Treść opublikowana przez xcentriq
-
Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
Nawigacja szybciej chodzi na ledowym.
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
06F 109 217 A 1szt. 06D 109 229 B 1szt. 06D 109 281 D 1szt. N10 196 303 3szt. 06E 127 248 1szt. 06D 109 309 C 1szt. N10 624 701 3szt. N10 691 601 1szt. 06D 103 121 B 1szt. 06F 103 483 D 1szt. 06F 103 483 E 1szt. Chyba wszystko w temacie.
-
Ciekawy upgrade popychacza wysokociśnieniowej pompy paliwa
Potwierdzam Potwierdzam
-
Ciekawy upgrade popychacza wysokociśnieniowej pompy paliwa
https://www.flickr.com/photos/h2sport/sets/72157629591957120/ <<< tutaj Ciekawie jak to wygląda u mnie po 160k zastanawiam się czy tam nie zajrzeć. Co prawda mam wałek z końcówką B gdzie jest utwardzona i poprawiona ta część, która współpracuje z popychaczem i tak mam lekkie obawy. po lewej starty wałek 06F109101A po prawej nowy 06F109101B Tak przy okazji przejrzałem Etke i w europejskich silnikach w b7 nie znalazłem wałka z końcówką A, czy ktoś wie w jakich silnikach były one stosowane?
-
Zapach benzyny wewnątrz pojazdu - skąd?
Wysłane z mojego GT-I9195
-
Zapach benzyny wewnątrz pojazdu - skąd?
U mnie też tak było ale przestało jak wyjąłem karnister z benzyną z bagażnika [emoji1] Wysłane z mojego GT-I9195
-
Wersje 2.0T
Tak, nie wiem, ... , tylko soft, pisze tylko na podstawie mojej obecnej wiedzy i zastrzegam sobie prawo do bycia omylnym. Wysłane z mojego GT-I9195
-
B7 2.0 Tfsi BPG kontrolka EPC
???? Możesz sprecyzować pytanie ?
-
dźwięk silnika b7
Witam wszystkich to mój pierwszy post, założyłem konto na forum, bo planuje kupić właśnie A4 2.0 TFSI i od razu mam prośbę czy może ktoś wrzucić filmik jak powinien chodzić sprawny silnik, nie chciałbym wtopić. Już raz mi się zdarzyło...Zobacz mój post parę pozycji wyżej, to dźwięk mojego BWE, wydaje mi się że nic mu nie dolega.Wysłane z mojego GT-I9195
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Raz w internecie, pozostajesz na zawsze... Pozdrawiam. http://www.wiocha.pl/1153644,Lans-na-nowe-auto
-
Samoczynne otwieranie szyb - prośba o pomoc
Raz miałem taki jednorazowy przypadek że szyba wracała do połowy jak starałem się ją zamknąć, więc przytrzymałem przycisk zamknięcia przez 5 sek, szyba pozostała zamknięta. Jak wróciłem po godzinie do auta i włożyłem kluczyk do stacyjki od razu wywaliło że wszystkie żarówki w w klapie bagażnika przepalone, oczywiście przetarty kabelek był tego przyczyną ale nie wiem czy szyba się otwierała w skutek jakiegoś zwarcia czy doziemienia gdy ten kabelek się przetarł. Ja bym prowizorycznie przejrzał na twoim miejscu kabelki w gumowej osłonie tej przy drzwiach.
-
A4 B7 2.0 Tfsi Quattro Brak Mocy
Heh niema za co dziękować. [emoji1] Napisz proszę co zostało zrobione a przynajmniej moja wiedza w zakresie diagnostyki zostanie uzupełniona o dodatkowe informacje.
-
dźwięk silnika b7
Najlepsze jest to że chodzi tak samo jak w dniu w którym go kupiłem 2,5 roku temu i miał 135k nalatane. Moim zdaniem warto pojechać głęboko w Niemcy, wydać parę tysięcy więcej z nadzieją że nie zostanie się wysterowanym jak w polskim komisie. Gdzie takie same auta z "takimi samymi przebiegami" kosztują 10.000 PLN mniej.
