Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tommy Gun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tommy Gun

  1. Albo zmiana mapy albo nowy aku + regeneracja rozrusznika.
  2. Do swojego afn kupowałem Vartę Silver 85 Ah i 800A. Po nocy palił od strzała (w lecie) a na ciepłym kręcił. Wymiana aku pogoniła problem.
  3. Witam, zwracam się do was z prośbą o poradę. Otóż w naszej A6 2.5 tdi zmienialiśmy silnik. Pierwotnie siedział tam AFB z 1998r. gdzie rura kolektorowa pozbawiona była przepustnicy. Nowy silnik to AFB z 2002r. gdzie rura kolektorowa posiadała już przepustnicę. Słyszałem że "ta" przepustnica odpowiada za łagodniejsze gaszenie silnika. Chciałbym ją spróbować podłączyć tylko pytanie czy jest to możliwe. Z przepustnicy wychodzi "cycek" na podciśnienie - czy jest on sterowany przez zaworek n18 ?? W naszym aucie zaworki n75 i n18 są koło siebie, przy filtrze paliwa. Niedawno u kolegi w silniku AKN widziałem, że jeden zaworek był w okolicach zbiorniczka płynu do wspomagania i wychodził z niego wężyk do przepustnicy. Czy zmierzam dobrym tropem z tym działaniem czy nie będzie to takie proste ? Bardzo dziękuję za ewentualne porady i wskazówki.
  4. Tommy Gun odpowiedział(a) na pawelwor temat w 1.9TDI
    Dawka wg serwisu Boscha 3,6.
  5. Vauxhall a wiesz że dzisiaj jest prima aprilis
  6. Witam, ostatnio kolega poprosił mnie o sprawdzenie świeć żarowych w jego aucie. Powód - auto nie odpalało najlepiej przy ujemnych temperaturach. Cały dostęp do świec był przykryty naderwaną gąbką od osłony silnika, tak żeby nic nie było widać. Po zdjęciu kapturków zwątpiliśmy - zamiast świec żarowych siedziały tam świece zapłonowe, wkręcone na chama. Jak to możliwe ?? Czy mogło to spowodować jakąś usterkę ??
  7. Ja również dołączam Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych w gronie rodziny i najbliższych oraz miłego wypoczynku od pracy i obowiązków
  8. Policja Poznań 27-03-2013 - Porsche Cayman S i Carrera 911 - YouTube Jak się nazywa chór archidiecezji poznańskiej ?? - Paetz shop boys. Lekarz przychodzi do pacjenta po ciężkim wypadku: - Mam dla Pana dobra i złą nowinę. Którą pierwszą? - Niech będzie zła - odpowiada pacjent. - Musimy amputować Panu obie nogi. - A ta dobra? - Pacjent z sąsiedniego łóżka, chce kupić Pańskie kapcie... Spotykają się w barze Polak z papugą na ramieniu i Arab z wężem przewieszonym na szyi. - Czy jesteś w stanie wypić szklankę spirytusu? - pyta z zainteresowaniem Arab Polaka. - Jak mi ktoś postawi to wypiję - odpowiedział Polak. Arab postawił, a Polak gul, gul..., wypił do dna. - Niesłychane. A jak ci postawię drugą szklankę to też wypijesz? - Jak mi postawisz, to czemu nie - odpowiedział bez zająknięcia Polak. Arab postawił mu kolejkę, a Polak ...gul, gul... - A jak ci postawię jeszcze jedną kolejkę, to co? Na co odzywa się papuga: - I trzecią i czwartą i ci tego robala zeżremy i wp***dol dostaniesz.
  9. Dropsone wyluzuj, zawsze może być gorzej Na pocieszenie dodam, że piękne to Twoje OOOO. Opis tematu jak najbardziej na miejscu
  10. Ambitnie poszukuję elementów zewnętrznego S-line W okolicach sezonu wakacyjnego, planuję wizytę na hamowni i dorzucić troszkę do pieca (może przy okazji poleci DPF). Na sezon, który (mam nadzieję) niebawem się zacznie, lecą 17-tki s-line, aczkolwiek poszukiwanie 18-tek będzie trwało.
  11. Dzisiaj wszyscy narzekają na zimę a podkarpacie jest cholernie zasypane. W związku z tym wziąłem autko na przejażdżkę po mieście. Nie wiem co mi odwaliło ale zacząłem bokiem jeździć po 3 rondach i gdzie się dało... Pocieszam się, że mój przypadek nie jest odosobniony Zakochałem się w quattro. Wyszło także że muszę zmienić 2 lewe czujniki cofania i świecę żarową, tą najbliżej grodzi od strony kierowcy. Złośliwość rzeczy martwych...
