Treść opublikowana przez amaradaar
-
B6 DIVISION
kup sobie s-line styrane jakieś i daj do piaskowania a ja ci je pomeluje proszkowo a nie takie cuś chcesz kupować
-
B6 DIVISION
łoj leży Panie leży, u mnie żeby dostać urlop to najpierw muszę na 300% normy robić więc zawalony po pachy ale pamiętam i napewno ogarnę
-
B6 DIVISION
ja za dwa trzy tygodnie powinienem miec wolne korbki ---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ---------- a no leżą leżą
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no i nadszedł czas na brand new aero Co prawda nikt tu nie zagląda ale .... turumm turummm wpada grzana pupcia dla leni z tyłu
-
urwana lapa dramat
rozwiercić i ruskie gwinty do wykręcania...
-
B6 DIVISION
jak too przecież czorny był
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy
hehe no jak zwykle Bartek pełna profeska Dziękuję
-
B6 DIVISION
Panyyy czy w aso dostanę takie coś ZESTAW NAPRAWCZY PODNOŚNIKA SZYB VW BORA GOLF IV V (3390705494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zapewne tak tylko numer seryjny..
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
bez poduchy 400zł albo 100 zależy jaka- B6 DIVISION
ale jaki ten mały ??- Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
o żesz to żona musi być naprawdę wściekła, żeby tak tyle gratów do salonu przenieść noooo :decayed:- Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
tylko jak tak odtwarzam pamięciowo garaż to miejsca tam na miniaturkę nawet nie ma ps. ale gratulacje super furacz szkoda że się nie załapałem na oględziny własnymi oczema- Zwykłe fotele podejdą pod elektryczne?
moim zdaniem po fotkach to masz naleśniki- B6 DIVISION
o nieee największy pijaczyna forum ma urodzinki które to 57-dme?? no to zatem sto lat sto lat niechaj żyje nam :decayed: łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu to byłem ja brzęczyszczykiewicz- ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
oj się czepiasz już napewno Marcin zamówił : http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/33/68/73/78/3368737867 więc będzie malina :polew: Marcin odebrałeś przesyłkę?takie mam na stanie juz przesylke odbiore przy montazu I hope ---------- Post dopisany 01-08-2013 at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 22:57 ---------- eeee chromu nie trza :decayed:ale żeby nie było za kolorowo po przypatrzeniu okazało się że moduł jest z C6 i trzeba wymienić :doh:- kolejny udany zakup :polew: ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ---------- a dzisiaj przyszedł zestaw naprawczy:decayed:http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/33/82/74/32/3382743277 ostatnio miałem okazje testować dobry to on jest ale tylko na dziurkę od szpilki- B6 DIVISION
Józek sto lat sto lat niechaj żyje zyje nam wszystkiego najlepsiejszego- ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
oj się czepiasz już napewno Marcin zamówił : więc będzie malina- ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
hehe tylko chromu tylko chrooomu brak :decayed:- B6 DIVISION
a ta volume nie powinna być z goła inna ??- Kontrolka świec żarowych
pewnie ze 30% prawdy- B6 DIVISION
tyko po co jak mogę w każdej chwili podjechać i odebrać nawet dziś zaraz a miałem nawet rano pisać o adress odbioru- B6 DIVISION
- B6 DIVISION