Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tommy Gun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tommy Gun

  1. U mnie jest tak że po zgaszeniu silnika chwilkę się kręci. Natomiast na zgaszonym jak nim zakręcę to po chwili się zatrzymuje. Pamiętam że jak mieliśmy a6 2.5 tdi to na zgaszonym ciężko było zakręcić wiatrakiem.
  2. Potrzebuję podpowiedzi jak poznać kończącą się wiskozę. Czy na zgaszonym silniku ma po zakręceniu stawiać opór czy w miarę swobodnie się zakręcić ?? Jak gaszę silnik i wiatrak kręci się jeszcze kilka chwil to wiskoza jest sprawna czy wyrąbana ?? Z góry dziękuję
  3. Zdjęcie a'la późny Gomułka, wczesny Gierek
  4. Zapewne odcinek Jarosław Wschód - Przemyśl. Przerabiam obecnie identyczny przypadek. Zaczęło się od bulgotania w nagrzewnicy, węże układu chłodzenia zrobiły się twarde i czasem wyrzucał minimalne ilości płynu. Pierwsza sprawa okazało się że termostat był założony w jakiś dziwny sposób - sprawdź go w pierwszej kolejności. Pompa wody kiedy wymieniana ?? Co pokazuje climatronic w kanałach 49 i 51 ?? Ja nie czekałem tylko głowica na stół - coś nie tak było z uszczelką przy 4 garze. Jutro odbieram auto i zobaczymy.
  5. Ty miałeś europejski a ja kupiłem Mann'a Made in Israel. Spisek Żydów i Masonerii ??
  6. Tommy Gun odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zaczął się wątek odnośnie przelatanych km, więc zrobiłem małe OT
  7. A nie masz usmarkanego przypadkiem od chłodniczki oleju ??
  8. Kup sobie 2 koncentraty i resztę zalej wodą.
  9. Tommy Gun odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Od końca lutego 3.0 TDi nalatało już 12 tysiaków. Stan obecny 251 tys. Póki co do zrobienia poszedł rozrusznik i wyleciał DPF + 2 zmiana oleju. A troszkę tej oliwy pochłania...
  10. Tommy Gun odpowiedział(a) na timoti26 temat w 1.8T
    Ja wymieniam u kuzyna bo jak widzę co się dzieje to dostaje dreszczy. Nowiutki dwumas aż kusi żeby zapierdzielić i wstawić jakiegoś używanego dziada. Wstawiaj opinię o warsztacie w odpowiednim dziale. Mnie partacze chcieli naciągnąć na wymianę połowy auta bez jakiejkolwiek przejażdżki, ceny jak z ASO na gównianych zamiennikach. Wstyd...
  11. A zaczęło się od adaptera... Kawał świetnej roboty Dydo, tak trzymać
  12. Wczoraj na moście zamkowym niebieska b6 sedan - ramki klubowe, około 15-tej. Koło UR stał granatowy sedan b5 Rz 93593 czy jakoś tak.
  13. Trzeba się przyczaić z maczetą i ciekawe czy wtedy ktoś łapki wsadzi...
  14. Ostatnio dorwałem ciekawy artykuł na temat wibracji auta na biegu jałowym. Zużyte koło dwumasowe właśnie w takich warunkach może przenosić drgania. Podczas jazdy tego nie ma, choć przy 2 tys. drgają plastiki. Niebawem zmieniam dwumas i zobaczymy czy wyeliminuje cały ten cyrk.
  15. Grzegorz, ja po 5 latach "użytkowania" 2.5 tdi, wymianę filtra paliwa przeprowadzałem w 5 minut Masz rację z tym wstawaniem od dołu, dopiero od 2 tys. był kopniak. Aczkolwiek jak wypinałem wtyczkę od przepływomierza, to szalał od 1 tys. obrotów. Dwumas jak pada to koszt jest przeraźliwy - 2 tys. Regeneracja pompy 3 tys. Koszty są spore, jednym się uda drugim niestety nie. Nam zaczęły się problemy jak "nasi" mechanicy włożyli łapki do auta. Do tego momentu żyleta.
  16. Zalałem niedawno Diesel Synthoil i pracuje bardzo ładnie. Olej nie jest już taki wodnisty jak 5w30 a sam motor pracuje ciszej. Używam tego oleju we wszystkich rodzinnych klekotach.
  17. Kiedyś też mi goście zrobili taki bajer, pedał leciał w podłogę. Przyhamowałem kilka razu aż włączył się ABS. Po wszystkim odpowietrzyli jeszcze raz i już było ok.
  18. Hornet wyluzuj, moja była na wielu zlotach, ostatnio pochwaliła zakup felg, itp. Kwestia dobrego przekonania
  19. I czy teraz kogoś zdziwi definicja... Kobieta - organizm utrzymujący c*pę przy życiu
  20. Najlepiej 225/45. Et w przedziale 30-45 będzie jeszcze ok. Unikaj kół z et powiedzmy 56.
  21. Znajdzie się prędzej czy później, a ścierwo które ukradło samochód powinno mieć obcięte dłonie.
  22. Jedno jest pewne czego doświadczyłem na sobie. 235/45/17 na 1BE pasują bez problemu na tylną oś.
  23. Wszystko to naleciałości jeszcze z czasów zaborów. Galicja i "Głodomeria" jak mówiono, nie była zbytnio bogata. Stąd też wychodzono na pole. W zaborze rosyjskim i pruskim, była cała masa dworów i dworków, więc wychodzono na dwór. Ot cała tajemnica.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.