Treść opublikowana przez Biggi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I rację miał @MaTeo85. Coś mi się dzieje na jakimś wężu od wspomy. Ubyło płynu.. Zaczęła lekko wyć. A pompa nówka TRW. Byłem w robocie na drugi dzień i dolałem na szybko STP. Jedyne co pod ręką było. I jeszcze po zamknięciu szyby kierowcy chyba mi zmieliło linkę od mechanizmu szyby ? Echh i znów muszę Krystiana męczyć, ale dodzwonić się to masakra ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No i po raz kolejny dzięki za spota i ogromną dawkę wiedzy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
@Ziewal obiecać nie musisz, ważne żebyś był
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gites, pierwszy hardcorowy moderze 3m
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
@MaTeo85 rozkminka wiązki do licht pakietu (podświetlenie nóg) i możliwe opcje, (czytałem kilak wątków w tym @lewiatan1989a walki ), Jakiś pomysł musze znależć na podlączenie halogenów i tylnych swiateł i rejestracji do nie ori DRL + CLH (pogadanki)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeśli spocik odbyłby się jutro, to czy koledzy @MaTeo85 i @lewiatanx wsparli by mnie w rozkminieniu kilku elementów z elektryki?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ideolo....Mieszkam na Chwarznie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jestem z Gdyni, kabel wożę, z kompem już gorzej ale mogę zabrać Z jakiej dzielni jesteś?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może środa? Ja w czwartek nie mogę a chętnie bym się zjawił ponownie.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Kurde śliczne to B7... Teraz to już tylko chyba moc powinieneś zacząć podnosić? ?
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Koledzy, również ja szukam wsparcia W moim aucie według VINu mam pakiet światło. Wiem też, że ktoś dokładał elektryczne szyby tył, jak i moduł komfortu z B7. Pakiet światło aktywowany w VCDS. Wszelkie lampki w drzwiach się palą (dolne oraz na krawędzi drzwi po otwarciu). Fotele ktoś przełożył z B7 (mają światełka na nogi) oraz chyba ktoś zakombinował z wiązką w podłodze bo w ogóle nie mam pinów do wiązek światełek w fotelach no i lipa, oświetlenie nóg się nie pali. Czy w takim układzie kombinować z pinami w podłodze i dokładać prawilnie wiązkę, czy może ciągnąć osobne zasilanie z czerwonej śruby i masy z kostki pod fotelem? Jak najlepiej sprawdzić czy wiązka była kombinowana? Lewy słupek dolny odsłonic?
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
Do skasowania, nie ten wątek.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wojciech Wojciecha zapamięta ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki Pany za spocika. Miło było Was poznać, chociaż pewnie połowy imion zapomniałem ? na forum to inaczej ? Dobrze się wspomóc wiedzą od bardziej doświadczonych kolegów ?
-
Światła dzienne z wykorzystaniem świateł drogowych
Hej To ja się dokleję i zapytam. Moduł AM.010.3 firmy Lepard najbardziej mi przypadł do gustu (PDF z opisem). Posiada dedykowany czujnik zmierzchu. Ale jeśli w aucie nie posiadam przelącznika świateł z AUTO, to zadziała automatyczne przełączanie świateł, czy nie? Jak to jest realizowane z użyciem nie fabrycznego czujnika zmierzchu? Przelącznik świateł w pozycji zero a i tak moduł steruje włączaniem świateł na mijania/drogowe/DRL? PS. No i się wyjaśniło, obejrzałem filmik z aukcji i tam widać jak to bangla. Przelącznik jest w pozycji zero i automatyka sama wszystko ogarnia
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A tak myślałem że listę wziąłeś :D, bo ja dopiero lapka odpaliłem i mam listę pod ręką a tak to z tel. pisałem. No to jak widać z listy, ponoć mam grzane stołki a nie mam...za to mam elektryczne szyby tył, a na liście że mechaniczne. Jedna wielka zagadka to auto. Ale już nie spamuję. Dzięki. Jak coś to Cię pomęczę
