Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xcentriq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xcentriq

  1. Bo wiesz chodzi głównie o to że nowsze etki mają po prostu nowszą bazę ale te update-y dotyczą nowych modeli a w starych nic się nie zmienia.
  2. xcentriq odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Tak możesz, przy okazji wymień o-ring Szklanka popychacza 06D 109 309 C cena 153.70 zł w ASO Uszczelka o-ring 06E 127 248 31,5x2 nie wiem czy mają w ASO ale to pewnie za drobne pieniążki kupisz. Śruby w razie jak byś zniszczył N10 642 701 M6x60 na czerwono
  3. xcentriq odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Dla twojej informacji jeżeli masz silnik z 2005 to jesteś bardziej narażony na tę usterkę gdyż od 2006 wkładano, że tak powiem bardziej utwardzoną szklanką popychacza, która jest bardziej odporna na ścieranie co oczywiście nie znaczy że jest niezniszczalna.
  4. xcentriq odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    A tego to już nie wiem. zajrzyj do etki finterface.com/page/page3.php?langid=1
  5. xcentriq odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    problem był w silnikach z wałkiem A u mnie w BWE jest B...
  6. Motul w specyfikacji tego oleju Motul C3 X-Clean 8100 5w40 pominął AUDI http://www.motul.com/system/product_descriptions/technical_data_sheets/53/8100_X-clean_5W-40_(GB).pdf?1357664953 ja używam Motul SPECIFIC 504 00 507 00 5W-30 http://www.motul.com/system/product_descriptions/technical_data_sheets/194/original/Specific%20504%2000%20507%2000%205W-30%20(GB).pdf?1323962836
  7. Hej, tak patrzę na te zięcia i chociaż ee Szczecina jestem to inaczej Wały Chrobrego pamiętam, więc na przyszłość jak bym miał się zjawić na jakimś tam zlocie, mógłby mi ktoś, teraz wskazać tą miejscówkę, z której są zdjęcia, przy pomocy linka z gogle maps.
  8. Poszło, płaskoszczypy i lekkie trzy puknięcia młoteczniem dzięki za odzew kolego sh_akal
  9. Panowie, jak te metalowe bolce "zawiasy" od klapy schowka pasażera wyciągnąć, próbowałem większej siły i nic ...
  10. Kupiłem podobną w sedanie dla syna do zabawy. Heh już praktycznie nie istnieje a to kosztowna zabawka ze 250 zł dokładnie taką : Możecie sobie poszperać tutaj Modelli,automodelli,modelli in scala,1:43,1:18,auto,modellino,automodello,automobilina,die-cast,Formula,moto,motocicletta,Bus,Pullman,camion,autocarro,corsa,Le Mans,DTM,FIA-GT,automodellismo,Modellini,Diecast,collezione,1/43,1/18,1:12,1:35,1:72
  11. Tak samo jak na postoju prawda, nie powinno wiać bez włączonego nawiewu. Sprawa jest chyba prosta wyłączasz nawiew całkowicie, jak wieje podczas jazdy to prawdopodobnie silniczek nie domyka z uwagi na wytarty potencjometr.
  12. Jeśli słychać siłownik a szyba stoi to problem mechaniczny prawda ? oczywiście jeżeli słychać go również podczas opuszczania.
  13. A zasilanie dochodzi że tak głupio spytam ?
  14. xcentriq odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    U mnie wychodzi mniej więcej 8.0 lub 9.0 przy sprzyjających wiatrach na trasie. W mieszanym cyklu 9,0/11,0 oraz w mieście 11,0 do 14 l jak sobie szybciej śmigam. Pozdrawiam.
  15. xcentriq odpowiedział(a) na Arthoor temat w 2.0T
    Raczej nie wiele się zmieniło...
  16. xcentriq odpowiedział(a) na Arthoor temat w 2.0T
    http://a4-klub.pl/2-0t-232/wymiana-rozrzadu-2-0t-fsi-bwe-koszt-280090/ <<<< zobacz
  17. Plama a w zasadzie ślad w formie smugi powstał po wylaniu płynnego zapachu samochodowego, czym to usunąć ? ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- Nielsen Choice czy Poorboys Natural Look ??
  18. xcentriq odpowiedział(a) na rafand76 temat w 2.0T
    I co ? eny clue ? solution ?
  19. Takie pięć groszy z mojej strony bo słaby jestem w temacie żarników takie Xenonowe.pl: Żarnik xenon D2S Osram Xenarc 66240 lub takie Xenonowe.pl: Żarnik xenon D2S Philips 85122 4100, to lipa są ?
  20. xcentriq odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    http://a4-klub.pl/2-0t-232/wymiana-rozrzadu-2-0t-fsi-bwe-koszt-280090/ <<<------ zapraszam do lektury.
  21. xcentriq odpowiedział(a) na rafand76 temat w 2.0T
    Termostat ?
  22. I miałbyś większe szanse na odpowiedź, jeśli umieścił byś tego posta w odpowiednim miejscu, czyli w sub-forum odpowiednim dla silnika diesel

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.