Treść opublikowana przez krzysztofquattro
-
Chip w kuj-pom?
Cholera wie :-) Musimy uzbierać 10 chętnych , a mamy chyba 3 lub 4 osoby. Osobiście chciałbym to załatwić w przeciągu miesiąca.
-
Chip w kuj-pom?
Kolego właśnie zwołujemy grupę , ale nie w Kuj-Pom tylko Tune up Gdańska tu masz temat firma pewna więc myślę , że warto zrobić wycieczkę , a i cena rozsądna :-)
-
Zakłócenia od ładowarki
Mi bardzo fajnie wstawia się przez imageshack.us zakładasz konto i masz wszystko za darmochę. Jak coś to wal pokieruję Cię.
-
Wycięcie katalizatora i montaż tłumika (fotostory)
CZy ktoś może zwymiarować jaki tłumik przelotowy tam wejdzie? Chciałbym kupić coś takiego , ale nie chcę wtopić. http://allegro.pl/sportowy-przelotowy-tlumik-srodkowy-rm-motors-rm01-i2316853981.html Do tego pytanie czy warto domówić to wygłuszenie?
-
Zakłócenia od ładowarki
Kurcze coś kumam , ale to jest już COŚ :-D no dobra poszukam w necie jakiegoś schematu w każdym razie dziękuje za pomoc.
-
Zakłócenia od ładowarki
Sprawdzę od któregoś ze znajomych tyle , że kupiłem już specjalnie po to ładowarkę na USB nie była najtańsza i jest dość dobrej firmy no , ale może faktycznie to jeszcze nie to czego mi trzeba. Nie ma co gdybać jutro sprawdzę tą opcję. ---------- Post dopisany 09-05-2012 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2012 at 22:05 ---------- Dziś sprawdziłem tą opcję nadal nie rozwiązało problemu. Co prawda nie miałem tej konkretnej ładowarki , ale ładowarkę od Navroad , która w innym aucie działa bez zarzutu. U mnie niestety również zakłóca.
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
Fajowa ale zainteresowało mnie spalanie tego potworka. To Twoje osiągi czy po dziadku w Szwajcarii?
-
Zakłócenia od ładowarki
To "zmajstruj" i dla mnie taki :-P Tak poważnie to właśnie czytałem o tych filtrach i innych pierdach i jednemu pomaga innemu nie właściwie to zdecydowanej większości nie pomaga. Możesz mi dać jakiś pomysł na taki zasilacz? Liznąłem trochę z elektroniki może dałbym radę.
-
Zakłócenia od ładowarki
Moja wersja tego nie ma oszczędziłem przy kupnie teraz wychodzi to bokiem a zasilanie mam właśnie od samego akumulatora to zupełnie nic nie zmieniło.
-
Zakłócenia od ładowarki
Witam mój problem to ewidentne zakłócenia na CB pochodzące prawdopodobnie od ładowarki. Posiadam takie CB oraz taką nawigację Niestety radio nie posiada automatycznego ASC i może w tym problem , ale skoro już je mam chciałbym wyeliminować zakłócenia. Szumy zaczynają się ewidentnie po zasileniu nawigacji ładowarką. Nie dawało mi to spokoju więc zakupiłem coś takiego No i dziś okazało się , że to WIELKA DU...A :-P Czy macie jeszcze jakieś propozycje? Dodam , że nie ma znaczenia czy zasilam ją z gniazda na tunelu czy to z bagażnika.
-
Wymiana oleju w QUATTRO skrzynia i dyfer
Podepnę się pod pytanie. To oznacza , że dolewamy np. do skrzyni a uzupełniamy jednocześnie w torsenie? Bo tam również jest korek spustowy , którego akurat u mnie nie mogę odkręcić
-
Wzmacniacz antenowy
Separator dokładałem wymieniając radio. Poradziłem sobie wybebeszyłem to z oprawy wlutowałem rdzeń idący od anteny a na wyjście kabel idący do radia trochę rzeźba , ale wszystko wróciło do normy.
