Treść opublikowana przez bidzio1
-
Spoty wrocławskie
Kaju odpal locapa. ;-)
-
[B5 APS] by czorny
krawata ode mnie bierze ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ---------- już zaliczkował nawet I angola b5 na graty dostaje gratis.
-
[B5 APS] by czorny
Czorny ty w pasku masz xenon?
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Ale ze co fajny efekt?
-
[B5 APS] by czorny
z UK:facepalm: http://i4.photobucket.com/albums/y110/aviator284/Rat%20Cars/2012-06-19182809.jpg http://i4.photobucket.com/albums/y110/aviator284/Rat%20Cars/2012-06-21181357.jpg http://i4.photobucket.com/albums/y110/aviator284/Rat%20Cars/DSC_0007.jpg I tak by zardzewial i tak. Tylko trochę mu pomogli.
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
Nie zmieniony bo tamten ori ktoś pomalowal i farba się łuszczy
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Mam takie które były przy lampach. Więc pasują.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Chcesz to za 25zł wyślę ci dwie takie kostki. Bez pinów tak jak w aukcji.
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
No w a4 miałem bixy a tu na zwykłych lampach to jak by świeczki w lampy wsadził. Co do bixów do paska to najpierw soczewki idą do wymiany.
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
Jest jest pakiet led juz jest. Po niedzieli będzie bix z kompletem.
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
Witam pora przedstawić moje nowe zwłoki. Po ciężkim rozstaniu z audi przyszła pora na cos troszkę większego. Wybór padł na passat b5 fl Trochę info. Silnik 1.9 TDI avf Rok produkcji 2005 Klimatronik Parktronic Alarm 3 Scyzoryki Lusterka z kierunkami Klimatyzowany schowek Podgrzewane spryskiwacze A tak poza tym Zawieszenie 1bb - przeznaczenie do trudnych warunków drogowych 2 komplety 15 cali ze stali Skrzynia 5 bieg. ( Przekładka z automatu) Plany i modyfikacje. Pakiet led - zrobiony Pełne kolo stop - zrobione Kompletne bixy ze spryskami i samopoziomowaniem - w trakcie. Być może 2 DIN Jakieś kolo 16 - 17 cali Być może trochę zawiecha w dół. I kto wie co jeszcze się wymyśli... czas pokaże
-
Seat Exeo ST 2.0TDI CR 143KM
Bardzo ładne auto. Jeśli można wiedzieć ile cie kosztowalo?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No ale wiesz może jakieś pielgrzymki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Siema panowie. Dział będzie spokojny przejazd przez Częstochowe? Czy młyn przed jutrzejszym świętem. Bede leciał w kierunku Olkusza.
-
Spoty wrocławskie
Exeo fajne. Prawie jak audi dużo wspólnego. A z opli może insignia? Tez można wyrwać w fajnych pieniądzach.
-
Spoty wrocławskie
Ja juz 3 lata jadę i dojechać nie mogę. A część ekipy juz znam osobiście. A teraz audi juz nie mam to mnie nie wpuszcza. ;-)
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
To je amelunium tego nie pomalujesz. ;-)
-
Spoty wrocławskie
No to dobrze. Podłącz i daj znać czy ok.
-
Spoty wrocławskie
Gniady dotarł led do ciebie?
-
Spoty wrocławskie
No co naprawdę się nie pali orientacyjnie pytam
-
Spoty wrocławskie
Narazie brak czasu. Za kilka godz zapitalam na Krakow, jutro wracam potem Nysa Nie pali się. ;-)
-
Spoty wrocławskie
Jak ustalimy termin to ustalimy tez cenę ;-) to ile?
-
Spoty wrocławskie
To kiedy?
-
Spoty wrocławskie
To ile da się z tego tak w granicach rozsądku wyciagnac? Żeby turbo nie poszło i oleju przez komin wyplulo ;-)
-
Spoty wrocławskie
Cwiara co tam ciekawego za programy wygrywasz? Może do mojego avf tez coś wrzucisz?