Treść opublikowana przez bidzio1
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Dzięki Grzesiu. Teraz nie pamiętam Wymiarów ale jak znajdę te oryginalne to zmierze i ci podam.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Jeśli masz jakieś pytania pisz. Sam teraz mam passata i montowalem
-
Spoty wrocławskie
Jak padnięty to już mu czyszczenie nie pomoże.
-
Spoty wrocławskie
Ta ale to dalej pastuch...
-
Spoty wrocławskie
Ja? Właśnie nic... ten typ tak ma... Passat to ścierwo i tyle.
-
Spoty wrocławskie
Głowica poszła do planowania itp full service. Wróci będę wiedział co i jak. Dam znać jak coś.
-
Spoty wrocławskie
Jak zrobię tego mojego paszteta to z kolega podlecimy.
-
Spoty wrocławskie
Panowie regeneracja turbo gdzie polecacie?
-
Listwy Dekory LED
c**ja warte, próbowałem z tym, to jak kabel przepuszczałem przez tapicerkę, to albo się rwało, albo nie trzymało, albo nie wiadomo co jeszcze. po drugim odpadnięciu z taśmy wrzuciłem to w piec. lut to lut. amen I tu cie popieram! Amen! te złączki to zemsta Chin.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
W silniczku wykorzystane są 4 piny. Czujniki zawieszenia 2 jeden z przodu drugi z tyłu. Poprawiony pierwszy post. wszystkie informacje dot. samopoziomowania dynamicznego są już widoczne. (do moderatora: Proszę o podwieszenie tego tematu ponieważ bardzo wiele osób do mnie pisze w sprawie montażu bo ciężko znaleźć temat, a tak będzie można pomóc wszystkim oficjalnie na forum.)
-
Rezanie bixenonu
Wymiar 3 cale czyli jak większość bix
-
Rezanie bixenonu
Soczewka Hella 3 np a6 c7. BMW e60 lift
-
Spoty wrocławskie
Oj tam liczą się chęci. A sam niedawno krążył po moich okolicach.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
He he. Dobra nie ma sprawy. Który tam tak mnie najbardziej polecał.?
-
Spoty wrocławskie
Chyba mnie szukasz.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
I co jęczysz [emoji14] ciesz się że nie masz TYCa , bo by Ci po dwóch dziurach zączęła skakać i wtedy byś był dopiero szczęśliwy Valeo też parują . Bix już w ogóle A to zależy kto robi i czym klei mi ani jedne nie parowaly. Oryginalne Hella w passacie mi paruja a nie były rozklejane
-
Spoty wrocławskie
Depo 150 stopni i tak z 10 - 15 minut Valeo zapomnij ze tak rozkleisz.
-
Spoty wrocławskie
Sprawdze ile mnie to kosztowało wszystko i do wieczora dam znać , ale napewno taniej niż na allegro bo mam kumpla w IC i prajs był mega dobry bo miał wtedy jakieś dodatkowe rabaty na ruvilla To zobacz i daj znać. w Twoim?No niestety moim. Wiesz niby uszczelka tylko wydmuchana. Ale płyn nie poszedł w olej ani w druga stronę tylko pompuje powietrze w płyn i nie ma ogrzewania i bulgocze w nagrzewnicy. A przy tym przebiegu jak juz robić to na cacy żeby to trochę posluzylo jeszcze. A dziś na obiad.
-
Spoty wrocławskie
Chopin daj na pw info o tych częściach. Mam głowice do robienia w avf i bym zrobił kompleksowo.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Kolego b6 ma już poziomowanie dynamiczne
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
Nie pamiętam dawno to czytałem
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
Golas wersja Basis. Wczoraj wpadł tempomat. z taką skrzynia kupiłem. A jak czytałem forum passata z tematem wymiany skrzyni to piszą tak. Jak dla siebie to lepiej zakładać 5 jak na handel to 6
-
Rezanie bixenonu
Teoretycznie powinno iść bez problemu nawet bez opalarki. Ponieważ klej do szyb nie wiąże się z tworzywem z jakiego zrobiona jest obudowa.