Treść opublikowana przez McGiver
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
15.12.12r nie nie... nie powiem... "a nie mowilem?" Jeszcze inne diabelstwo bedzie, mutant własnie przywiozłem,
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Dokładnie Booster. Siedzą dwie takie sztuki tysz w RS6 C5 ---------- Post dopisany 12-05-2013 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 22:31 ---------- No i decyzja zapadła bedzie mocniejszy SetUp robiony. Jutro 5 rano wyjazd po silnik dawce. Co z tego wyjdzie jeszcze nie wiem ale sie przekonam na własnej skórze.
-
Tylna dokładka zderzaka OETTINGER
to i tak jest już wydech od S4, większego nic tam nie bede upychał, tylko trzeba go ładnie ustawić ---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- Profil boczny jest własnie za***isty, bo tam jest taki fajny parapecik po bokach
-
Jaki kolor felg????????
http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/mocny-hamulec-lato-slabszy-zime-252753/
-
Mocny hamulec na lato, słabszy na zime.
hebelki po piaskowaniu i po malowaniu ---------- Post dopisany 10-05-2013 at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 21:15 ---------- założone
-
Jaki kolor felg????????
Poranne fotki troszke lepsze
-
Jaki kolor felg????????
dokładnie ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- nom, chyba: ciekawe kto to pomalował ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- źle na pewno nie, co najwyżej TRAGICZNIE ---------- Post dopisany 08-05-2013 at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 23:43 ---------- No i po korekcie barwy bedzie piknie panocki a nie CZARNY GRAFIT PÓŁMAT ---------- Post dopisany 09-05-2013 at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 12:20 ---------- Tak było zimowo: A teraz jest letnio TAK spróbuje zrobić w dzień fotki aparatem bo z telefonu to szałowe nie za bardzo wychodzą
-
Jaki kolor felg????????
No i felgi poszły do renowacji w poniedziałek po długim weekendzie do odbioru Czarny grafit w metaliku będzie + nowe dekielki na gładko. Jak odbiore zapodam fotki. ---------- Post dopisany 06-05-2013 at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 00:03 ---------- No myślałem że mnie QRW*^&^%^&&^^&&%%&**^&%$%^&^%$%^&**&^%$#$% jak zobaczyłem moje fele po odmalowaniu. Miał być czarny grafit pomalowali na szary antracyt bo im sie kartki pojebły. ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- Jutro rano mają być w czarnym graficie
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
własnie dlatego najpierw to ja flowmapa przeliczam jak moda turbo robie a dopiero potem zaczynam kombinować jak to wkombinować.
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
No ale fakt faktem, bez teorii ciężko jest dłubać w praktyce, jak się nie wie w co się łapy pcha
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
chwalisz sie czy żalisz?????????? ja mam technika i co w związku z tym???????? że jesteś niby mądrzejszy????? :grin: Praktyka ponad teorię
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
np. dla k04-0025 te wartości to praktycznie linia 0,7 sprawności po stronie spadku, to szał się znaczy opada już http://www.rbracing-rsr.com/turbo/TurboMaps/k04-0025.jpg tu masz to ładnie narysowane. Z tego co pamiętam nazywa sie to termodynamika przepływów czy jakoś tak. A jak dalej nie kumasz to sprawdz w googlu co to jest "chokeline" i z czego on wynika i czemu sie go nie przekracza.