-
Do Szklarskiej ze Szczecina
Dzięki za pomoc, właśnie startuje.
-
Do Szklarskiej ze Szczecina
Pozdro miłego wypoczynku.
-
Do Szklarskiej ze Szczecina
Dzięki a może w Zielonej Górze skręcić na Żary i dalej E36 przez Bolesławiec?
-
jaki hub USB do gamepad'a - aktywny czy pasywny
Tylko aktywne kolego. Pozdrawiam
-
Do Szklarskiej ze Szczecina
Hej. Nigdy tej trasy nie robiłem a będę w poniedziałek jechał. Zastanawiam się, którędy pocisnąć, przez Niemcy czy S3 ? Może ktoś ma już takie doświadczenie za sobą?
-
Klimatyzacja nie chłodzi w upalne dni, w zimniejsze ( nie upalne) ale ciepłe chodzi
Używany osuszacz jest do śmietnika. Jeśli nowy otworzysz 10 min przed zamontowniem to możesz już go wyrzucić. Co dopiero używany.
-
Blow of 2.0 tfsi
Jeśli pytasz o oryginalne części z numerem 06h145710 to D jest nowszą wersją G po lewej stara G po prawej nowa D, podobno bardziej wytrzymała. Więcej info na Volkswagen OEM Diverter Valve Upgrade | my-gti.com
-
dźwięk silnika b7
Jak dla mnie taki dźwięk jest nie do przyjęcia, będę w kraju od poniedziałku to nagram dźwięk mojego motoru i zapodam jeśli zaistniała by taka potrzeba. P.s. Słychać pompę SKF mniej więcej na 1/4 taktu chodzi tak od wymiany rozrządu.
-
dźwięk silnika b7
Zasadnicza odpowiedź to będzie "luźny łańcuch napędowy i jego wyślizgana rolka napinająca" na filmie poza tym widać iż olej cieknie z pod uszczelki pokrywy zaworów, olej na śrubie 0:09 miałem identycznie w swoim.
-
Blow of 2.0 tfsi
Najlepszy jest zestaw FORGE odrazu z zaworem spustowym. FMFSITAT ciężko trafić w kraju Ja mam sam gwizdek FORGE FMDV14T ale niestety w szufladzie od kilunastu miesięcy, nie miałem czasu założyć. Filmików na Youtube jest sporo, możesz posłuchać jak syczy. A jeśli chodzi o błędy to producent pisze: '''...and results in absolutely no fault codes, no check engine lights, and no detriment to the performance of the vehicle in any way.''
-
Ozonatory, generatory ozonu.
Mam pytanie odnoście ozonatorów do samochodów, byłem ostatnio nabić klimę w jakimś tam podrzędnym warsztacie w Szczecinie i przy okazji pomyślałem, niech mi gościu z ozonuje. Mechanior z wąsem wsadził mi coś takiego do samochodu: OZONATOR 600-800mg/h 15 programów pracy NOWOŚĆ (4355705487) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy te oto coś z nie najwyższej pułki to jest standardowy ozonator w jaki wyposażone są stacje obsługi zajmujące się ozonowaniem, czy gościu po prosu sobie ze mnie jaja robił ???? Byłem wcześniej na ozonowaniu ale zawsze w tym czasie spijałem kawkę gdzieś w miejscu zwanym poczekalnią i sprzętu nie widziałem.
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
Gdzieś wyczytałem że kombinacją przycisków(wyłączony zapłon/trzymać przycisk service/włączyć zapłon/puścić przycisk service/przycisnąć zerowanie) wyzeruje się inspekcja i wróci do ustawień co 15000km może tak być? przyniesie to jakiś efekt czy tylko wyzeruje mi licznik do wymiany i znów będzie liczyć od 0 do 30000km - czy nie przyniesie to żadnego rezultatu? Wyzeruje licznik i odlicza do 30000