Treść opublikowana przez bidzio1
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Zapraszam ;-)
-
Spoty wrocławskie
Panowie jak ktoś ma ochotę pooglądać amerykańskie fury to w miliczu odbywa się zlot aut amerykańskich.,
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
;-)
-
Spoty wrocławskie
Teraz to ty się urządziles ładnie. Pożycz chociaż jednego przedlifta. Tyle przeżyjesz. ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- Dlatego nie ma czarnych prezerwatyw ;-)
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
a ty się nie udzielaj. myslalem o tobie no ale teraz Czekaj czekaj ty jeszcze przyjedziesz do mnie. Jak masz zamiar coś robić to myśl szybko bo coraz zimniej na dworze.
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
a ty się nie udzielaj.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Ja mam pod podświetlenie przycisków. Czyli pod pozycję. ;-)
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Ja chłopakom ściągnąłem tę halo z Bułgarii. Kiedyś też się zastanawiałem nad nimi. Ale jak je zobaczyłem na żywo. To chyba bym ich nie założył. Kratka jeszcze by uszla w tłumie ale sam halogen d*py nie urywa... Jeżeli dało by się go wymienić na coś innego to jeszcze by uszlo ... Bo świecą conajmniej kiepsko. Nie ma wogóle ułożenia światła. Świeci to jak chcę i gdzie chcę...
-
Spoty wrocławskie
Bidzio jesli to prawda co piszą to masz dzis urodziny :naughty: Jeśli tak to sto lat No prawda ;-) dzięki
-
Spoty wrocławskie
Odolanów: Z audi miazga - 19-latek zmarł [aktualizacja] :: WLKP24.info - informacje południowej Wielkopolski
-
Spoty wrocławskie
Mocu... chłopie ostatnio u brata coś piłem, niewiem co to było... W smaku słodkie, ładnie pachnie a mieli chyba z 70 vol jak to chłopie grzalo...
-
Spoty wrocławskie
Wiem. Jeszcze kilka weselnej zostało także tego. ;-)
-
Spoty wrocławskie
o ja pier**le - on jeszcze nie wie na co się pisze Dobra dobra. Ciebie to już rok się nie mogę doczekać żebyś na flaszke przyjechał. ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- Daj wcześniej znać to jakiegoś karpia złapie. Bo Grzesiu lubi ryby.
-
Spoty wrocławskie
Nelson jest sprawa Ten civic co szfagierka tydzień temu sarne przyjeła na mache bedzie chyba do złomowania bo nie opyla sie jej już robić , ile za coś takiego dasz ? czy dychy ni wincyj Ale jeszcze nelsonowi musisz flaszke postawić. Miło było poznać osobiście kolegę cwiara. Dzięki za wymianę fisa. ;-) chyba on mi. skrzynke Nie ty tylko Chopin jak odda Auto na złom. ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- Nelson jest sprawa Ten civic co szfagierka tydzień temu sarne przyjeła na mache bedzie chyba do złomowania bo nie opyla sie jej już robić , ile za coś takiego dasz ? czy dychy ni wincyj Ale jeszcze nelsonowi musisz flaszke postawić. Miło było poznać osobiście kolegę cwiara. Dzięki za wymianę fisa. ;-) Mnie również Spoko, polecam sie na przyszlosć Jak będziesz u Karola a wiem że często bywasz to zapraszam do siebie. ;-)
-
Spoty wrocławskie
Nelson jest sprawa Ten civic co szfagierka tydzień temu sarne przyjeła na mache bedzie chyba do złomowania bo nie opyla sie jej już robić , ile za coś takiego dasz ? czy dychy ni wincyj Ale jeszcze nelsonowi musisz flaszke postawić. Miło było poznać osobiście kolegę cwiara. Dzięki za wymianę fisa. ;-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki kolego tego mi było trzeba.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak jest w zbiorniku płynu chłodniczego. Zbiornik wymieniony. Ale czego te spryski wywala?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany i co z tym moim wskazaniem płynu spryskiwaczy? Czemu to wywala? ---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ---------- Gorzej hot aira już na niedzielę. Numer mam będę dzwonił gdzie mam cię tam Znaleźć i jak tam dojechać.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak klimat na zapłon? Który pin? A płynu pełen zbiornik. Tak dla pewności. Kolor kabla brązowy z czerwonym paskiem. Pin 15 szarej kostki do pinu 9 w czerwonej kostce.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Nie ma opisu do quattro. Ale z tego co kojarzę to jest z lewej strony. Opis robiłem na podstawie swojego auta a mam oske.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie jestem właśnie po przekladce licznika full fis przedlift na full fis polift. I mam pytanie. Czy czujnik poziomu płynu spryskiwaczy jest inny? Bo według rozpiski piny są dobrze a wywala że mało płynu. Druga rzecz to klimatronik wariuje z podświetleniem. Jakieś pomysły?
-
Szara półkoza A6 C5 1.8TQ Avant LPG, 17, bixy, Led-y NOWE foty str3
No i poszło... Długo tak będziecie się kłócić? Dla sprzedającego auto jest warte tyle na ile je wycenil... Kupujący albo się zgodzi albo nie. Nie podoba się to nie kupuj. Jak to mówią "przyjdzie głupi i kupi" albo raczej osoba co zna wady Audi które to Auto ma można powiedzieć przy wyjeździe z fabryki. Dajcie sobie już spokój. Bo to i tak wam nic nie da. Nowego z niego nie zrobicie w ten sposób. ;-)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No i dobra. Jak chcę to niech sobie kupi miskę. Ja mu narazie uciszę alladyna i tyle.. A do afn wychodziła taka miska? Czy od czego szukać?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chłopaki wiem że było pewnie ze 200 razy, ale znaleźć coś w tym spamie graniczy z cudem. A wierzę że wy mi odpiszecie rzeczowo. ;-) Będę robił kumplowi przekladke z ori fisa przedlift na pełen fis polift. I teraz tak większość rzeczy mam opanowane bo robiłem to u siebie. Ale zastanawia mnie kwestia temp oleju. On ma czujnik 1 pin. Da się to ruszyć na polifcie? Ja u siebie dałem emulator byle błędu nie było bo i tak nie mam czujnika. Czy u niego zostaje wymiana miski na,taką z czujnikiem. Czy ewentualnie emulator i wskaźnik martwy.
-
Szara półkoza A6 C5 1.8TQ Avant LPG, 17, bixy, Led-y NOWE foty str3
Oho się zacznie...