Treść opublikowana przez McGiver
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Powiem ci szczerze że nie mam pojęcia bo ja nie pamiętam kiedy ostatni raz na V albo VI jechałem wogóle, a zwłaszcza 2000obr/min U mnie po założeniu sztywnych poduszek wszystko "drży" i słysze nawet prace dyfra i skrzyni po odpuszczeniu gazu, a 3" wydech dodaje jeszcze akompaniamentu
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
Panieeeeee, a to na ruskiej solarce bedzie jeździć?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
to termopara do EGT to co tam widac, a wiązka w rękawie ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- W sumie też bym tak pomyślał, tylko nie mogę sobie przypomniec gdzie go zamontowałem, bo skubańca nie moge znaleźć ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- narazie nic nie robione, 242/300, zapowiada się rewizja silnika + kute korby chyba napewno bo po strojeniu u Omena na 1,15bara wypluło 400Nm na 16T to ja wymiękłem troche.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Po nocnym spociku
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Ten co mam teraz jest dokładnie tak samo zrobiony i hula, tylko ciekawe co to bedzie przy booscie 1,5bara ??????
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
chciałem tak zrobić ale niestety nie bardzo to sie da, kąt i grubość ścianki nie bardzo są chętne do współpracy i chyba zrobie kaman z tym jednak i zawioze do kumpla żeby mi porobił nadlewy od spodu i zamontuje je tak jak ja to planowałem a nie gazownicy. ---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------
-
1.8 Big Turbo ( stage 2 in progress )
jest opcja na dwumasie i na sztywnym kole zależy kto co chce działać. Jeśli chcesz na dwumasie to szuka sie dwumasy od AVF-a starego typu na gładkim kole,do tego docisk od 80 B4 2,8 v6 i tarcza 240mm spiek 6płytek, albo zestaw bez dwumasy, koło zamachowe od 1Z albo 2,0 80 B4 pomodzone, tarcza j/w i doscisk od LT 2,8 TDI 125/130KM. Na tym drugim zestawie się robi jak ktoś lubi gnębic napęd.
-
1.8 Big Turbo ( stage 2 in progress )
Grubo przepłacony zestawik. Są dwa inne setupy lepsze, ale o połowe tańsze. Ten ma jedną wadę, dlatego wzmocnij łape wyciskową w skrzyni dla własnego spokoju.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
nom, a jak wyżebram jeszcze dwa boczne to też zamontuje. Jak dobrze pójdzie bede może miał sfatygowaną maske od EVO X to sobie wytne cały zestaw wlotów i wmontuje w maske. ---------- Post dopisany 21-02-2013 at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2013 at 23:33 ---------- Kolektor ssący przerobiony i uzbrojony 550ccm z Mustanga GT500 onboard
-
Jaki kolor felg????????
Miszczu, dałbyś rade trysnąć te felgi na biało? relingi w chrom i lusterka jeszcze, i wstawic fotke
-
Jaki kolor felg????????
a co na to powiecie? czarne za***iście sie prezentują, buda ten sam kolor w zasadzie.
-
Jaki kolor felg????????
a to po błocie jeździsz, że masz je myć codziennie? nie pisz tak, że Ci się nie chce bo aż wstyd.. nie chodzi o błoto, tylko o pył z klocków hamulcowych, karcher za bardzo go bez chemii nie chce brać
-
Jaki kolor felg????????
Białe są fajne tysz, ale myć mi się ich co drugi dzień, to nie chce
-
1.8 Big Turbo ( stage 2 in progress )
Dopiero się skminiłem że ty masz przecie skrzynie V a nie VI i się zastanawiałem cały czas czemu u ciebie wogóle inny niż u mnie Ale cena bardzo dobra, a przyjemność z jazdy jeszcze większa. Na początku trzeba uważać na II->III bo można wpatolić I jak emocje poniosą.
