Treść opublikowana przez Tommy Gun
-
Strefa Śmiechu
Szalejący motocykl żużlowy - Wgrane.pl Odpadłem przy tym... hehe
-
Strefa Śmiechu
Wreszcie prawdziwa definicja: Kobieta - organizm utrzymujący c*pę przy życiu.
-
Prośba o analizę logów - strasznie kopci na czarno przy butowaniu
Zmniejsz dawkę paliwa do 3.8 mg. Próba dynamiczna pokaże czy nie ma dziury w d...olocie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Bezstronność i pozostawienie innym wyboru, nie są Twoimi mocnymi stronami cabanmat Ty już chyba śpisz z Motulem pod poduszką
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Jawor a ja Ci wytłumaczę pewną rzecz. Kupujący i sprzedający dokonują transakcji. Jeżeli ktoś przelewa pieniądze na konto to dopełnia swojej części umowy. Może kupujący ma jeszcze łaskawie dzwonić czy jego towar został łaskawie wysłany ?? Jak ktoś nie jest w stanie dopełnić transakcji niech nie zawraca d... innym i nie marnuje ich czasu.
-
B6 DIVISION
No to teraz jebnąłeś jak łysy warkoczem o kant kuli:grin::grin: mamy prawie czerwiec a 3 tyg temu był maj a Ty jeździłeś na zimówkach:facepalm: Teraz tylko jechać na obóz letni na Syberii
-
B6 DIVISION
Odsetki pominę - pomimo faktu że pomykam przez całą sytuację na zimówkach
-
B6 DIVISION
Jarek, wpłaciłem pieniążki na konto - tak było to uzgodnione. PUMA handluje wieloma rzeczami, zresztą jest na forum kupę czasu dlatego zaufałem. Dalej nie ma odzewu - jest to wysoce niepoważne i w skrajnym przypadku (do którego mam szczerą nadzieję że nie dojdzie) idę na policję i zrobię tak że nie sprzeda tu już niczego. Nie wierzę że kurier od czwartku nie może dotrzeć na wskazany adres... Nie dostałem żadnego potwierdzenia wysłania, numeru przewozowego, jaką firmą zostały wysłane kółka - dosłownie nic. Takie rzeczy można na PW załatwić nie mam zamiar cię oszukać bo jestem zawalony robotą w tym momencie i mało jestem w domu. Daj nr konta na PW odeślę ci pieniądze w takim razie. no ponoć kolega Tommy Gun próbował się skontaktować i to nie raz Ostatni raz w piątek do mnie pisał i odpisałem mu na wiadomość PUMA więc dla spokoju mojego i własnego potwierdź że koła zostały wysłane i sprawa idzie w zapomnienie. 3 Tygodnie to już czas kiedy rodzi się niepokój i poczucie (wiesz jakie)...
-
B6 DIVISION
Jarek, wpłaciłem pieniążki na konto - tak było to uzgodnione. PUMA handluje wieloma rzeczami, zresztą jest na forum kupę czasu dlatego zaufałem. Dalej nie ma odzewu - jest to wysoce niepoważne i w skrajnym przypadku (do którego mam szczerą nadzieję że nie dojdzie) idę na policję i zrobię tak że nie sprzeda tu już niczego. Nie wierzę że kurier od czwartku nie może dotrzeć na wskazany adres... Nie dostałem żadnego potwierdzenia wysłania, numeru przewozowego, jaką firmą zostały wysłane kółka - dosłownie nic.
-
B6 DIVISION
Dokładnie, dlatego jak cała sprawa się wyjaśni to zwracam honor
-
B6 DIVISION
heh tak wiem to na małe odstresowanie mikaszi, ale na litość boską ludzie gramy w jednej forumowej lidze... Jak ktoś nie jest w stanie dokończyć transakcji to niech to napisze...
-
B6 DIVISION
Kontakt był i wytłumaczenia które zrozumiałem. Jednakże na ten moment oprócz wytłumaczeń i braku kontaktu umowa nie została dotrzymana, nie dostałem informacji o wysłaniu felg.. ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- Rotory? Ronale 17-tki
-
B6 DIVISION
Nie chcę z tego robić smrodu i zadymy, bo uważam że człowiek może się dogadać w każdej sytuacji. Kupiłem felgi od użytkownika P-U-M-A... Od razu zaznaczam, że jak wszystko się wyjaśni usuwam te posty.
