Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xcentriq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xcentriq

  1. Klama nie przełączała się na grzanie po prawej stronie, znaczy leciało tylko zimne powietrze zgodnie z poradami na forum zidentyfikowałem odpowiedni silnik sterowania klapą i był to V159 8E1820511H i rzeczywiście nie otwierał się. Więc rozebrałem go psiknąłem płynem Elektro Contact i zamontowałem z powrotem teraz działa i wiem że z zasady nie będzie działał zbyt długo. Nie chce kupować nowego za 500 zł więc pytanie. Czy potencjometr z innego silnika będzie pasował ? Wtedy wpasował bym używkę za parę złotych. Poniżej zdjęcie. Poniżej zdjęcie innego potencjometria a poniżej zdjęcie z mojego silniczka nie zwracajcie proszę uwagi na jakość, nie miałem zamiaru tego udostępniać. Wyglądają identycznie prawda ??
  2. xcentriq odpowiedział(a) na pacha temat w 2.0T
    To prawda że mniejsza turbina reaguje szybciej a w tym silniku jest nieporównywalnie cichsza niż w którymkolwiek ropniaku. Czekam na twój wykres
  3. xcentriq odpowiedział(a) na pacha temat w 2.0T
    To czy auto ma brak mocy sprawdź na hamowni moje zbiera się w dalszym ciągu od 3000 obrotów a wg. wykresu umieszczonego poniżej, dalej ma 200 hp. Mówiono mi, że to kończące się turbo, lecz od tamtej pory minęły dwa lata i dalej żyje. Rzeczywiście u kolegi po wymianie turbo auto zaczęło się zbierać od 2000 obrotów ale ja nie wymienię działającego turbo żeby się o tym przekonać.
  4. Mi natomiast udało się na trasie zejść do 7.3 a w mieście przy spokojnej jeździe 10, przy bardziej ostrej jeździe zamykam się w granicach 10 - 14... bez quatro, jeśli chodzi o awaryjność to zależy jak zawsze od poprzedniego właściciela, ja w przeciągu dwóch lat wymieniłem z tego co się popsuło to uszczelkę od pokrywy zaworów i akumulator .
  5. Siemka fajna giera ja też pykam od czasu do czasu, najlepiej rano jak w stanach jest nocka i grają lak leszcze
  6. Uszkodzona tablica partycji, wszystko do odzyskania w pierwszym lepszym programie do odzyskiwania danych, który obsługuje dyski zewnętrzne, ja używam "EASEUS Data Recovery Wizard Professional"
  7. Lenowo wspiera zarówno Win 7 jak i Win 8 w tym modelu, więc spokojnie na nim postawisz system i niema znaczenia czy pamięć jest współdzielona jeśli nie chcesz grać w poważniejsze gry...
  8. No raczej ... brak zdjęcia w moim poście oznacza że serwer mi padł, znowu
  9. Heh wiedziałem że odpowiesz w tym stylu, znam twoje zdanie na temat ATE , pozdrawiam. A osobiście dodam kolego franekv6 że zdanie devastation na temat układów hamulcowych nie jest tutaj bez znaczenia, zna się na rzeczy.
  10. xcentriq odpowiedział(a) na xcentriq temat w Audi A4 B6/B7
    Dziękuje Panowie raczej kupie Boscha S5
  11. xcentriq opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam akumulator mi padł takowy był założony prawdopodobnie od nowości MOLL 760A 95Ah P+ Teraz trzy pytania, gdy szukałem zamienników znalazłem: 1. Bosch S5 12V 100Ah 830A (0.092.S50.130) (P+) cena około 480 zł 2. Moll M3+K2 95Ah 800A (83095) (P+) cena około 580 zł Który brać ?, może inny ? Czy jak odłączę go od prądu to potrzebny mi będzie serwis do uruchomienia auta ?
