Treść opublikowana przez Krzycho81
-
Strefa motocyklistów
jak najwięcej. tak poważnie na tablicy stoi za 7700
-
Strefa motocyklistów
- montaż alarmu,domykanie szyb ? pytanie ????
tak jest- Strefa motocyklistów
YZf 250 2005rok sprzedam w dobre ręce. wszystkie wymienione części do wglądu. Ewentualna zamiana na 450 .- montaż alarmu,domykanie szyb ? pytanie ????
Nic nie musisz kupować. Z reguły czas się reguluje. Otwieranie 0.8s zamykanie trochę dłużej. Zam/otw sterowane masą.- Immo kod pin a VCDS
Nie ma opcji. Vag tacho lub programator.- Grupowy ChipTuning w EcuProject Wrocław - lista 2013
Z tego co rozmawiałem z Danielem w grudniu to raczej już grupowego robić nie będą. Najwyraźniej zmienił zdanie Nie nabijając postów powiem tyle robiłem u nich 3 auta, zero stresu. A4 robiłem 2 podejścia.- Pompowtryski a pompa paliwowa w TDI
Ja mam AWX i 6 trybów. Więc to chyba nie reguła.- Pompowtryski a pompa paliwowa w TDI
Moje auta to tylko 1,9 PD. Najwięcej nalatane miał Sharan 500 tyś z czego ja zrobiłem 300. Dalej śmiga , kupił go znajomy , ma zespół muzyczny. Audi zrobiłem już 70 tys na programie i tez nic się nie dzieje. Z tą czułością na paliwo to bym się zastanowił, znam ludków co na opale latają i nic . Chociaż odbarwiany opał jakimś kwasem to i nawet zwykła pompę pożre. Jak masz okazję kupić coś fajnego to bierz śmiało.- ostre przyspieszanie i zapoalona kontroka ESP
Z opisu wynika na padnięty wtrysk, często się zdarza problem w połączeniu pompki z wiązka elektryczna ( pod deklem wałka rozrządu). Z podpisu wnioskuje ze masz wirusa wiec wiadomo ze te pompki padną szybciej. Proponuje zrobić diagnostykę vagiem, sprawdzić korektę, logi, na pewno będzie łatwiej coś pomóc.- Po wymianie silnika, mocno trzęsie przy przyśpieszaniu
Jeżeli mieści się w zakresie błędu nie będzie.Tak na marginesie kiedyś do golfa IV wsadziłem AVF zamiast AVB i chodzi do tej pory. Nic nie zmieniałem po prostu wymontowałem z paska i poszedł do golfa. Trochę mnie dziwi fakt ze telepie a wcześniej nie było. Nie chce gdybać ale mechanik powinien wstawić Twoje wtryski najlepiej w tej samej kolejności , być może wsadził inne.- Po wymianie silnika, mocno trzęsie przy przyśpieszaniu
Ustawia się pompki miecza odległość od głowicy od strony pompy vacu. Ustawia się też napięcie sprężyny a dokładnie jej luz ciekawi mnie czy wymienił uszczelniacze na pompkach. Ja bym najpierw zrobił logi grupa 23. potem sprawdził ustawienie. Czasem pomaga zamiana miejscami.. Masz VAG-a???- Po wymianie silnika, mocno trzęsie przy przyśpieszaniu
Jeżeli korekta nie przekroczy 127 to błędu nie wywali. Możesz spróbować pozamieniać miejscami. Generalnie zrób logi. Jak ustawiałeś pompki po wymianie???- Po wymianie silnika, mocno trzęsie przy przyśpieszaniu
Wiec tak. Najpierw sprawdź korektę dawki. Jak wymieniałeś pompki to czy były odpowiednio ustawione? Miałem takie cos w sharanie, szarpało od 4 biegu bez wymiany 1 pompki się nie obyło.- Po wymianie silnika, mocno trzęsie przy przyśpieszaniu
Czy przypadkiem te szarpanie występuje w zakresie obrotów 1900 a 2600 ??- Strefa motocyklistów
Oficjalna strona Sekcji Motocyklowej "Iskra" w Rudnej - Strona główna- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Obiecane foto. Cany http://www.fotoszok.pl/show.php/959919_dsc-0156.jpg.html K-line http://www.fotoszok.pl/show.php/959927_dsc-0157.jpg.html- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Coś nie mogę wkleić fotek.- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jakiego Vaga używasz? Ja mam 311 i nie łączył mi się, pożyczałem od kumpla nowsza wersje. Dodam tez ,że gdy podpiąłem k-linie do radia tez się nie łączył. Poszukałem trochę i K-linia jest w prawym słupku tam się wpiąłem i śmiga. W razie wojny mam foto zrobione telem.- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
W kodowaniu Bt (77) jest opcja języka. Patrz na instrukcje Domina.- Lubin i okolice moze spocik ?
Chętnie bym podjechał na mały spocik. Zwłaszcza że jest tu parę furek z wirusem który mnie mocno kusi. (AWX)- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Cześć. Przepraszam ze dopiero teraz. Praca. Wiec tak cullman nie używałem nigdy, zdemontowałem . zamontowałem BT w miejscu cullmana, fragment instalacji kupiłem na szrocie wraz z modułem BT. Na obydwu modułach D czy Q działa mi tak samo( nie mam multikiery i RNSE). Bez zmiany kodowania wyświetlał mi się napis Phone. Sposób kodowania opisał wyżej kolega Domin, trzeba adoptować w liczniku kanał 62 (+2). Firmowy tel mam z androidem i nie zawsze wyświetla mi cale kontakty, prywatny C902 działa aż miło. Zdobiłem parę fotek gdzie wpiąłem Cany i K-line. Może się kiedyś przyda.- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jeszcze raz wielkie dzięki. Wszystko działa jak powinno. Pozdrawiam- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Dzięki wielkie, jesteś wielki. Fis zakodowany widze kto się dobija. Z radiem mam problem z diagnoza, musze wyciągać aby podąć k-linie. W radio kod mam 5 cyfrowy gdzie pierwszej nie mogę zmienić. Radio to koncert ale nie pochodzi z tego auta. Czy możesz zapodać instrukcje na temat kodowania modułu BT?? Byłbym bardzo wdzieczny.- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Nie wiem który bit za co odpowiada. A metoda prób i błędów nie ryzykuje . Obecnie kodowanie mam same zera. Czy w radiu tez musze kodować?? - montaż alarmu,domykanie szyb ? pytanie ????