-
1.8 Big Turbo ( stage 2 in progress )
A jakiej to firmy i ile dukatów za niego zapłaciłeś?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
to masz najprawdopodobniej synchronizator II biego juz zmeczony niestety, jak wszystkie biegi chodzą jak w ikarusie to wtedy sie mienia zestaw naprawczy do 6 biegowej, jak 5 - to cały drązek dolny albo dzwignia przełączajaca albo sprawdz czy śrubka ta co jest na końcu drążka przełączającego jest dobrze dokręcona na drążku skrzyni biegów ---------- Post dopisany 11-02-2013 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 19:18 ---------- Nowa nalepka na klapie Ta pójdzie jak skończe modzić Przyjechał wlot na maske karbonik od EVO_X
-
1.8 Big Turbo ( stage 2 in progress )
OOOOOOO Janka stare audi Jak masz wydech ten co miał to po te bułki jeździć trochę męczące, ale garnie się miło na tej K24 z S60R ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- Dolot skierował bym w dół a sam stożek znalazł by się w miejscu gdzie dawniej była pompa sai. Do tego prawa kratka z otworami i silnik by miał chłodne powietrze a nie zasysa cał gorąco które idzie pod maską ku górze. dobrze gadasz grzesiu, u mnie tak jest jak piszesz i jest MALYNA tylko sposób poprowadzenia orurowania u niko12344 nie pozwala za bardzo na taki manewr Od dawna się tak robi i nie wiem czy płakać czy śmiać się jak widzę stożek pod samą maską w 1,8T. Wiem że to cooler ma chłodzić zassane powietrze ale czy w upalne dni daje radę jak pod maską jest 120st Ten puchnie na bank, bo ten IC od IVECO co tam jest to nie wyrabia latem. A 120st. to chyba przy optymistycznym założeniu, zwłaszcza przy kolektorze wydechowym
-
Jaki kolor felg????????
jak masz jakąś fotkę to wrzuć ją tu.
-
Audi A4 Avant 1.8T 163KM Quattro - problem z 2 biegiem
Kończy ci się synchronizator II. Pałowane auto się znaczy pewno było. Jako że miałeś zjarane sprzegło, to tym bardziej o tym świadczy, bo w ośce zjarać sprzęgło to tylko się da nieumiejetnie nim operująć, mówiąć najprościej start z petardy na półsprzegle i wbijanie potem na siłe II. Szukaj skrzyni
-
Jaki kolor felg????????
Pół-mat tak, połysk nie bardzo; mam złe wspomnienia, bo jak mi sie felgi swieciły to i opony smarowałem silikonem cały czas A jak klocki troszke przypylą to i nie bedzie widać przynajmniej a w tej miałem spokój
-
Jaki kolor felg????????
hehe, dla mojej młodszej córki by się spodobało
-
Jaki kolor felg????????
http://a4-klub.pl/kupie-23/a4-b6-drzwi-lewe-przod-tyl-blotnik-przod-lewy-kolor-ly7q-260296/ czytasz w moich myślach ---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ---------- to są 360mm, miały być 385mm ale felgi 19" by trzeba było ---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- hmmm, a no wrzuce te jak tak, może odrazu mi ktoś bok podmaluje :):) ---------- Post dopisany 04-02-2013 at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 13:56 ---------- Dzięki pomocy kolegi radimm za co bardzo dziękuje, mam takie oto mody oceniajcie i pomóżcie w wyborze. Jak dla mnie czarne maty najlepsze.
-
1.8 Big Turbo ( stage 2 in progress )
OOOOOOO Janka stare audi Jak masz wydech ten co miał to po te bułki jeździć trochę męczące, ale garnie się miło na tej K24 z S60R ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- Dolot skierował bym w dół a sam stożek znalazł by się w miejscu gdzie dawniej była pompa sai. Do tego prawa kratka z otworami i silnik by miał chłodne powietrze a nie zasysa cał gorąco które idzie pod maską ku górze. dobrze gadasz grzesiu, u mnie tak jest jak piszesz i jest MALYNA tylko sposób poprowadzenia orurowania u niko12344 nie pozwala za bardzo na taki manewr
-
Jaki kolor felg????????
A co powiecie na same ramiona i środek w graficie-tytanowym a reszta felgi w czarny pół-mat?
-
Jaki kolor felg????????
Pomysł jest dobry, tylko ja nie mam żadnej dobrej jakościowo i rozdzielczościowo fotki auta na tej feldze :/