-
B6 DIVISION
Panowie i Panie, co byście zrobili na moim miejscu, gdyby ktoś z was kupił towar od zaufanego sprzedawcy z forum. Następnie przez 3 tygodnie nie otrzymał towaru, pomimo telefonów & korespondencji i deklaracji tej osoby... Powstrzymam się póki co od upubliczniania nick-u, nie mniej będzie to bardzo nieprzyjemne wydarzenie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dev spokojnie, a może czas na kujawski Musisz mieć normę 505.01
-
Prośba o analize logów
Na początek kuracja czyszcząca PD - Liqui Moly Super Diesel Additiv i Liqui Moly Diesel Spulung. Potem ponownie zaloguj 023 i 013.
-
[B5 AFN] Układ chłodzenia - bulgotanie w nagrzewnicy
Mnie też ostatnio dopadła ta sympatyczna sytuacja. W poprzednim 1z bulgotanie pojawiło się w pewnym momencie - należało dokręcić opaskę przy króćcu. Po tym święty spokój. W obecnym afn bulgotanie pojawiło się nagle. Nawiew ciepły, termostat zmieniałem przy okazji rozrządu, świeży płyn, nowa pompa wody. Wczoraj jak odkręciłem lekko korek od zbiorniczka to przybyło płynu i spierdzielił przez otwór. Potem bulgotanie/ przelewanie ustało. Na climatronicu w kanałach 49, 51 temperatura 87 i 90 - bez żadnych odchyłów. Może gdzieś łapie powietrze ?? Nie mniej dotknąłem dolnego węża od chłodnicy i był on letni - nie tak ciepły jak górny wąż. Czyżby termostat się przycinał ??
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Sprawne i zadbane mechanicznie 2.5 tdi za***rdala jak rakieta. Miałem okazję popatrzeć na kilka historii serwisowych aut z 2.5. I wiecie skąd się wzięły problemy z tymi autami ?? Głównie z faktu wymian oleju co ~ 30 tys. W De wiele z tych aut było na wyposażeniu firm gdzie prowadzono rabunkową eksploatację, a jak zaczynały się problemy to wyjazd do PL.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Grono osób sugeruje że część płukanki zostaje w silniku - zastosować przez wspomniane 15 minut, a później zlać olej (nie odkręcając filtra oleju). Następnie zalać jakimś półsyntetykiem i zlać ponownie. Wtedy już musi wylecieć wszystko.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Mam te duże osłonki tarcz jeżeli jesteś zainteresowany, wypiaskowane i pomalowane farbą antykorozyjną do wagonów
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Keeper ja w Audi 80 z 1986r. zmieniłem mineralny olej Shella 15w40 na 10w40. Silnik chodzi o wiele ciszej, nie ma już problemów z odpalaniem w zimie, nic się nie rozciekło, nie zaczął pić oleju, nie kopci na niebiesko. Przebieg, hmm... spory, auto zaczynało swoją karierę w latach kiedy ropka kosztowała 1,23 za litr.
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Ja ostatnio potraktowałem BKN'a 5w40 i wywaliłem DPF, ponieważ w pewnym momencie przybyło oleju. Przebieg 247 tys. Nie chce tutaj demonizować i tak dalej, przewaliłem nieco lektury na ten temat i można poniekąd wnioskować, że ten odgłos znika w 2-3 sekundy po odpaleniu. Może właśnie tyle potrzebuje olej na dotarcie do wszystkich punktów ?? 1.9 też potrzebuje kilku sekund aby się wyciszyć, tak samo 2.5 tdi czy nawet 1.6 d. kettler wyślij mi swój vin na PW to sprawdzę, jeśli chcesz rzecz jasna.
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
Jaki masz tam magiczny przebieg ?? Mówię o tym rzeczywistym...
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
Ja mam BRD czyli PD. Co do kopcenia to jak sie mocno przycisnie to dymka pusci. Inne zauwazalne skutki usuniecia DPFa to zapach z wydechu jak ze starego, poczciwego AWXa i zauwazalnie mniejsze zuzycie paliwa. Chyba tez glosniej slychac turbo przy niskich obrotach. Przy wyzszych bez zmian. Poczęstuj go Liqui Moly Top Tec 4100 5w40. Ma aprobatę 505.01
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Mówisz armi że diesel nie ma przed Tobą tajemnic ?? Polecam fajną lekturkę na temat wymiany napinaczy w 3.0 tdi Zdjęcie potwora