Treść opublikowana przez M@rk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeżeli chodzi o piątki to ja raczej będzie ciężko biorąc pod uwagę ze raz kończę robotę o 19:30 a kolejny piątek szkoła i tak cały czas Pucek ja tez odrazu dałem na dwójkę bo wiedziałem ze jak tylko zobaczysz troszeczkę więcej miejsca to zaraz będziesz naciskał pedał gazu i się nie pomyliłem :evil: i byłem przygotowany Panowie tak coś i mogę już mieć do końca życia : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7972120
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wracając z pracy spotkałem na drodze Pucka, i muszę powiedzieć ze bylo bardzo wesoło :evil: dzięki pucek za kawałek prostej ale chyba nie cisnąłeś do konća auta bo siedziałem ci cały czas na zderzaku, a jeszcze miałem malutki zapas P.S kto siedział obok Ciebie ?? jeszcze raz dzięki Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek jak masz taka możliwości zmienić na 1.9 tdi w naprawde dobrym stanie to ja bym sie nie zastanawiał tak samo to autko co MIron Ci pokazal za 22 tys tez jest piekne no ale tutaj juz widze ze sprawa kredytu wchodzi w gre P.S tez tak doprowadziles autko do takiego stanu :( Pelex jak bedziesz mial RS4 to rezerwuje sobie jazde :evil: jesli bedzie mozna oczywiscie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coz moge powiedziec MIron jak zawsze ma racje Pucek dasz rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teraz to mnie przestaraszyles MIron Widze ze Pucek szuka nowej furki nono widze ze duzo sie zmienilo kto jeszcze ma jakas nowa Audiczke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam troszeczke sie zagubilem ale wracam juz na stare smieci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tu duzo pisac poprsotu praca praca i szkola skonczylme jedna szkole i zabral sie za druga i czas leci tak szybko i zeby wytrzymac to temp dzienie trzeba cos pic <piwko> postram sie wpasc teraz na spocika :) ale bede tak kolo 19
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich co tam dobrego slychac ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bede bede :)tak naprawde to sie nie pojawialem na spotakch bo musze oszczedzac na paliwie poniewaz zbieram na laptopa 10 cali hehehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze ze bawiliscie sie fajnie a autko w chromie pierwsza klasa hahahaha ja teraz na uczelni siedze i juz mi sie nieche a gdzie tam do 20 z tydzien bede na pewno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to moze trzeba bedzie zrobic jakies zakonczenie lata i napijemy sie wczyscy tylko czy Piterra ma tyle tego trunku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale watpie ze wtedy pucek wroci do Rybnika bo tak mu zasmakuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czesc Miron mnie tez nie bedzie bo uczelnia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co ty masz w tym bagazniku ?? chyba ze chodzi puckowi o schowek od strony pasazera
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapomnij nie wkręcisz się Miron ma wyłączność no chyba że zagadasz i ci coś odstąpi ale wątpię :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ja tez tak watpie zeby Miron cos odstapil bo rpzeciez wtedy by juz smigaly po Knurowie dwie S4 :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam witam to teraz juz wszyscy widza czemu Miron sie buja S4 B6 wersja limitowana :> :> :> :> widocznie oplacalna ma ta prace chyba tez bede musial zaczac po marketach smigac hahahha a teraz tez mnie nie bedzie na spocie bo ma szkole ;( ;( ;( ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
acha hehe spoczko ale oznacza to jedno ze zawsze bedziecie na spota w paitek po pracy bo macie blisko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szkoda ze ja nie mgoe wpasc bo to juz bylby prawie spot a jakie furki wpychasz do Areny :P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam witam a Ty do roboty jedziesz ??
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
zdjecia pierwsza klasa auto tez ladne ale ladnijesza Dama na przednim siedzeniu wiec z takim autkiem i taka kobieta nie ma czego wiecej szukac w zyciu
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Witam autko na pelnym wypasie :) jak dlamnie to opcja felg 2 lub 5 i nic innego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe bez dwoch zmian ze Piterra twoje zaopatrzenie furmanki jest najlepsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam witam wszystkich o poranku Piterra ma dobry trunek w aucie Pucek mozesz mi zaufac znam sie na tym hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dasz Rade pietrra :) [br]Dopisany: 13 Październik 2008, 10:02_________________________________________________ A ja tez bede mogl sprawdzic nowa turbinke czy szybciej wchodzi na oborty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tam odrazu nalog :P teraz piterra musisz napewno postrawic flaszeczke :evil: widzisz juz jakie sa plusy pojawiania sie na spocie Mówiąc krotko spoty ratuja Życie