Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

agabar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez agabar

  1. sprawdz czy wężyki dobrze podłączyłeś jesli dobrze to zalej filter i popuść nakrętki od wtrysków i kręć jak zacznie lecieć ropa dokręć wtryski i odpal
  2. sprawdż stacyjkę lub sienki kabel od rozrusznika lub podłącz go na krótko
  3. niezawsze 2007 brb ma dpf ja miałem belgusa i niemiał a znajomy ma niemca który ma dpf
  4. świecą w miare dobrze ale przy większych przebiegach palą się jak wsciekłe sprawdzałem je już w 3 autach wytrzymałość oceniam miernie pozdrawiam
  5. agabar odpowiedział(a) na PiterA4 temat w 1.9TDI
    zawór kup najlepiej dedykowany zobacz jeszcze czy sztanga od turbiny chodzi o około 1,5-2cm bez oporów
  6. zakładaj opaskę i śmigaj dalej pozdro
  7. agabar odpowiedział(a) na kris071287 temat w 1.9TDI
    sprawdż kółko dolne na wale korbowym
  8. można lecz niema koniecznośći
  9. według mnie to wina nieszczelnośći w głowiczce pompy spróbuj polać pompę zimną wodą i zobacz jak wtedy odpali jeżeli to pomoże to na 100% głszowiczka pompy są na to dwie metody regeneracja lub tańsza metoda symulacja zimnego silnika pozdrawiam
  10. mocniej zacisnąć opaskę jak niemasz czym to obcęgami pozatym nie przesadzać z ilośćią smaru
  11. na 100% był to sterex made in germany kupił mi je kolega w niemczech
  12. mam cyfrę i niemieckie hd z astry na plazmie panasa obraz rewelka nic od 2 lat się niepopsuło pozatym panasonic daje 100000 godzin gwaranjii na matrycę pozdrawiam p.s szybkość reakcji matrycy 0,01ms
  13. jak ktoś nie patrzy na pobór prądu tylko na jakość obrazu i nie chce widzieć smugi po nogach w lidze hiszpańskiej to tylko plazma a jesli chce zaoszczędzić na prądzie to lcd led ,posiadam plazmę full hd panasa ,led thomsona full hd i samsunga hd redy ale plazma to plazma serdecznie pozdrawiam czarne to czarne
  14. jak jest w dobrym stanie co ciężko stwierdzić bez zamontowania to warto koledze montowaliśmy używkę 6 miesięcy temu i chula jak ta lala pozdro
  15. agabar odpowiedział(a) na athek55 temat w 1.9TDI
    kabelek już masz czy nie
  16. jak niesłychać pompy to trzeba płyn zmienić i powinno to wyelminować defekt pozdrawiam
  17. a czy obroty masz równomierne przy wyłączonej klimie czy wypadają zapłony i to powoduje hałas dochodzący od strony miski olejowej
  18. afn to jest jeden z najlepszych silników nie jest to dla mnie dziadkowy silnik lecz kultowy silnik no i mocy też mu można dodać pompa11,wtryski216,turbo brd
  19. miałem takie wahacze kiedyś w b6 na 16 wytrzymały jakieś 80000 bez stuków pozdrawiam
  20. witam a kto w wlkp. ogarnie turbo brd+fmic dzięki
  21. agabar odpowiedział(a) na Sublime temat w Audi A4 B6/B7
    ja wymieniam co 80000-90000 łącznie z pompą wody
  22. kodów kolorów wgrupie vag jest dużo wiecej niż myślicie jak będę się nudził w robocie to zliczę choć wątpie że to ogarne
  23. jeśli to kompresor to gumki lub napinacz paska 6pk a 300000 to ma chyba ze 70lub80% audi i vw tdi
  24. masz motor bre czyli taki jak ja ,umnie przy klimie w trybie eco też potrzęsie ciśnienie sprężania ok, wtryski też w serwisie powiedzieli mi że ten motor ma komputer dostosowujący się do aktualnych warunków i dlatego letko trzęsie,przejechałem nim tak 30000km w roku pozdrowienia
  25. agabar odpowiedział(a) na athek55 temat w 1.9TDI
    aby co kolwieg powiedzieć na 100% to trzeba auto vagiem potraktować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.