Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Caporeira

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Caporeira

  1. Caporeira odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki jest koszt górnych wahaczy + wymiany? PS. Posiada morze ktoś numer tych wahaczy? Cztery wahacze: 20200807142707.jpg WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...
  2. Czego przyczyną mogą być te błędy? Address 5F: Information Electr. Labels: 4E0-035-6xx-5F.clb Control Module Part Number: 8R1 035 652 A HW: 8R1 035 652 Component and/or Version: B-BN-EU H62 0175 Software Coding: 010100010006A9ED21800B4E000000030001 Work Shop Code: WSC 06335 000 00000 VCID: 316ECE8668B21AC956-8065 3 Faults Found: 02244 - Button in Control Head is Stuck 000 - - - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100000 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 114 Time Indication: 0 Date: 2020.06.28 Time: 18:48:59 Freeze Frame: Voltage: 12.60 V Bin. Bits: 10000000 00000000 Bin. Bits: 00000000 00000000 00862 - Antenna for GPS Navigation (R50/R52) 011 - Open Circuit - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100000 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 114 Time Indication: 0 Date: 2020.06.28 Time: 18:48:59 03606 - Antenna for Telphone Base-Plate 009 - Open or Short to Ground - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101001 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 42 Reset counter: 126 Time Indication: 0 Date: 2020.06.08 Time: 12:15:32 Freeze Frame: Voltage: 12.60 V
  3. Jaki bagnet do CJCA ?
  4. Jest to bardzo prawdopodobne, też mnie to mocno dziwi że świeżo po serwisie to się stało. Problem w tym, że nie jestem w stanie tego udowodnić, czy mechanik odpowietrzył czy nie ? I czyja to wina. Więc nie wykluczone że zapłaciłem wysoką cenę za błąd mechanika.
  5. W moim drugim samochodzie (Audi A3) opiłki wystąpiły po przejechaniu około 600 km od serwisu (wymiana oleju i wszystkich filtrów). Naprawa dużo mnie kosztowała i dużo czasu/nerwów przez to straciłem. Dlatego chciałem wiedzieć czy A4 nie wymienić tej pompy (zapobiegawczo) na tą poprawioną wersję.
  6. Witaj, czy te problemy występują również w polifcie?
  7. Caporeira opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Przy jednym z wtrysków robi się "wilgotno". Jest się czym przejmować ? Trzeba wymieniać uszczelkę pod wtryskiem czy jeździć dalej? 20200731_152455.jpg WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos... 20200731_152459.jpg WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos... 20200731_152506.jpg WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...
  8. Caporeira odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy jednym z wtrysków robi się "wilgotno". Jest się czym przejmować ? 20200731_152455.jpg WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos... 20200731_152459.jpg WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos... 20200731_152506.jpg WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...
  9. Caporeira odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widzę że przy moim Audi jest możliwość zamontowania bagnetu na olej. Czy Wy u siebie montowaliscie bagnet? Jaki to numer części?
  10. U mnie brak drugiego wentylatora, w bagażniku brak czerwonej wtyczki. Jakie kable i jaki jak polecacie? a4b8_hak WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...
  11. Dzięki, w takim razie na razie zdecyduje się tylko na program. Kogo możecie polecić w Małopolsce/Podkarpackie ? PS. Rozważam założenie haka holowniczego na małą przyczepkę/platformę. Nie planuję modyfikować układ chłodzenia - co nakazuje autoryzowany serwis, aby uniknąć przegrzewa silnika. Czy chip również może się przyczynić do zwiększenia nagrzewania się silnika.
  12. Też tam wersję po lifcie. Ile Cię wyszło zamontowanie haka, oraz jakie części kupiłeś?
  13. Dzięki, a jakiego rzędu ten koszt ic+turbo? PS. Ile trzeba liczyć za program +- ?
  14. Mam taki sam silnik. Czy w tym silniku trzeba wymieniać IC i turbinę czy wystarczy wgrać nowy soft ? PS. Czy tuner/warsztat udziela gwarancji że silnik nie wyzionie ducha?
  15. Trochę się dziwię że w tym temacie na forum się dzieje. Chyba że faktycznie nie warto rozbudowywać o Androida swojego samochodu.
  16. Caporeira odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy instalował ktoś u siebie android zamiast mmi 3g ?
  17. Caporeira odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To nie Polska gdzie się takie rzeczy robi.
  18. Caporeira odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy macie jakiś patent na odstraszenie kota sąsiada. W nocy chodzi po samochodzie ciągle odbijają łapy z błota.
  19. Caporeira odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To może lepiej zainstalować małą tablice ledową i wyświetlić napis jaki się chcę (podziękowanie).
  20. Czy AMI z Audi A3 8P podejdzie do A4 B8 ?
  21. Caporeira odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widziałem przy tym że się płyn chłodniczy do zbiornika przelewa. Ale jeśli to normalny proces (wypalania DPF po zgaszeniu silnika) to mnie uspokoiłeś.
  22. Caporeira odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bardzo często po krótkich trasach i zgaszeniu samochodu, włącza się wentylator na kilka minut. Dzisiaj zauważyłem że ilość płynu chłodniczego jest poniżej minimum. Jak to jest z dolewaniem (mieszaniem starego z nowym/innym) takiego płynu, obojętnie jaki produkt kupić i dolać?
  23. Caporeira odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Instalował ktoś u siebie w B8 Androida, może się podzielić wrażeniami?
  24. Kupiłeś jakiegoś Androida do B8? Jesteś zadowolony?
  25. Czy jest jakaś tańsza i równie dobra alternatywa dla wersji Basic ? Bluetooth and AUX module for Audi with MMI 3G navigation - UpgradeMyAudi.net UPGRADEMYAUDI.NET Stream music via Bluetooth and AUX module for Audi with MMI 3G navigation...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.