Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nikaa

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nikaa

  1. 100 pękła to się nie wysilają
  2. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Zmęczony będzie albo zaśpi :gwizdanie: Albo mu antybiotyk zmienią :gwizdanie:
  3. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja nie mówię że piwo to nie alkohol.Po prostu lubię piwo i tyle.Zobacz jak mnie zakonserwowało :polew: Nikt nie daje mi tyle lat ile mam :naughty: Mi też choć nie piję tyle co Ty Taa siedzisz nad jednym piwem cały wieczór i jeszcze do końca nie wypijesz bo Ci się zapomni. nie zapominam tylko zostawiam Tobie
  4. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja nie mówię że piwo to nie alkohol.Po prostu lubię piwo i tyle.Zobacz jak mnie zakonserwowało :polew: Nikt nie daje mi tyle lat ile mam :naughty: Mi też choć nie piję tyle co Ty
  5. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stasiu to chyba nie ma lekko :gwizdanie: Ty też :gwizdanie: :polew:
  6. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :pociesz: Wyglądam jakbym wymagała pocieszania? chciał się podlizać :gwizdanie:
  7. Też miałem takie pozwolenie ale zamieniłem je za drobną opłatą na pozwolenie korzystania z każdej kiedy chcę i ile chcę.Niestety nie powiedzieli mi że to czasowe pozwolenie było i straciło ważność Czyli co? Załapałeś syfa Taaa mnie
  8. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zaktualizowałem podpis :polew: :polew: zazdrośnik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: W starej B4 też byłam blada także to nie jest zasługa quattro :gwizdanie:
  9. czy ktoś z was będzie z dziećmi ??
  10. moja na pierwsze ma Emilia a na drugie Marta
  11. też te dwa pierwsze ostatnio bardzo popularne ano Jak dla mnie to Emilka i Marta
  12. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    se było bajtli nie robić My też mamy dzieci i Marek na spocie był
  13. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak jak i Leony :polew: :polew: :polew: Leon nie leon rocznikowo i mocowo łoi w dupala stare B5 że az miło... :polew: :polew: Ja tam gustuję w starszych rocznikach :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
  14. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak jak i Leony :polew: :polew: :polew:
  15. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Żydowi, Murzynowi i Niemcowi urodzili się synowie (wszyscy tacy sami). Pielęgniarka zapomniała ich oznaczyć i nie wiedziała, który jest czyj. - Przepraszam panów ale nie wiem, który to czyj bo zapomniałam oznaczyć. Proszę wejść może panowie poznają. Wchodzi i wychodzi Żyd: - Wszystkie takie same nie mam pojęcia. Wchodzi i wychodzi Murzyn: - Myślałem, że mój będzie czarny ale jednak i to nie. Nie mam pojęcia. Wchodzi Niemiec, wychodzi z dzieckiem na ręce i mówi: - Ten jest mój, tamten żyda a Tamten Murzyna. - Skąd wiesz? - Wszedłem i powiedziałem "hi Hitler". Mój się wyprostował, Żyda się zesrał a Murzyna posprzątał.
  16. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja chce sie przejechac takim TAXI ... lepsze niż w filmie Besona ... [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 18:26_________________________________________________ dojebane trzeba kiedys tak zrobic, jako kierowce proponuje Keżora lub Maxa albo Kanara :polew: Po ostatnim przejeździe z adrenaliny do City stanowczo obstawiam Maxito ... nawet mi nie mów, mało w gacie nie narobiłem :gwizdanie: dał rade... jakby nie to że zemną Nikaa jechała to cioł bym za Wami ale z kobitami trzeba ostroznie ... :polew: :polew: No co Jentelmen ze mnie i w pyte ziomek ... przynajmniej się starałeś :polew:
  17. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja chce sie przejechac takim TAXI ... lepsze niż w filmie Besona ... [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 18:26_________________________________________________ dojebane trzeba kiedys tak zrobic, jako kierowce proponuje Keżora lub Maxa albo Kanara :polew: Po ostatnim przejeździe z adrenaliny do City stanowczo obstawiam Maxito ... nawet mi nie mów, mało w gacie nie narobiłem :gwizdanie: dał rade... jakby nie to że zemną Nikaa jechała to cioł bym za Wami ale z kobitami trzeba ostroznie ... :polew: :polew:
  18. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    po pracy
  19. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Witam po pracy nareszcie
  20. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i nagle wszyscy będą bardzo zajęci
  21. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spadam jutro do pracy
  22. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Gdzie!? Gdzie!? :naughty: w albumach rodzinnych
  23. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    marzyciele :gwizdanie:
  24. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe Dalej siedzisz na klatce? STan Cię nie wpuścił? Pewnie myślał że to Jehowi po klatce chodzą Kotki... :gwizdanie: :polew: :polew:
  25. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe Dalej siedzisz na klatce? STan Cię nie wpuścił? Pewnie myślał że to Jachowi po klatce chodzą Nie co ty Kędzior jak widzi jak sie alko leje to wygląda jak osioł ze shreka... aż serce sie kraja taki ma wzrok proszący... to już wiem dlaczego nie chce go do środka wpuścić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.