Treść opublikowana przez Tommy Gun
-
Jak poznać zużyte sprzęgło wiskozy
U mnie jest tak że po zgaszeniu silnika chwilkę się kręci. Natomiast na zgaszonym jak nim zakręcę to po chwili się zatrzymuje. Pamiętam że jak mieliśmy a6 2.5 tdi to na zgaszonym ciężko było zakręcić wiatrakiem.
-
Jak poznać zużyte sprzęgło wiskozy
Potrzebuję podpowiedzi jak poznać kończącą się wiskozę. Czy na zgaszonym silniku ma po zakręceniu stawiać opór czy w miarę swobodnie się zakręcić ?? Jak gaszę silnik i wiatrak kręci się jeszcze kilka chwil to wiskoza jest sprawna czy wyrąbana ?? Z góry dziękuję
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zdjęcie a'la późny Gomułka, wczesny Gierek
-
Bierze płyn przy duzych predkosciach
Zapewne odcinek Jarosław Wschód - Przemyśl. Przerabiam obecnie identyczny przypadek. Zaczęło się od bulgotania w nagrzewnicy, węże układu chłodzenia zrobiły się twarde i czasem wyrzucał minimalne ilości płynu. Pierwsza sprawa okazało się że termostat był założony w jakiś dziwny sposób - sprawdź go w pierwszej kolejności. Pompa wody kiedy wymieniana ?? Co pokazuje climatronic w kanałach 49 i 51 ?? Ja nie czekałem tylko głowica na stół - coś nie tak było z uszczelką przy 4 garze. Jutro odbieram auto i zobaczymy.
-
Strefa Śmiechu
- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ty miałeś europejski a ja kupiłem Mann'a Made in Israel. Spisek Żydów i Masonerii ??- B7 Crew
- Szarpanie przy ruszaniu na zimnym silniku
A nie masz usmarkanego przypadkiem od chłodniczki oleju ??- Ile płynu chłodzącego jest w mojej chłodnicy ?
Kup sobie 2 koncentraty i resztę zalej wodą.- B7 Crew
- Dwumas spór z warsztatem.
Ja wymieniam u kuzyna bo jak widzę co się dzieje to dostaje dreszczy. Nowiutki dwumas aż kusi żeby zapierdzielić i wstawić jakiegoś używanego dziada. Wstawiaj opinię o warsztacie w odpowiednim dziale. Mnie partacze chcieli naciągnąć na wymianę połowy auta bez jakiejkolwiek przejażdżki, ceny jak z ASO na gównianych zamiennikach. Wstyd...- [B7 BPW] avant US quattro by dydo
A zaczęło się od adaptera... Kawał świetnej roboty Dydo, tak trzymać- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Wczoraj na moście zamkowym niebieska b6 sedan - ramki klubowe, około 15-tej. Koło UR stał granatowy sedan b5 Rz 93593 czy jakoś tak.- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Trzeba się przyczaić z maczetą i ciekawe czy wtedy ktoś łapki wsadzi...- Przyczyna wibracji wydechu w A4 B7 3.0TDI
Ostatnio dorwałem ciekawy artykuł na temat wibracji auta na biegu jałowym. Zużyte koło dwumasowe właśnie w takich warunkach może przenosić drgania. Podczas jazdy tego nie ma, choć przy 2 tys. drgają plastiki. Niebawem zmieniam dwumas i zobaczymy czy wyeliminuje cały ten cyrk.- 2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Grzegorz, ja po 5 latach "użytkowania" 2.5 tdi, wymianę filtra paliwa przeprowadzałem w 5 minut Masz rację z tym wstawaniem od dołu, dopiero od 2 tys. był kopniak. Aczkolwiek jak wypinałem wtyczkę od przepływomierza, to szalał od 1 tys. obrotów. Dwumas jak pada to koszt jest przeraźliwy - 2 tys. Regeneracja pompy 3 tys. Koszty są spore, jednym się uda drugim niestety nie. Nam zaczęły się problemy jak "nasi" mechanicy włożyli łapki do auta. Do tego momentu żyleta.- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czwartek, piątek ??- Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Zalałem niedawno Diesel Synthoil i pracuje bardzo ładnie. Olej nie jest już taki wodnisty jak 5w30 a sam motor pracuje ciszej. Używam tego oleju we wszystkich rodzinnych klekotach.- HAMULCE 288 po swapie - nie hamują jak należy
Kiedyś też mi goście zrobili taki bajer, pedał leciał w podłogę. Przyhamowałem kilka razu aż włączył się ABS. Po wszystkim odpowietrzyli jeszcze raz i już było ok.- Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
Hornet wyluzuj, moja była na wielu zlotach, ostatnio pochwaliła zakup felg, itp. Kwestia dobrego przekonania- Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
I czy teraz kogoś zdziwi definicja... Kobieta - organizm utrzymujący c*pę przy życiu- 16" czy 17" ? Zalety i wady. Pomoc przy wyborze rozmiaru
Najlepiej 225/45. Et w przedziale 30-45 będzie jeszcze ok. Unikaj kół z et powiedzmy 56.- skradziono A4 B6 S-Line Pomorskie
Znajdzie się prędzej czy później, a ścierwo które ukradło samochód powinno mieć obcięte dłonie.- 16" czy 17" ? Zalety i wady. Pomoc przy wyborze rozmiaru
Jedno jest pewne czego doświadczyłem na sobie. 235/45/17 na 1BE pasują bez problemu na tylną oś.- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Wszystko to naleciałości jeszcze z czasów zaborów. Galicja i "Głodomeria" jak mówiono, nie była zbytnio bogata. Stąd też wychodzono na pole. W zaborze rosyjskim i pruskim, była cała masa dworów i dworków, więc wychodzono na dwór. Ot cała tajemnica. - Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?