Treść opublikowana przez Tommy Gun
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Cały czas wertuje informacje i spore grono osób pisze, że owe grzechotanie przy rozruchu to moment kiedy napełniają się popychacze. Co jest w końcu prawdą ??
-
Webasto - kilka pytań od LAIKA
Zobaczysz jak zimą inni będą skrobać i dzwonić portkami, a ty wsiądziesz do cieplutkiego auta i w drogę
-
Czy to koło dwu masowe umiera?
Ta cudowna myśl niemieckich inżynierów ochrania Ci skrzynię biegów, półosie czy przeguby. 1 tys. zł na tle innych aut nie jest wcale taki straszny. Potwierdzam że u mnie przy ruszaniu szarpało, wymiana koła rozwiązała sprawę.
-
Webasto - kilka pytań od LAIKA
U mnie jest jedynie przełącznik na płomyk albo wentylator. Rozumiem że jak się ustawia na wentylator to działa opcja chłodzenia wnętrza ??
-
[B5 AFN+] Nowa A4 w rodzinie
Bardzo ładna sztuka w dodatku z pakietem startowym. Ładne siedziska + za zenon. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś ukradkiem wrzucił do auta 216-tki. Najwyżej powiesz tacie że auto się odmuliło albo zatankowałeś V-powera . Powodzenia i bezawaryjności.
-
AUDI Meet' 2013 | 25 sierpnia | Rzeszów
Kto się wybiera z ekipy A4-klub ?? Moglibyśmy zorganizować jakiś przejazd przez miasto
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kto się wybiera na Audi Meet w niedzielę ?? Może jakiś przejazd klubowy ??
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrawiam kierowcę czarnego Avanta B7 z ramkami. Dzisiaj parę minut po 7 rano Plac Śreniawitów.
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Pompa była złożona z tym tłoczkiem i siedziała już w aucie, niestety były jakieś problemy z odpaleniem i kolega Trepek nie ogarnął tego, tym bardziej przeszkadzał nam goniący mnie czas. Póki co pompa złożona na starym tłoku + wymienione wszystkie uszczelki. Tłok 11 zmienił właściciela, ale temat pompy 11 bądź hybrydy pozostaje cały czas otwarty, kwestia czasu, żebym mógł się spokojnie zająć autem, bo teraz ani czasu, ani warunków Raf_kk, a powiedz Ty mi, jak z miejscem w Eskowym zderzaku + FMIC na halogeny? Bo widziałem że u Ciebie takowy siedzi Niektórzy zakładają 11-tkę od Renault, wszystko jest z takowej oprócz fali afn i obudowy afn. Nie znam dokładnie szczegółów, ale kolega na takiej jeździł i przy dobrym sofcie czuć było różnicę.
-
Strefa Śmiechu
Pewnie nie stać ją na gumowego wacka, więc wsadzała sobie tel razem z paluchami do pipki. Możliwe że dlatego sprzedaje tel.... A tutaj kawałek który powinien nazywać się życie,życie...
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A łezka na pożegnanie była ??
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Kupuj Knechta albo Manna, osobiście jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. O filtronie słyszałem natomiast, że jak się przeciągnie interwał wymiany to wkład lubi się rozpuszczać.
-
Strefa Śmiechu
Zakonnica zamówiła taxi na długą trasę. Jedzie, jedzie, i nagle do taksówkarza: - Wy, kierowcy dalekich tras macie dobrze. Bierzecie sobie taką panienkę do lasu, i robicie z nią co chcecie. Facet dziwnie na nią spojrzał, ale jedzie dalej. Sytuacja się powtarza. W końcu taksówkarz wziął zakonnicę do lasu. Ona mówi: - Ale zróbmy to od tyłu, bo mnie dzisiaj cipka boli. No i zrobili. Sytuacja powtarza się kilka razy. W końcu dojeżdżają na miejsce. Zakonnica mówi: - Wy, kierowcy dalekich tras macie dobrze. A my pedały, musimy kombinować. Siedzi blondynka w kawiarni i beczy, zalewa sie łzami. podchodzi do niej kelner i pyta: co się pani stało, niech pani nie placze, mogę jakoś pomoc? -ja płacze, bo wszyscy caly czas gadaja ze blondynki sa takie glupie, i caly czas sie ze mnie smieja ;( -ależ niech pani przestanie. ja pani udowodnię, ze brunetki sa glupsze, wola: Anka, Anka. kelnerka brunetka podchodzi, a on do niej: Ania idź do domu, sprawdź czy cie tam nie ma ok? brunetka nie namyślając się długo, wyszła, a na to blondynka: - hi hihi hi rzeczywiscie glupia hihi ja bym zadzwoniła - Nauczycielka prosi Jasia: - Jasiu wytrzyj tablice - Nie - Jasiu wytrzyj - No dobra. Ale gdzie jest szmatka? - Poszukaj gdzieś w szafce - Przez ten czas nauczycielka pyta się dzieci: - Kochane dzieci co byscie napisali na moim grobie gdybym umarła? A Jasiu znalazł szmatę i mówi: - Tu leży ta szmata!