  12. Kto kręci po Tarnobrzegu ładną A4 B5 szary metalik z ramkami i wlepką klubową ?? Wczoraj wymijaliśmy się na Wisłostradzie a dzisiaj widziałem autko na mieście.
  13. Tu nie chodzi o kwestię wyznania, ale są i takie przypadki. Niedawno rozmawiałem z posiadaczem 2.5 tdi, cieszył się że auto na 15 tys nie bierze grama oleju. Później się okazało dlaczego
  14. Może Twoje wtryski tak leją że nie ubywa oleju
  15. Do spowiedzi poszedł facet, który strasznie przeklinał - Wyznaj swoje grzechy synu... - Ojcze moim największym grzechem jest to że strasznie przeklinam. - Cokolwiek bym nie robił, z kimkolwiek bym nie rozmawiał - ciągle przeklinam - Ksiądz wysłuchał, zadał pokutę i zaczął udzielać rozgrzeszenia - Na koniec tradycyjnie zapukał w konfesjonał 3 razy... - O k**wa ale mnie ksiądz wystraszył !!! Dlaczego sołtys Wąchocka poleciał na księżyc? - Szuka majtek dla sołtysowej, bo ma d*pę nie z tej ziemi.
  16. Pablo ten filmik wywołuje podobne uczucia jak ten ze słoikiem...
  17. Mam pewien pomysł na diagnozę, może nieco druciarski ale gdyby podłączyć podciśnienie z mojej a4 i spróbować wykonać logi bs. Wężyka jest 1,5 metra. Czy wtedy próba bs 011 i 003 ujawni ewentualną niesprawność ??
  18. No widzisz tutaj kompresja jest bardzo dobra, wtryski z nowymi końcówkami , wszystkie świece sprawdzone. Dzisiaj z kolei podgrzałem świece 3 razy i znowu była poprawa. Nie wiem czy któraś z tych 3 świec nie miała przypadkiem zwarcia.
  19. Tak jak i passat b5 - zacisk ATE z tłoczkiem 57, 288/25.
  20. Ściągnij pokrywę zaworów to będziesz wiedział poniekąd. Jak będą gluty albo szlam to wtedy możesz zastosować, a jak jest czysto to nie ma sensu.
  21. Tobike a jak wytłumaczysz że po podłączeniu gruchy do grodzi auto w ogóle nie jechało ?? Przecież w ten sposób pomijasz całą drogę podciśnienia , zarówno przez n18 jak i n75 ??
  22. Devastation czy aby tylko w ręce ??
  23. Też się zastanawiałem nad vacum pompą. Bartek pisał do mnie później smsa że auto zaczęło normalnie jechać. Ciekawe czy może mieć to związek z wywalaniem błędu podczas włączenia 011 bs.
  24. Nie sądziłem że 3.0 tdi ma taki potencjał.... masakra
  25. Zamieszczam dzisiejsze zmagania: Statyczne: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 005 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 021 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM - nie wiem dlaczego wyskakiwał błąd 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Próba dynamiczna przed nagrzaniem: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM pierwszy log po ściągnięciu wężyka z gruszki turbo Próba dynamiczna po nagrzaniu: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Odczyt temperatury po nagrzaniu z bloku 007 stat i 003 Instruments: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Próba dynamiczna z wężykiem podciśnienia podłączonym bezpośrednio od gruszki turbo do grodzi: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Moje spostrzeżenia są następujące: - nie działa sterowanie EGR - z podpiętym podciśnieniem auto praktycznie nie jedzie, komp żąda 1,2 bara a turbo ledwie dmucha 0,6, brak reakcji na żądania n75 - przejechaliśmy się kilka razy z odłączoną gruszką i wtedy auto jechało najlepiej - po podpięciu gruszki turbo bezpośrednio do grodzi auto stało w miejscu - auto bardzo długo się nagrzewa i odczyt z bloku instruments pokazuje 60 kilka stopni. Po krótkiej przejażdżce, z podpiętym podciśnieniem notorycznie powracał błąd - 17964. Dopiero po ściągnięciu wężyka z gruszki z turbo błąd przestał się pojawiać i później już nie wrócił. Przemik, spanky, ciahciah - odprawiajcie swoje czary

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.