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
No właśnie auto jest po dzwonku z przodu, pewnie jak był do Polski w 2008 sprowadzany to połatali jakoś. Bixy mam, ale bez poziomowania (ktoś je chyba dołożył, bo nawet włącznik w kabinie jest od zwykłych świateł z regulacją 0 1 2 3), spryski niby też są, ale ponoć pęknięty jest jakiś zbiorniczek od płynu do sprysków, a same spryski są połączone takim ordynarnym wężykiem ogrodowym. Przyznam że jeszcze sam nie zaglądałem dogłębnie pod spód auta. Zauważyłem też, że chyba ktoś coś sztukował przy włączniku świateł bo kabelki są zabezpieczone taśmą. Kurde możliwe żeby ktoś po dzwonku zapodal po prostu zwykle lampy i moduł C a potem kolejny właściciel zmienił na bixy? Zresztą według kodów to sline a jak widzicie (ups fotki w innym dziale) zderzak przód i tył był zmieniany na zwykle. Ja nie mam pretensji bo to auto ma 16 lat i pewnie miało przygody a'la igła od Niemca, ale chciałbym je "wyprostować". ? @MaTeo85 4L2 na wlepce nie widzę ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O w końcu może by mi się też udało ?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Ja się chętnie podkleję do tematu, bo się pogubiłem w moim aucie. Mianowicie według VINu wychodzi na to, że kiedyś było zamontowane lusterko z fotochromem (co by wymagało modułu F), natomiast na bank auto było stuknięte i ma zmienioną szybę no i wraz z szybą zostało wrzucone lusterko zwykłe. Dodatkowo mój włącznik świateł nie ma funkcji auto, a moduł MCE mam z końcowką C czyli LOW. Czy istniało takie połączenie modułu LOW z fotochromem? Jak najlepiej to sprawdzić? Domyślam się, ze powinien występować jakaś wtyczka w podsufitce, ale jak wyciągałem lampkę podsufitową z przodu to raczej nic tam nie zauważyłem (edit: Chyba zę to wszystko siedzi we wtyczce, którą się wpina do lampki podsufitowej) Kurcze, aż tak ktoś by się bawił z wymiany modułu z F na C jeśli obsługiwało fotochrom? No chyba, że to nie ma związku i nie ma co patrzeć na VIN ( co w sumie było dziwne) Będę wdzięczny za info bo próbuję rozgryźć moje auto od strony elektryki, aby dopasowac DRL z auto lub bez.
-
Przeguby przód zew/wew
Odgrzeję kotleta. Potrzeba mi zakupić osłony przegubów zewnętrznych. Szukam i szukam i kurde według numeru 8E 498 203 z powyższej ETKI (1.9TDI AVF 2004.10) podają dwa różne rozmiary na allegro: średnica wewnętrzna 1 [mm]: 26 Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 87 albo średnica wewnętrzna 1 [mm] : 28 Srednica wewnętrzna 2 [mm] : 98 I już zgłupiałem które kupić. Ktoś wspomoże? Bo chce mechaniorowi dać dobre a nie, że rozmontuje i włoży jakieś badziewie. PS. Czy to możliwe że dla FWD jest grubsza ośka niż do Q? Według ETKi (sprawdziłem jeszcze raz i wybrałem pozycję 407-025) pokazuje właśnie wymiary 28 i 98 mm PS 2. A jednak źle patrzałem, do mnie jest grupa 407-027 i numer osłony 8E0498203C, Jednak warto sprawdzać również literki końcowe
-
VAG TDI Chiptuning Edc15/16 1.9TDI 2.0TDI, Hamownia Drogowa Dynomet Trójmiasto
A ja się przyznam, że skorzystałem z usługi i mogę powiedzieć, że podejście super, mega wiedza. Objaśnił mi sporo rzeczy. No i przede wszystkim autko nabrało sił
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No tak wlasnie myślałem, że nie co wtorek ale może coś się uda skleić Jak nie to spoczko, poczekam cierpliwie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kurde miałem dziś słaby dzień. Kilka tematów się pokiełbasiło. Mam nadzieję że w next week już zawitam i pomożecie mi rozkminić kilka zagadek w mym aucie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kurła a ja jednak muszę odpaść w tym tygodniu ? nie ogarnę się czasowo.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może się uda ?