ATJ PD - Motul Specific 505.01 5l - Filtr paliwa Mann/Knecht - Filtr powietrza Mann/Knecht - Filtr oleju Mann - Filtr kabinowy może być Filtron + preparat Liqui Moly do czyszczenia wtrysków Diesel Spulung
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak się pije na Podkarpaciu ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ---------- Samochód zapalił się od płonących traw. Uratowało się 3 dzieci - zdjęcie
-
Prośba o analizę logów
Zalej przynajmniej 3 opakowania tego preparatu --> DODATEK DO COMMON RAIL 2185 Dobrze czyści układ wtryskowy i jest niedrogi. Profilaktyka przede wszystkim.
-
List od straży miejskiej.
5w40? Masakra hehehe
-
Dziwny problem z odpalaniem
Można również sprawdzić napięcie w stanie spoczynku. afn jak zimny ma palić na widok kluczyka. jak słabo kręci na ciepłym to aku do wymiany.
-
Prosze o analize logów, nowe logi
W bloku 01 strasznie skacze dawka paliwa, która i tak jest za mała - może spokojnie zjechać do 4. Patrząc na 013 coś jest chyba nie tak z jednym wtryskiem - może to być powiązane. Jak będzie podlewał to zasyfi turbo w zastraszającym tempie. Co do odpalania na ciepłym, problem jest jak ma 90 czy "jak postoi" chwilę ??
-
Szarpanie przy ruszaniu.
A czytałeś co pisze w instrukcji do sprzęgła ?? Przed wymianą sprawdzić stan koła dwumasowego. Ponadto dwumas przy pewnym przebiegu naturalnie się zużyje i nie jest wieczny. 250 tys. to już najpewniej jego kres ale mogę się mylić.
-
Szarpanie przy ruszaniu.
U mnie to szarpanie ustało po wymianie kompletnego sprzęgła wraz z dwumasem.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Zasada jest prosta - jeżeli stosowanie porządnego oleju ma odwlec ewentualny remont silnika o 20 czy nawet 30 tys. km to warto...
-
3.0TDI QUATTRO Dziwny dźwięk spod samochodu.
Ciekawe czy auto jest po koksie. W naszym 3.0 tdi takie cudo pojawiło się właśnie po wgraniu virusa. Możliwości są dwie, dwumas albo wyrąbane przeguby wewnętrzne.
-
3.0TDI QUATTRO Dziwny dźwięk spod samochodu.
Przed kolejną przejażdżką proponuję zakładać pieluchę co by nie zabrudzić tapicerki A tak na poważnie może dwumas ma już dość. Jak się mu mocniej depnie na wyższych biegach to wtedy włącza się wiertarka, czyż nie ??
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
Auto jeszcze do odratowania przy odrobinie zaangażowania właściciela. Jak najszybciej zlej to gówno 15w40 bo jak zacznie łańcuszek dzwonić albo zapcha się smok to autko już nie da rady. Żeby uniknąć problemów zakup sobie płukankę, olej 5w40 oraz jakiś półsyntetyk. Przed zmianą wlewasz płukankę na 15 minut, silnik sobie pracuje. Gasisz, zlewasz olej, odkręcasz filtr oleju i wylewasz jego zawartość. Po tym zakładasz na moment stary filtr, zalewasz półsyntetyk i niech sobie pracuje przez 10 minut. Ponownie zlewasz olej i teraz wlewasz właściwy + oczywiście nowy filtr. Wiele osób załatwiło 1.8 turbo gównianym olejem. Radzę tego nie bagatelizować. Powodzenia
-
dziwne tarcie podczas hamowania i zaświecający sie ABS
A wymieniałeś pierścienie abs z tyłu podczas wymiany tarcz ??
-
[B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
Koza poszła też nieco w dół
-
[B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
Ostatnio przyszła paczka od dzika czyli: - tarcze hamulcowe tył + klocki ATE - łożyska na tył Fag - pierścienie Abs-u Przy okazji poprosiłem mechanika o odnowienie osłonek tarcz, które były tragiczne. Jedna tarcza hamulcowa była totalnie zjechana od wewnątrz, drugą zżerała ruda. I co najciekawsze, wiele osób dziwiło się po co kupiłem pierścienie abs. Jak się później okazało też były nieciekawe, jednego nie dałoby się ponownie założyć. Podziękowania dla Devastation za fachową poradę, dzięki czemu wszystko zostało ogarnięte za jednym razem. Do wymiany poszła też osłona przegubu (Lobro), której na niedawnym przeglądzie nie zauważono. Wczoraj ze zwykłej ciekawości zalogowałem grupę 013, i oto jak wyglądają korekcje: Friday 02 August 2013 21:47:22 038 906 018 FD 1.9l R4 EDC 0500SG 2137 Group A: '013 Group B: Not Running Group C: Not Running Cyl 1 Cyl 2 Cyl 3 Cyl 4 TIME -2 to +2 -2 to +2 -2 to +2 -2 to +2 TIME TIME MARKER STAMP mg/R mg/R mg/R mg/R STAMP STAMP 0.46 0.02 0.12 -0.09 -0.09 0.79 0.02 0.12 -0.07 -0.09 1.12 0.02 0.12 -0.09 -0.09 1.47 0.02 0.12 -0.09 -0.09 1.81 0.02 0.12 -0.07 -0.07 2.17 0.02 0.12 -0.07 -0.07 2.53 0.02 0.12 -0.07 -0.07 Pytanie co następne
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wezmę. Około 21.30 na 100% będę na Podpromiu. Będzie możliwość sprawdzenia autka w wolnej chwili?:wink: Sprawdzimy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wezmę. Około 21.30 na 100% będę na Podpromiu.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Kiedyś porównywałem wahacze górne produkcji tureckiej, chińskiej i niemieckiej. Już na pierwszy rzut widać różnicę, chińczyki mają tandetną jakość wykonania. Ktoś na forum nawet się skarżył, że założył LMO z pól ryżowych i niektóre posypały się po 5 tys....
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
W Aso twierdzą że tego płynu się nie wymienia
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A norma 505.00 o czym mówi ?? Zużycie oleju nie zmieniło się w ogóle w porównaniu do 5w40, tym bardziej nie pojawiły się żadne wycieki. W temperaturze roboczej ma takie same zdolności ochronne jak inne syntetyki w40 tyle że olej szybciej rozchodzi się w fazie rozruchu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Piątek 21.00 odpowiada ?? Podpromie albo parking przy Novej.