Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wurger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wurger

  1. S3 za***iste, ale to nie byłoby moje docelowe auto a domyślam sie, że z szybką odsprzedażą byłby problem. Jeszcze przemyśle wszystkie propozycje przez weekend i pogadamy na spocie jesli będziecie.
  2. Dzięki Slawek za wrzutke tutaj. Nie macie tam w Rzeszowie jakiejś pewnej B6/B7 na sprzedaż? Zaczynam szukać jakiegoś tymczasowego autka...
  3. taa, rzuci... chyba siodła, skrzynia, silnik, lusterka, navi... Lepiej żebyś podał jakieś znaki szczególne. Wszystkie znaki szczególne wypisałem w poscie. Przeciez nikt nie pozna jaki tam jest wydech itp... Auto nie miało żadnych rys, obcierek itp.
  4. A masz już następce? Pogadamy na spocie, ale tak jak pisałem wołałbym coś łatwego w późniejszej odsprzedaży.
  5. Hehe, nie mówie nie Dobrze wspominam moją B5-tke.
  6. Panowie, postanowiłem, ze prawdopodobnie kupie jakieś tymczasowe auto w cenie ok. 30k. Może byc tańcze, może byś troszkę droższe. Nie ma ktoś przypadkiem czegos na sprzedaż, lub nie zna jakiegoś auta godnego polecenia w Krakowie? Preferowane Audi Najlepiej coś łatwego w późniejszej odsprzedaży. Bo kurcze długi weekend idzie, były jakieś plany gdzieś wyjechać a bez auta to teraz jak bez ręki...
  7. Bardziej bym to określił, ze bazczelnie zaje*#li z garazu.
  8. Teraz juz zapamietam
  9. Dzięki wszystkim za udostępnienie posta. Gabriel, Dawid, i ten trzeci (sorry zapomiełem imienia ) wielkie dzięki, że wpadliście, zawsze to raźniej w grupie.
  10. Ja pierdziele, ale to skladanie zeznań trwa... Ale przynajmniej są dokladni. Etam, boseron z kolegami na pewno znajdą
  11. A tak swoja droga, to kupię Audi Ja pierdziele, jak sie nie znajdzie, to bede musial kupic tymczasowo jakis dupowoz i kolejne pol roku poszukiwan przedemna. Ale badzmy dobrej myśli...
  12. Wielkie dzięki Łukasz. Załatwię formalności na komisariacie i pojezdze po okolicy. Moze jakis monitoring prywatny cos złapał...
  13. Dobry pomysł, zrobione.
  14. Wurger odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Edit: Nieaktualne, auto się znalazło! SKRADZIONO! Dzisiaj w Krakowie w nocy (z 19 a 20 kwietnia 2016) z parkingu podziemnego przy ulicy Józefa Meiera skradziono czarne Audi A5 2010 rok. Ostatnio widziany na miejscu parkingowym o godzinie 23:00 19.04.2016 Nr rejestracyjny: RBI 05481 VIN: WAUZZZ8T0AA052737 Ktokolwiek widział proszę o kontakt Cechy charakterystyczne: - Wersja S-line - Panoramiczny dach - Felgi 20" wzór z Audi S5 - Lusterka srebrne z Audi S5 - Wgniotka na listwie ozdobnej nad prawym lusterkiem Tutaj kilka zdjęć: https://m.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story
  15. Link ogarniety, powiniej juz Wam działać. Dzieki za spory odzew chłopaki!
  16. Bardzo chętnie, teraz musze jakieś auto skombinować na patrol. Jak coś, to tel. 507758797
  17. Dział już? Parking był na ul. Meiera (wylot na Warszawe)
  18. Panowie, smutna sprawa. Dzisiaj w nocy jakieś skur**syny ukradły mi auto z garażu podziemnego! Jakbyście mogli udostępnijcie info na facebooku: https://www.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story Może jakimś cudem sie znajdzie.
  19. Nic się nie zmieniło, 10 od bramki. Yanosik i zadupcaj. Tylko nie wiem czy gdzieś tam remontu nie ma, bo obiło mi się o uszy, że coś ma być. Edit: Eeee, ten remont to był chyba końcem marca jednak.
  20. Dzięki za spota. Telefon już po kąpieli, szybko poszło. Tylko nie wiem czy nie przesadziłem z ilością wody w środku Gabriel, długo czekałeś na e-mail z instrukcją rezerwacji usługi kurierskiej? Bo mi mija już pół godziny i nic...
  21. Najwyższy poziom parkingu. Znajdziesz
  22. idealna pogoda zeby spedzic ją przy aucie jutro sie pochwale co sobie wymodzilem No i co wymodziłeś? A tak z innej beczki Radek. Pamiętasz rozklejoną Z3 Compact Gabriela? Właśnie identycznie rozkleiła sie moja Z3. Chyba wybiorę sie na basen...
  23. Typowo polskie są kłótnie o pierdoły na forum. Panowie, trochę luzu! A jeśli ktoś nie czytał jeszcze: Podobno to miał być "szybki" przegląd. za: http://www.autostuff.pl/nowe/2280/lambo-skasowane-w-rosji---wstrzasajacy-material A pasażer podobno, nie wiem jakim cudem, przeżył. Fakt, jest w śpiączce ale jednak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.