-
Strefa Śmiechu
Tak w nawiązaniu: Wpada mąż do domu i krzyczy do żony: - Kochanie trafiłem 6 w totka, pakuj się !!!!! - Co, wyjeżdżamy ?! - Nie, wy***rdalaj !! Co to jest: różowe i rozpuszcza się w ustach ?? - Łechtaczka trędowatej Dwaj murzyni idą przez pustynię w Etiopii. Nagle jeden się zesrał, na co drugi mówi: - Weź nie szpanuj...
-
Turbo późno się włącza - analiza logów
Regulowałeś kiedyś sztangę ?? Może tutaj tkwi problem albo przybrudziła się geometria
-
1.9 Di 55kW/75km AFF opinie i kilka pytań
Fabryka Mocy Autorud
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Dobry będzie AFF, oszczędny i w ogóle
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
Opis modyfikacji & napraw nieco podobny do mojego
-
[B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
Brałem Sachs'a, znajomy mi tego szukał w sklepie. Bez problemu dobiorą w katalogu, koszt kompletnego sprzęgła tarcza, docisk, łożysko ~ 600zł. Chwilę potrzebowało co by się ułożyć ale teraz sprawniej przenosi moment, ewidentnie to czuć. Nie wiem tylko dlaczego moja afnowska tarcza sprzęgła miała tłumiki drgań (tarcza z awx ich nie ma). Pisałem to już w kilku tematach, ale sądzę że i dwumas awx jest mocniejszy pomimo tych samych wymiarów. Najważniejszy jest wymiar 228 mm.
-
podcisnienie problem
Tak z ciekawości, można zaadoptować klapę gaszącą do afn ??
-
Szarpanie przy ruszaniu.
Mając dwumas trzeba myśleć i jak się ma soft to nie może być dowalone z dołu. Coś za coś, ale faktem jest że przy jkz auto jest bardziej nerwowe i sprawia wrażenie zrywniejszego. Ale na pewno nie przeniesie płynnie tyle momentu co dwumas. Wiem z autopsji.
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
Maciek a nie spróbowałbyś z takim olejem --> LIQUI MOLY SYNTHOIL RACE TECH GT1 10W60 6l. 5 + 1 (3396477156) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?? Wszędzie gadają że olej o tej klasie lepkości zmniejsza jego spalanie przez silnik. 5 czy 10 W z przodu nie zmniejszy jego spalania, ale drugi, wyższy parametr owszem. Możesz spróbować też Mobila Peak Life 5w50. To taki kompromis.
-
Turbo późno się włącza - analiza logów
Tak z ciekawości spróbuj odpiąć wtyczkę przepływomierza i wtedy się przejechać.
-
temp 100 C i przekracza jaka przyczyna
Nie zawsze będzie tak że olej się zmiesza z płynem czy vice versa. Tak z ciekawości gdzie kupiłeś czujnik ? Jak auto osiąga temperaturę roboczą to termostat puszcza ciecz na duży obieg. Dolny wąż ma być wtedy ciepły.
-
temp 100 C i przekracza jaka przyczyna
Jak się zagrzeje sprawdź dolny wąż chłodnicy. Możliwe że termostat się przycina, możliwe że ktoś odwrotnie osadził termostat albo uszczelka pod głowicą zaczyna niedomagać. Spróbuj nawet wyjąć termostat i wtedy obserwować temp. Podglądaj kanał 49 i 51 na climatroniku.