Treść opublikowana przez xcentriq
-
Pompa paliwa TFSi quattro BGB
Bo wiesz chodzi głównie o to że nowsze etki mają po prostu nowszą bazę ale te update-y dotyczą nowych modeli a w starych nic się nie zmienia.
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Tak możesz, przy okazji wymień o-ring Szklanka popychacza 06D 109 309 C cena 153.70 zł w ASO Uszczelka o-ring 06E 127 248 31,5x2 nie wiem czy mają w ASO ale to pewnie za drobne pieniążki kupisz. Śruby w razie jak byś zniszczył N10 642 701 M6x60 na czerwono
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Dla twojej informacji jeżeli masz silnik z 2005 to jesteś bardziej narażony na tę usterkę gdyż od 2006 wkładano, że tak powiem bardziej utwardzoną szklanką popychacza, która jest bardziej odporna na ścieranie co oczywiście nie znaczy że jest niezniszczalna.
-
Pompa paliwa TFSi quattro BGB
- Zalety i wady 2.0TFSI
A tego to już nie wiem. zajrzyj do etki finterface.com/page/page3.php?langid=1- Zalety i wady 2.0TFSI
problem był w silnikach z wałkiem A u mnie w BWE jest B...- Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
Tylko komp- Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
Motul w specyfikacji tego oleju Motul C3 X-Clean 8100 5w40 pominął AUDI http://www.motul.com/system/product_descriptions/technical_data_sheets/53/8100_X-clean_5W-40_(GB).pdf?1357664953 ja używam Motul SPECIFIC 504 00 507 00 5W-30 http://www.motul.com/system/product_descriptions/technical_data_sheets/194/original/Specific%20504%2000%20507%2000%205W-30%20(GB).pdf?1323962836- 30.03.2014 Spot Waly Chrobrego-szczecin Fot. By MartineZ
Hej, tak patrzę na te zięcia i chociaż ee Szczecina jestem to inaczej Wały Chrobrego pamiętam, więc na przyszłość jak bym miał się zjawić na jakimś tam zlocie, mógłby mi ktoś, teraz wskazać tą miejscówkę, z której są zdjęcia, przy pomocy linka z gogle maps.- Bolce klapy schowka pasażera
Poszło, płaskoszczypy i lekkie trzy puknięcia młoteczniem dzięki za odzew kolego sh_akal- Bolce klapy schowka pasażera
Panowie, jak te metalowe bolce "zawiasy" od klapy schowka pasażera wyciągnąć, próbowałem większej siły i nic ...- Tuning optyczny b7 troche inaczej
Kupiłem podobną w sedanie dla syna do zabawy. Heh już praktycznie nie istnieje a to kosztowna zabawka ze 250 zł dokładnie taką : Możecie sobie poszperać tutaj Modelli,automodelli,modelli in scala,1:43,1:18,auto,modellino,automodello,automobilina,die-cast,Formula,moto,motocicletta,Bus,Pullman,camion,autocarro,corsa,Le Mans,DTM,FIA-GT,automodellismo,Modellini,Diecast,collezione,1/43,1/18,1:12,1:35,1:72- Nawiew bez klimy wieje
Tak samo jak na postoju prawda, nie powinno wiać bez włączonego nawiewu. Sprawa jest chyba prosta wyłączasz nawiew całkowicie, jak wieje podczas jazdy to prawdopodobnie silniczek nie domyka z uwagi na wytarty potencjometr.- [B7 BPW] Opuszczanie tylnych szyb nie działa
Jeśli słychać siłownik a szyba stoi to problem mechaniczny prawda ? oczywiście jeżeli słychać go również podczas opuszczania.- światła cofania
A zasilanie dochodzi że tak głupio spytam ?- Zalety i wady 2.0TFSI
U mnie wychodzi mniej więcej 8.0 lub 9.0 przy sprzyjających wiatrach na trasie. W mieszanym cyklu 9,0/11,0 oraz w mieście 11,0 do 14 l jak sobie szybciej śmigam. Pozdrawiam.- 2.0T pasek czy łańcuch?
Raczej nie wiele się zmieniło...- 2.0T pasek czy łańcuch?
http://a4-klub.pl/2-0t-232/wymiana-rozrzadu-2-0t-fsi-bwe-koszt-280090/ <<<< zobacz- Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Dziękuje- Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Plama a w zasadzie ślad w formie smugi powstał po wylaniu płynnego zapachu samochodowego, czym to usunąć ? ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- Nielsen Choice czy Poorboys Natural Look ??- temperatura skacze
I co ? eny clue ? solution ?- palniki D2S, jakie kupić,
Takie pięć groszy z mojej strony bo słaby jestem w temacie żarników takie Xenonowe.pl: Żarnik xenon D2S Osram Xenarc 66240 lub takie Xenonowe.pl: Żarnik xenon D2S Philips 85122 4100, to lipa są ?- Zalety i wady 2.0TFSI
http://a4-klub.pl/2-0t-232/wymiana-rozrzadu-2-0t-fsi-bwe-koszt-280090/ <<<------ zapraszam do lektury.- temperatura skacze
- Muli na pierwszych dwóch biegach
I miałbyś większe szanse na odpowiedź, jeśli umieścił byś tego posta w odpowiednim miejscu, czyli w sub-forum odpowiednim dla silnika diesel - Zalety i wady 2.0TFSI