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
co Ty zmyslasz ???? :grin: A tak se głupoty pier**le bo flowmapu od 16T nie widziałem. Proponuje ci takowy odpalić, przeliczyć i przyjrzec sie dokładnie co ja zmyślam. 300KM dla 16T to zacny wynik jak cholera!!!!! od 0,9 do 1,6 bara chokeline jest prawie pionowe. Przepływ w tym zakresie daje przyrost może 10KM. a jak nie możesz znaleźć to masz tutaj http://www.stealth316.com/images/td04h-16t-cfm.gif w CFM a jak nie dasz rady przeliczyc to tu jest w kg/s http://www.stealth316.com/images/td04h-16t-raw.gif tak więc zmyślam to co widze
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
z 16T to już są wszystkie złotówki tak naprawde, podnosząc boosta przepływu nie podniesiemy a tylko temperature w dolocie. A gdzie jest ten twój monster suszarka?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Nom. 06A906461M
-
Tylna dokładka zderzaka OETTINGER
Nadszedł czas na przymiarki dokładki, pasuje powiem wam , trzeba tylko wydech wyregulować i bedzie gites Potem prysnąć tylko w kolorek i powinno być całkiem ładnie.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Dzisiaj doszła wreszcie przepływka oryginał i kocyk na turbo, założony dolot letni setup = wyleczony Passat FL 1,9TDI po tjuningu i zapyziały własciciel Jagułara 221g/s na przepływce i 4buty wystarczają na studzenie w deszczu zapału wielu kozaków telefonem cięzko sie robi fotki, bo takie IR od turbiny że ostrości nie dało się złapać za bardzo
-
BV50 duża z K03s połączone, pierwsze zdjecia :) plus muszle turbo benzyna
TIP urzeźbiony Autko narazie na serii, jeździ sie za***iście fajnie, w najblizszym czasie program
-
BV50 duża z K03s połączone, pierwsze zdjecia :) plus muszle turbo benzyna
W poniedziałek albo we wtorek autko zjedzie z TIP-owania, także do końca tygodnia może będzie strojonko. Jak będzie wykres to zapodam co tam wypluło
-
BV50 duża z K03s połączone, pierwsze zdjecia :) plus muszle turbo benzyna
Ja wiem że chłopaki wolą robić z dawcy klienta, bo bardzo ciężko o nie zmęczoną oryginalną muszle do BFB czy BEX. A druga najważniejsza sprawa to łożyska, zwłaszcza oporowe, chodzi tylko na oryginalnych, ŻADEN chińczyk nie wytrzymuje zmodzonej K03s, to już sprawdzone.
-
BV50 duża z K03s połączone, pierwsze zdjecia :) plus muszle turbo benzyna
to jest akurat prosta robota, bo trzeba tylko wymienic koło kompresji na K03s i roztoczyć czapke, a reszta to już standardowa regeneracja. Jeśli kora bedzie śmietnik to koło 1000 pewno, jak kora dobra to koło 800 pewnie. Nie wiem dokładnie, musiał bym zmolestować braciaka.
-
BV50 duża z K03s połączone, pierwsze zdjecia :) plus muszle turbo benzyna
turbina 1260zł z przerobieniem czapki. Kora nówka, wirnik nowy, łożyskowanie melette, koło kompresji i czapka oryginał KKK Big BV50. Turbo wyważone na 0,17 grama max
-
BV50 duża z K03s połączone, pierwsze zdjecia :) plus muszle turbo benzyna
Ten samolot bedzie stroił turbodiesel.pl a wstaje to bydle tak gwałtownie że mi kopara opadła, jak odpaliłem go tylko aby przegoniło turbinke i sie troszke rozchodziła. LOBA to może z wygladu nie jest, ale jak muszla wyda to na 0,9bara stawiam jakies 220KM na bank wypluje do odcinki z górką ---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:02 ---------- To bydle ma wirnik taki jak BFB i BEX A koło kompresji to Superback, także stawiem miedzy 2700-3000 jakieś 300-320Nm na luzie przy 0,9bara tylko może być duży peak przy takim dużym kole, ale to już kwestia wystrojenia tylko. ---------- Post dopisany at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany at 01:09 ---------- translate plissss
-
BV50 duża z K03s połączone, pierwsze zdjecia :) plus muszle turbo benzyna
Na dobranoc wrzucam zdjęcia mutanta którego efekt końcowy jest tylko teoretyczny z założenia bo nikt w Polsce nie jest w stanie mi zrobić do niej FLOWMAPa. Generalnie potwór do giecia korbowodów <br /><br /> tutaj w porównaniu z czapką od K03 <br /><br /> <br /><br /> a to muszle dla porównania: <br /><br /> <br /><br /> od lewej Porsche Cayenna V8 450KM TD04HL-18T, Volvo V70 T5 TD04HL-19T i seryjna K03. Od lewej 320KM, 300KM, 200KM ---------- Post dopisany 13-04-2013 at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2012 at 00:29 ---------- No to znalazł się wreszcie chętny stestować co ten mutant da rade zrobić zostało teraz tylko zrobić TIPa i jedziemy z koksem
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
No jestem już po testach i powiem ci jedyne co słysze i czuje przy takiej jeździe to wydech w takim rezonansie że szok i dźwięk wstającej turbiny. Na napędzie nic nie ma, tylko wydech i silnik kszyczy "WHYYYYYYYYY".