Treść opublikowana przez agabar
-
[B5 AFN] Po wymianie filtra paliwa - "zablokowany komputer sterujący"
sprawdz czy wężyki dobrze podłączyłeś jesli dobrze to zalej filter i popuść nakrętki od wtrysków i kręć jak zacznie lecieć ropa dokręć wtryski i odpal
-
[B7 BRE] Problem z uruchomieniem
sprawdż stacyjkę lub sienki kabel od rozrusznika lub podłącz go na krótko
-
[ALL B7] Silnik BRB czyli z DPF a kopci!!!
niezawsze 2007 brb ma dpf ja miałem belgusa i niemiał a znajomy ma niemca który ma dpf
-
[ALL] Żarówka Osram NIGHT BREAKER - UWAGA !
świecą w miare dobrze ale przy większych przebiegach palą się jak wsciekłe sprawdzałem je już w 3 autach wytrzymałość oceniam miernie pozdrawiam
-
[B5 AFN] Zawór n75
zawór kup najlepiej dedykowany zobacz jeszcze czy sztanga od turbiny chodzi o około 1,5-2cm bez oporów
-
[B5 AFN] Problem z intercoolerem
zakładaj opaskę i śmigaj dalej pozdro
-
[B5 AFN] Dziwne zjawisko
sprawdż kółko dolne na wale korbowym
-
[B6 AWX] Czy należy badać zbieżność po wymienie amortyzatorów
można lecz niema koniecznośći
-
[B5 AFN] Ciężko pali na ciepłym silniku
według mnie to wina nieszczelnośći w głowiczce pompy spróbuj polać pompę zimną wodą i zobacz jak wtedy odpali jeżeli to pomoże to na 100% głszowiczka pompy są na to dwie metody regeneracja lub tańsza metoda symulacja zimnego silnika pozdrawiam
-
[ALL B6] Osłona przegubu b6 1.9 130 KM Problem bo spada
mocniej zacisnąć opaskę jak niemasz czym to obcęgami pozatym nie przesadzać z ilośćią smaru
-
[ALL B5] Znacie niemieckie wahacze STEREX? podobno rewelka, ktoś ma?
na 100% był to sterex made in germany kupił mi je kolega w niemczech
-
[INNE] LCD, Plazma, LED ??? Co wybrać ???
mam cyfrę i niemieckie hd z astry na plazmie panasa obraz rewelka nic od 2 lat się niepopsuło pozatym panasonic daje 100000 godzin gwaranjii na matrycę pozdrawiam p.s szybkość reakcji matrycy 0,01ms
-
[INNE] LCD, Plazma, LED ??? Co wybrać ???
jak ktoś nie patrzy na pobór prądu tylko na jakość obrazu i nie chce widzieć smugi po nogach w lidze hiszpańskiej to tylko plazma a jesli chce zaoszczędzić na prądzie to lcd led ,posiadam plazmę full hd panasa ,led thomsona full hd i samsunga hd redy ale plazma to plazma serdecznie pozdrawiam czarne to czarne
-
[B6 AWX] Czy warto zakładać używanego dwumsa
jak jest w dobrym stanie co ciężko stwierdzić bez zamontowania to warto koledze montowaliśmy używkę 6 miesięcy temu i chula jak ta lala pozdro
-
[B5 AHU] Całkowity brak mocy
kabelek już masz czy nie
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
jak niesłychać pompy to trzeba płyn zmienić i powinno to wyelminować defekt pozdrawiam
-
[B7 BLB] Duży przebieg ,kołatania spod maski
a czy obroty masz równomierne przy wyłączonej klimie czy wypadają zapłony i to powoduje hałas dochodzący od strony miski olejowej
-
[ALL B5] Moja srebrna a4 b5 z dziadkowym silnikiem :)
afn to jest jeden z najlepszych silników nie jest to dla mnie dziadkowy silnik lecz kultowy silnik no i mocy też mu można dodać pompa11,wtryski216,turbo brd
-
[ALL B5] Znacie niemieckie wahacze STEREX? podobno rewelka, ktoś ma?
miałem takie wahacze kiedyś w b6 na 16 wytrzymały jakieś 80000 bez stuków pozdrawiam
-
Dobrzy chiptunerzy
witam a kto w wlkp. ogarnie turbo brd+fmic dzięki
-
[ALL B7] Rozrząd
ja wymieniam co 80000-90000 łącznie z pompą wody
-
Kod lakieru Audi po numerze VIN
kodów kolorów wgrupie vag jest dużo wiecej niż myślicie jak będę się nudził w robocie to zliczę choć wątpie że to ogarne
-
[B7 BLB] Duży przebieg ,kołatania spod maski
jeśli to kompresor to gumki lub napinacz paska 6pk a 300000 to ma chyba ze 70lub80% audi i vw tdi
-
[B7 BRE] Audi A4 2.0 TDI BRE pytanko
masz motor bre czyli taki jak ja ,umnie przy klimie w trybie eco też potrzęsie ciśnienie sprężania ok, wtryski też w serwisie powiedzieli mi że ten motor ma komputer dostosowujący się do aktualnych warunków i dlatego letko trzęsie,przejechałem nim tak 30000km w roku pozdrowienia
-
[B5 AHU] Całkowity brak mocy
aby co kolwieg powiedzieć na 100% to trzeba auto vagiem potraktować