Treść opublikowana przez xcentriq
-
Klimatyzacja mało wydajna
Tu masz wszystko w tym temacie. http://mobile.autokult.pl/26048,sprezarka-klimatyzacji-do-czego-sluzy-i-dlaczego-sie-psuje Jeśli chodzi o klimatyzator. A jak pytasz o klapy klimatyzacji to ci powiem że było mnóstwo pisane na ten temat, prosta sprawa. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Zamarzające rurka klimatyzacji
tutaj >>>> http://google.plauto-czesci/zawory-klimatyzacji,audi,a4-8e2-b6-2000-11-2004-12,2-5-tdi-163km,5-4731-16882-100358.html Tam jest o-ring do wymiany 8E0260749,oraz jak zdecydujesz się rozszczelnić układ to jeszcze osuszacz.
-
pasek i lancuch w rozrzadzie?
Właśnie wymieniają mi ten łańcuch. Musieli silnik zdjąć. Było słychać takie metaliczne echo jakby ten łańcuch obijał się o obudowę. Pytałeś po czym poznać, czy jest do wymiany. Po pierwsze musiał byś wiedzieć jak chodzi silnik gdy w wszystko jest ok a w zasadzie powinno być słychać tylko cykanie. https://youtu.be/XmFm256zCFY tak mi chodził jeszcze dwa lata temu. Teraz już nie nagram bo niestety za późno. Jak nie jesteś w stanie wyłapać różnicy poproś kogoś innego o opinię i o organoleptyczne sprawdzenie.
-
Problem alternator b7
Dokładnie spoko zdejmij pasek i kręć rolkami Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
problem z klimą dmucha a nie wieje
Po pierwsze trzeba sprawdzić czy wiązka do tych nastawników jest sprawna jeśli tak to trzeba zmierzyć czy dochodzi do nich zasilanie, jeśli dochodzi to kwestia małej regeneracji nastawników lub wymiana, jeśli zasilanie nie dochodzi to jest problem z panelem. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Problem alternator b7
Przecież regeneracja alternatorów to rutyna. Obyś tylko miał rację że to właśnie to a nie któraś rolka albo pompa wody. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Zamarzające rurka klimatyzacji
Myślę że dysza rozprężna to dobry strzał. A osuszacz to każdorazowo trzeba wymieniać przy otwieraniu układu. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
problem z klimą dmucha a nie wieje
Żadnych błędów w klimie, czujnik temperatury? Czyli w zasadzie zamykają się wszystkie klapki sterujące tak... Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z Check engine (EVAP) ?
A ja bym jednak obstawiał na ten wyciek. Przy niedziałającym N80 wypadał by inny błąd Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B7] Doladowanie nizsze o 0.5 bara. Lancuszek rozrzadu?
Działa dopiero jak dostanie napięcie Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
2.0T dziwny dźwięk silnika
No chyba przesadziłeś sama rolka napinająca kosztuje 250. Ogólnie zamknie się to w 1k Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b6 jak podłączyć DRL+KIERUNEK ?
Na stronie allegro, którą podałeś pisze że jest dołączona instrukcja instalacji... Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Magnaflow 16680 w A4 B7 2.0TFSI
I nie kupiłem go do dzisiaj i do dzisiaj klepie się w czoło...
-
Obroty silnika
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16891/P0507/001287
-
Obroty silnika
Dobrze jest silnik sobie spokojnie pracuje jak zejdzie ze ssania, delikatnie drgania, ledwo wyczuwalne, tak powinno być Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z odpalaniem
Rzeczywiście brzmi jak zapowietrzona pompa wysokiego ciśnienia. P. S. Tematy nie rozwiązane powinny być usuwane. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Zawór N205
Kolega ma większą wiedzę ode mnie jeśli chodzi vcdsa, natomiast jeśli olej jest we wtyczce to naturalnie można przypuszczać że pierścienie na tym zaworze regulującym są nieszczelne. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka I jak? Wiadomo już co jest 5...?Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Wskaźnik temperatury wody - nieduże wahania
Jest sporo dłubania ale 75 zł za godzinę pracy... Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Wskaźnik temperatury wody - nieduże wahania
Wymieniony, za dolewkę płynu i wymianę wzięli 150 zł, masakra. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B7] Automatyczne światła
A nie masz kolego cysiek18 bi- xenona tak? Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Wskaźnik temperatury wody - nieduże wahania
Panowie a ile trzeba dolać płynu po wymianie termostatu?
-
Jakie największe tarcze do 16-calowych alufelg ?
Czytam temat od początku, Dev ma rację w każdym poście. Sam przerabiałam, nawet jak ET w 16 będzie takie samo jak w 17 to i tak musi być odpowiedni kształt felgi. Ja kupiłem takie 16 z tym samym ET, przejeździłem dwa sezony, wymieniłem tarcze, klocki i tarło o zacisk, musiałem kupić dystanse. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Wskaźnik temperatury wody - nieduże wahania
Jaki numer togo termostatu ? 06D121111G ???
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Nie chyba że rozrząd jest źle ustawiony. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Wskaźnik temperatury wody - nieduże wahania
U mine też to samo, wydaje się normalne. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka