Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Caporeira

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Caporeira

  1. Witam, mam wrażenie że ostatnim czasem samochód stracił trochę na dynamice jazdy. Jak dodaje gazu to samochód przyspiesza, ale mam wrażenie że na początku trochu go muli. Bardzo proszę o sprawdzenie logów: STATYCZNE: Grupa 003, 004: http://vaglog.pl/log_262251.html Grupa 014, 018, 023: http://vaglog.pl/log_262250.html Grupa 001, 007, 013: http://vaglog.pl/log_262249.html BASIC SETTINGS: Grupa 003: http://vaglog.pl/log_262247.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_262246.html DYNAMICZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_262239.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_262240.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_262241.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_262242.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_262243.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_262244.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_262245.html
  2. Statyczne i dynamiczne? Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  3. Witam, mam wrażenie że ostatnim czasem samochód stracił trochę na dynamice jazdy. Jak dodaje gazu to samochód przyspiesza, ale mam wrażenie że na początku trochu go muli. Sprawdzałem go VAGiem (automatyczne skanowanie sterowników) ale błędów nie znalazł. Byłem u mechanika, przejechał się nim i pytał się kilka razy czy mam w nim chipa bo samochód bardzo dobrze chodzi (nie mam pojęcia czy samochód ma chipa). Pytanie, czym to może byś spowodowane ? Filtr powietrza do wymiany, filtr paliwa do wymiany, zapchany egr ?
  4. Witam, jako że zima już się skończyła, chciałbym kilka rzeczy zrobić przy samochodzie. Pytanie moje, co powinno się okreso w samohodzie robić. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to: - ozonowanie klimy - wymiana filtra paliwa - wymiana filtra powietrza - zmiana opon na letnie Co polecilibyście jeszcze wymienić lub sprawdzić czy jest do wymiana? - olej w skrzyni biegów ?
  5. W ASO pewnie będą sobie cenić. A jakieś uniwersalne na wymiar? Nie mam doświadczenia dlatego pytam. Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  6. Potrzebuję kupić do avanta taką siatkę na podłogę bagażnika. jakiego rozmiaru szukać i gdzie najlepiej zamówić? Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  7. Tutaj jest ten moduł komfortu, ale nie widzę żadnej opcji jeśli chodzi o oświetlenie drzwi http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288E%29_Comfort_System Znalazłem coś takiego, ale nie ma takiego modułu w Audi :/ http://www.my-gti.com/2150/adding-door-warning-lights-to-the-volkswagen-golf-and-jetta-front
  8. W sensie ten program muszę odpalić i tam będą podpowiedzi? Bo korzystam z VAGa.
  9. Pisałem że mam tylko diodę i odblask w drzwiach, no ale już nie ważne. Mam takie wyposażenie : A0 = Without CD changer/CD player 4UE = Air bag for driver and front seat passenger 6XE = Exterior mirrors: electrically foldable and electrically adjustable/heated 5SL = Left exterior mirror: aspherical 5RU = Right exterior mirror: convex (large viewing field) 1KD = Disc brakes, rear J1D = Battery 380 A (72 Ah) 1LB = Disc brakes, front 1BA = Standard suspension/shock absorption 3FA = Without roof insert (standard roof) 5MA = Decorative inserts 7X1 = Park distance control 4R5 = Power windows with comfort operation andcircuit breaker, mechanical window regulators rear F0A = No special purpose vehicle, standard equipment 8GU = Alternator 140 A 0G1 = Gearshift lever 0YK = Weight range 10 installation control only, no requirement forecast 0JJ = Weight category front axle weight range 9 T9J = 4-cylinder diesel engine 1.9 L unit 038.K 3NZ = Rear seat bench unsplit, backrest split folding 8JH = Ellipsoidal headlight for driving on the right U2A = Instrument insert with km/h speedometer,radio-controlled clock, tachometer and trip odometer X0A = National sales program Germany 1N3 = Speed-related variable steering assist (Servotronic) 2ZQ = Leather trimmed multi-function steering wheel for air bag system 8Q1 = Headlight-range adjustment 9Q4 = Multi-function display/on-board computerwith check control 8Z5 = Not hot country D3E = 4-cyl. turbo diesel engine 1.9 L/96 kW TDI with pump-jet injection system Base engine is T9J 7Q2 = Navigation system with color screen CB1 = Alloy wheels 5.5J x 15 7K0 = Without tire pressure warning light 4X3 = Side air bag front with curtain air bag VJ1 = Reinforced bumpers 6R2 = Leather gearshift boot 3L3 = Manual height adjustment for front seats 4KC = Side and rear windows in heat-insulatingglass 3Y0 = Without roll-up sun screen 4K4 = Radio remote controlled central locking 5D1 = Carrier frequency 433.92 MHz-434.42 Mhz 1SA = Without additional front underbody guard 0GZ = Emission standard EU3, diesel with EOBD Q1D = Sports front seats 4GG = Laminated windshield with sunshield, heated A dasz radę podpowiedzieć jaki parametr muszę ustawić aby to wyłączyć?
  10. Widać jak byk że usterka elektryczna, ale też widać jak byk że samochód nie ma oświetlenia drzwi w swoim wyposażeniu. To trzeba robić tą instalacje elektryczną czy wystarczy to wyłączyć odpowiednio kodujac sterownik?
  11. Witam, wymieniłem sterownik drzwi kierowcy i mam teraz taki błąd : 01801 - Door Warning Lamp: Drivers Side (W30) 57-00 - Electric Circuit Failure Problem w tym że mam tylko mrugającą diodę która mruga po zamknięciu drzwi. I jeden odblask. Czy można ten komunikat wyłączyć zmieniając kodowanie?
  12. Caporeira odpowiedział(a) na Caporeira temat w Audi A4 B6/B7
    Ok, jak doleję Borygo różowy, to będzie ok?
  13. Caporeira opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Czy poziom płynu sprawdza się na zimnym czy ciepłym silniku? https://www.dropbox.com/s/qnyx3kg8h4wl23m/20151205_151757.jpg?dl=0 To jest jego poziom na zimno i nie wiem czy mam go uzupełnić czy jest ok?
  14. Po otwarciu drzwi nie świeci się żadna lampka na drzwiach bo ich nie ma. Jest tylko dioda która mruga po zamknięciu zamka drzwi. Może wystarczy zmienić kodowanie sterownika na wersję bez świateł? Pytanie jaką wartość zaadaptować?
  15. Świeci (mruga) jedna dioda po zamknięciu drzwi. A drugi to odblask który widać po otwarciu drzwi. Więcej lampek nie widziałem.
  16. Panowie, po wymianie sterownika wszystko zaczęło działać jak należy ) Ale co mnie trochę niepokoi, to po wymianie sterownika mam taki błąd: 01801 - Door Warning Lamp: Drivers Side (W30) 57-00 - Electric Circuit Failure
  17. Panowie mam ten sam błąd: 01801 - Door Warning Lamp: Drivers Side (W30) 57-00 - Electric Circuit Failure O którą lampkę chodzi ? Chciałbym zaznaczyć że ten błąd mam po wymianie sterownika drzwi.
  18. Ok, wyciągnałem przed chwilą wszystko (przewody i sterownik). https://www.dropbox.com/s/ysa090a79f2crbq/20151204_152625.jpg?dl=0 Pancerz wygląda że jest w dobrej kondycji. Ale około 20-30 cm przewodu jest mocno wilgotna (od strony tej dużej gumy). Posprawdzać tylko multimetrem czy kable przewodzą ? Mierzyć rezystancje, czy ściągnąć pancerz ? Jak to najlepiej i najlewniej posprawdzać ? Te styki trzeba poprawić? https://www.dropbox.com/s/4vdj5w7i3rrxm0c/20151204_182241.jpg?dl=0 Wyglądają całkiem dobrze. PS. Cześć przewodu (która jest wilgotna) leżała na dnie wnęki drzwi. Zapewne w tym miejscu gromadzi się woda. Sterownik szwankuje mi kiedy temperatura spada (okolice zimy) i po kilku minutach jazdy usterka ustaje. Dlatego mam taką tezę, wilgoć / woda gromadzi się na dnie wnęki drzwi. Spada temperatura i powoduje zwarcie na przewodach? Czy jest coś takiego możliwe? Może wystarczy tylko ten przewód powiesić na drzwiach i będzie ok, bo nie widzę aby przewody były w kiepskiej kondycji.
  19. Dzisiaj jest ciepło wiec może jeszcze dziś wezmę się za rozbieranie dzwi. Ale podstawowe pytanie, czy jak dziś nie włożę spowrotem modułu / sterownika to czy jutro i pojutrze będę mógł zamknąć samochodów? PS. Z tego co pamiętam to trzeba odkręcić srubkę na samym spodzie, za uchwytem drzwi i chyba za listwą kolo szyby i następnie ciągnąć ten boczek?
  20. A to dla letnich i zimowych jest identyczne?
  21. Witam, zamówiłem Nokiany WR D4 205/55/R16 i wczoraj mi je założono. Zaram po tym przejechałem jakieś 200 km i nie jechało się dobrze (po około 100 km sprawdzałem i są dobrze dokręcone). Nie mam takiej kontroli nad pojazdem, samochód jak by pływał - kołysał się podczas zmiana pasa ruchu. A od razu po wyjechaniu z zakładu wulkanizycyjnego wydało mi się że kierownica lżej chodzi. Wydaje mi się że nabili mi nie odpowiednie ciśnie w oponach. Stąd moje pytanie do właściwieli Nokianów WR D4, jakie wy macie ciśnienie w oponach i jak wasze wrażenia podczas prowadzenia pojazdu ? Ciałbym się dowiedzeć jakie powinno być / jakie wy macie, aby jak podjadę na stację benzynową aby sprawdzić i będę wiedział czy mam coś upuścić czy nabić
  22. Mam elektrycznie skłądane lusterka. Jakieś dwa lata temu wymieniałem ten moduł (kupiłem używany) bo mi padł. Po zakupie sterownika odsuwanie szyby nie działało najlepiej - wydawało się że to wina przycisku - ale po jego wymianie okazuje się że nie jest to przycisk. Więc teraz wolałbym kupić nowy, stąd moje pytanie gdzie kupie nowy sterownik na internecie ?
  23. Dzięki, ale na logach z VAGa nie mam takiego numeru :-/https://www.dropbox.com/s/qa2g2iltif5nzzk/VAG-COM%20Auto-Scan%20Printout.pdf?dl=0
  24. To są numery dla zamka. A w moim przypadku będzie moduł sterownika albo przewody. Wiec ponawiam pytanie, jaki numer na ten sterownik i przewody?
  25. To jakiego modułu szukać (jaki numer) do drzwi? Bo myślę że to on u mnie szwankuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.