-
Wzmacniacz antenowy
Witam po dłuższej przerwie jak zwykle z problemem Dziś zamontowałem w swoim wozidełku antenę CB SIRIO TRIFLEX. Jako CB działa poprawnie jednak miałem problem z podłączeniem złącza radioodbiornika. Antena była osadzona na elektronice domyślam się , że to wzmacniacz jednak złącza które posiadałem zmusiły mnie do zdemontowania tego ustrojstwa. Oczywiście pogorszeniu uległ odbiór stacji radiowych mimo , że posiadam nieoryginalny wzmacniacz zamontowany za radiem (niefabryczne). Czy mogę jakoś poprawić jakość odbioru?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
To prawda , ale ta "świetna sprawa" sama nie pojedzie potrzebuje kierowcy i porządnych zimówek. Szokują mnie zarówno właściwości jezdne , ale i możliwości parkowania. Ostatnie 3 lata śmigałem BMW E39 i przyznam szczerze ostatnia zima dała mi mocno w d...e mam na myśli właśnie parkowanie w zaspach , których akurat w Bydgoszczy nikt nie usuwał z chodników. W tym roku "każde wolne miejsce parkingowe jest moje" oczywiście nic nie zastąpi głowy na karku.
-
[ALL] Hid i nie zapalajaca sie jedna lampa.
zamiana palnika nam juz nic wicej nie daje, bo gdy zamienimy jescze palniki miejscami to bedzie konfiguracja początkowa.[br] Nie chcę cisnąć , ale napisałeś że po zamianie miejscami przetwornic prawa lampa zaczęła palić , a szwankuje lewa więc wskazuje to na niską jakość przetwornicy. W moim przypadku wpływ na to ma temperatura im zimniej tym trudniej ją zapalić. W temperaturach dodatnich odpala od kopa.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
To moja kolej To moja pierwsza zima tym sprzętem i w ogromnym skrócie ... JAK MI BRAKOWAŁO ŚNIEGU Nie mam ESP , a przydałoby się pewnie przy spokojnych podróżach z rodzinką , ale mimo to jeśli kolejne auto to tylko quattro!
-
[ALL B5] Zamki w przednich drzwiach
Czy to nie miało jakiegoś związku z centralnym zamkiem? Jeśli był zainstalowany nie było wkładki i na odwrót.
-
[ALL] Hid i nie zapalajaca sie jedna lampa.
Mam taką sytuację , ale u nie to na bank wina przetwornicy. Nasuwa mi się tylko jedna propozycja , skoro zmieniłeś miejscami przetwornice zamień jeszcze palniki. To powinno wyjaśnić co jest winne.
-
[B6 AVF] Napięcie ładowania
Ja mam u siebie 14,3V i wydaje mi się , że jest bliskie ideału. Zmiana napięcia może nastąpić tylko po załączeniu jakiś odbiorników prądu, ale w najgorszym razie powinien być to spadek do 14V.
-
[ALL B5] Osłona silnika i skrzyni quattro
Dzięki. Usiłowałem dowiedzieć się czy ten drugi model dałby radę w quattro , ale sprzedawcy co najmniej nie mieli pewności , a nie chciałbym wtopić. Spoko zapytam gościa może chociaż będzie zorientowany czego szukać.
-
[ALL B5] Osłona silnika i skrzyni quattro
Witam poszukuję osłony silnika i skrzyni biegów do mojej niuni. Ostatnio pokazało się tego dużo na allegro niestety powiedziano mi , że do wersji quattro to nie pasuje. Sprawdzał to ktoś? Może posiadacie namiar na coś takiego w rozsądnej cenie?
-
[B5 AJM] Termostat czy czujnik tem. tylko do 70 stopni
Nagrzał Ci się w ten sposób na samym postoju?
-
[B6 AVF] Napięcie ładowania
Potwierdzam. Sprawne ako powinno trzymać napięcie bliżej 13V jeżeli spada poniżej 12V to wskazuje go na winowajcę kłopotów.
-
[ALL B5] Kontrolka AIR BAG
No ok , ale która to kostka? Zaglądałem tam na szybko prawie złamałem sobie kark ale wylukałem taką dużą wtyczkę około 5*2cm. Znajduje się w narożniku pod fotelem na wysokości sprzęgła. Czy to ta?
-
[B5 AFN] Problem z prądem w akumulatorze
Tak czy inaczej takie ładowanie nie jest zdrowe dla aku i w pierwszej kolejności należy to zbadać później oblukać czy ako wyzionęło już ducha czy jeszcze coś z niego będzie.