Treść opublikowana przez piotrek--1989
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Pw 😀
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
julo23 jaki ty masz kolor swojej audiczki lz5f ??
-
GŁOGÓW też żyje
trzeba cos ogarnac
-
B6 DIVISION
kolego mam tez podgrzewana kierownice dzisiaj rano jechalem do pracy i grzala a było ponad 10 stopni na zegarach
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
tak najlepiej napisz sms co cie interesuje często nie odbiera bo ma klientów
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
kolego odezwij sie do kolegi jawor36 w temacie zderzaka tylnego s-line kombi
-
Gdzie kupie zderzak od s4 b5
pisz do kolegi jawor36
-
[AVB] A4 B6 1.9 TDI
zakładaj okragłe owalne nie pasuja wogole do tej budy
-
GŁOGÓW też żyje
nic sie nie dzieje cos nie ma chetnych na spota a szkoda
-
GŁOGÓW też żyje
Witam tak mysle mozna by było cos pomyslec o spocie troche to mało powiedziane jest tych a4 kazdej generacji w głogowie i okolicach czekam na odzew
-
Demontaż Deski rozdzielczej b7
dzisiaj wymiana zakończona powodzeniem czas 3h jak ktoś ma pytania pisac pw
-
Deska rozdzielcza Kokpit
sorki teraz doczytałem a byłem przed nocka i wstałem ze to o b8 chodzi a ja w b6 ale z tego co kojaze to tunel musisz odkreciic shcowek polke pod kierownicya słupki szyby zegary i mozliwe keirownicei pod listwa ozdobna w konsoli chyba jest sruba w etce zerknij
-
Deska rozdzielcza Kokpit
Kolego w tym tygodniu bede wymieniał u siebie to moge porobic zdjecia i ci podesle pozdrawiam
-
GŁOGÓW też żyje
osoba ta miala wczesniej golfa r36 kuman wpisz sobie chłop dba o auta i reza jak wpiszesz kuman w google to zoabczysz jego auta ogolnie pedantycznie podchodzi do aut
-
B6 DIVISION
Witam ma ktos numer tel do Kaja z góry dzieki
-
Problem z podświetleniem
zapomniałem napisac na vagu zadnych błedów chyba ze gdzies dokladnie mam wejsc
-
Problem z podświetleniem
Witam mam problem nie znalazłem podobnego a wiec do rzeczy po zamknięciu auta świeci mi się ciągle podświetlenie nawigacji konsoli podświetlenia kratek oraz włacznik świateł wszystkie watki jakie znalazłem to na odwrót ze nie działa podświetlenie a u mnie na odwrót pomoże ktoś pozdrawiam
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a czy z a6 allroad c5 nie dalo by rady zamontowac tak sobie mysle i sledze temat czesci ogolnie dostepne nie bylo by problemu Bartek az takiego tylko czy podejdzie do budy b6
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wszytskiego Najlepszego
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
może i zrobi się opatrzone dla niektórych ale patrząc na cls pierwszego który wychodził od 2004 do teraz jest ładny na tle innych aut z tego rocznika robi robotę a nie ma ich aż tak dużo w miastach i tak samo będzie z A7 jest piękna a w s-line to juz szał nie porównuje do A7 bo to o klasę wyżej ale dalej przykład
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
ktoś to jakoś ogarnął w avancie 8E/B7 Umbauanleitung zur autom. Heckklappenöffnung am B7 Avant i jeszcze drugi tutaj tylko pisze ze założył sprężyny od a6 c6
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
kurde lipa jakbym dorwał takiego tez kiedyś tak miałem pod marketem brak słów oby zeszło kredka można tez spróbowac pasta tempo może w połowie rys zejdzie:)
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
a tam są kamery na PWSZ nie doszlo sie kto ? ale to chyba jasnym autem brak słów ;/
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
szkoda tego zderzaka pod pwsz widziałem nieraz jak stoi ładna sztuka
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
to kiedyś się spykniemy jak będziesz w dgl będę śledził uważnie wątek pozdrawiam i jest jedyna a kolor to miodzio