  12. W BWE niema potrzeby wymiany popychacza w wys. ciśn. pompie paliwa, gdyż problem był w silnikach z wałkiem A u nas jest B. Koszt zestawu z wymianą to 1100 zł z robocizną i można to zrobić bez zdejmowania przodu tak przynajmniej zrobił to mój mechanior. Ja wymieniałem przy 135.000 Zestawu rozrządu VW/Audi: 06F198119A 1. pasek rozrządu: 06D 109 119B ilość zębów: 148 szerokość: 23mm 2. rolka napinającej: 06D 109 243B3. rolka prowadzącej: 06D 109 244D 4. rolka prowadzącej: 06B 109 244 rolki INA takie były w ORI 5. pompy wody Ruville: 654166. Napinacz paska wieloklinowego: numer Ruville: 55751 średnica zewnętrzna: 76mm szerokość: 28mm
  13. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-alt-propozycja-rozwiazania-problemu-oleju-silniku-2-0-alt-149198/ <<<--------
  14. Jeśli masz auto po chipie to na 99 % wysypał się DV musisz sobie porządny sprawić bo ORI będzie pękał zobacz sobie poniżej. Dużo tego w necie co się dzieje z DV po chpie w 2.0 TFSI. Forge Motorsport | Alloy Fabrication Poniżej masz do B8 nie wiem czy się różni od tego z B7 Audi - A4 - B8 09+ - 2.0T TSI - Engine - Turbo - Diverter Valve - Forge FSI/TSI Blow Off Valve Kit - KMD Tuning & Engineering
  15. Ja przy 130.000 zszedłem z Castrol SLX III Longlife 5W30 na MOTUL Specific SAE 5W30 / weszło 4,5 l.
  16. Z tego co pamiętam to firma http://www.el-tec.pl robi na zamówienie, ale wiadomo trzeba spytać co i jak.
  17. Dla mnie uszczelka powinna być spasowana idealnie inaczej nie powinna się nazywać uszczelką.
  18. xcentriq odpowiedział(a) na Arthoor temat w 2.0T
    Masz ten sam kod silnika co ja PASEK ! a łańcuch jest w miejscu w którym opisał kolega "Stolkien" i rzeczywiście jest on praktycznie bezobsługowy natomiast pasek wg ASO wymiana po 180.000 km. Ja wymieniłem po 135.000 poniżej za zdjęciu pasek: A tutaj łańcuch:
  19. 1. Ustaw przeczniki z przodu produktu do wartoci spełniajcej twoje oczekiwania napięcie i czas według 'Konfiguracji funkcji' strona w podręczniku. 2. Zprawdź likalizację bezpiecznika w skrzynce bezpiecznikowej pojazdu. 3. Połącz czerwony przewód ACC(+) produktu, gdzie zasilanie pojawia się po uruchomieniu silnika *przykład zestaw audio lub gniazdo zapalniczki 4.Podłącz żółty przewód BATT(+) produktu do bezpiecznika z zasilaniem włączonym na stałe *przykład lampy awaryjne, oświetlenie kabiny, lampy ogonowe czyt. z tyłu samochodu - przyp. tłumacz. 5. Czarny przewód podłącz do ‘zmasowanej’ uziemionej części samochodu, kawałka metalu lub śruby. 6. Sprzęt podłącz do rejestratora trasy. 7. Gdy wszystkie przewody są podłączone, podłącz proszę kabel do głównej obudowy i ‘włącz przycisk ACC’. Wtedy czarna skrzynka zacznie działać . 8. Zamontuj produkt do samochodu używając taśmy dwustronnej lub wkręta mocującego. ! Wyłącz LED przed zmianą ustawień zasilania. Masz szczęście że nudzę się dzisiaj w pracy...
  20. xcentriq odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Ile kosztowała wymiana ? ... fajnie że zbiera się niżej u mnie dopiero w granicach 3000-3500 obrotów.
  21. xcentriq odpowiedział(a) na ekonom temat w 2.0T
    Wymieniłeś już to turbo ? ma numer 06D145701J prawda?
  22. Prawdopodobnie tak... Wymiana tej uszczelki to prosta sprawa, kilka śrub i pokrywa zdjęta, dobrze wyczyść, uważaj żeby odwrotnie uszczelki nie założyć i skręć.
  23. Może powodu do śmiechu niema ale na pewno to małe "fopa" robć RS4 z B6...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.