Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rookie5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rookie5

  1. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Rafał, bedziesz gazował??
  2. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Cichy tak po cichu buduje sobie cichociemnego mutherfucker killera na ulice Jestem ciekaw jak to wszystko teraz lata w budzie B6 skoro ZAPRZAL do silnika zaglądał
  3. U mnie jest identycznie. Ja tankuje zazwyczaj 42 - 46 L i robie ok. 360 km z czego wiekszosc jest to trasa. Mam ciezką noge wiec nie zaluje gazu. Na trasie spokojnie przy 120 km/h. Silniczek BFB podkręcony został do 183 KM/290 Nm (Quattro) i jezdzi sie bardzo przyjemnie. No mi na takim samym zestawie łyka 1-2 litr więcej tylko mam silnik BFB kręcony na 187KM Piotrek, nie masz problemu z reduktorem ?? Chodzi mi o od 3-ego biegu w góre, powyzej 3,5 tys. obr./min, że tak jakby dostawal za malo gazu i sie dławił. Ja mam podobny problem ale jeszcze nie znalazłem rozwiązania. Zazwyczaj dzieje się to na 4 biegu w okolicach 2500 - 3000 obrotów kiedy próbuje wyprzedzać. Samochód tak jakby się dławił przez 2- 3 sekundy, szarpie nim następnie puszcza i idzie :/ Nie dzieje się tak zawsze no ale denerwuje mnie to. Mam jeszcze kontrolkę po tym na zegarze "elektronika silnika". Jestem po wymianie cewek i świec. Pozdro Dla mnie mechanik wymienił reduktor na mocniejszy ( do 300 KM ) i teraz lata jak na benzynce. Pojezdzimy, zobaczymy.
  4. Panowie, a co sadzicie o oponkach Toyo ?? Jezdze bardziej dynamicznie, chodzi mi głównie o głosnosc, zuzycie,trzymanie na zakretach i na mokrej nawierzchni. Mysle o zakupie takich NOWE Letnie TOYO PROXES T1 SPORT XL 215/45R17-4szt (3234050280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  5. U mnie jest identycznie. Ja tankuje zazwyczaj 42 - 46 L i robie ok. 360 km z czego wiekszosc jest to trasa. Mam ciezką noge wiec nie zaluje gazu. Na trasie spokojnie przy 120 km/h. Silniczek BFB podkręcony został do 183 KM/290 Nm (Quattro) i jezdzi sie bardzo przyjemnie. No mi na takim samym zestawie łyka 1-2 litr więcej tylko mam silnik BFB kręcony na 187KM Piotrek, nie masz problemu z reduktorem ?? Chodzi mi o od 3-ego biegu w góre, powyzej 3,5 tys. obr./min, że tak jakby dostawal za malo gazu i sie dławił.
  6. W moim jest dokładnie tak samo. Wyjezdżam z garażu, nie zdaze spalic papierosa auto przełacza sie na gaz. Po przejechaniu ok 3 - 4 km trybem emeryta mam juz 90 st. Temperatura zewn. ok. - 2 st.
  7. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Jak mi jakieś niespodziewajki nie wyskoczą to pojawię się
  8. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Dobry pomysl. Zahartowane "Białe Niedźwiedzie" pewnie jakieś sie znajdą. To może spotkajmy się troszke wczesniej, tak ok. 17 może?? Co wy na to ??
  9. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Co prawda nie było nas dużo lecz uważam, że było sympatycznie. Miejmy nadzieje, że przy kolejnych spotkaniach grono będzie się powiększało
  10. Moja A4 z 2004 roku 1,8 TQ ( BFB ) ma nalatane 270 tys. km i jak narazie odpukać żadnych poważnych awarii.
  11. rookie5 odpowiedział(a) na macjar temat w Audi A4 B6
    W piątek byłem w ASO, chiałem żeby mi przebadali dokładnie silnik i pare innych pierdół. Dowiedziałem się, że silniczek samopoziomujący lampy prawej nie działa :/ Nawet nie widziałem, że mam samopoziom ;] Odnośnie cewek zapłonowych serwisant powiedział, że jeżeli zajdzie potrzeba wymiany to wymienią. Nie było potrzeby, są w dobrym stanie. A tak przy okazji, ma ktoś na sprzedaż dwie poduszki pod silnik ?? :/
  12. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Witam kolegów Jako, że jestem świeżym użytkownikiem auta spod znaku czterech kółek z miłą chęcią spotkałbym się na jakimś spocie. Jakby nie patrzeć to raczej weekendowe dni będą jak najbardziej dogodne większości.
  13. Dawid, sorki ze się wpierdzielam w Twój post ale mam podobny problem. U mnie z kolei kontrolka od ESP sama się zaświeciła i to zdarzyło się już nie pierwszy raz.Czy u mnie też jest problem z czujnikiem ??
  14. rookie5 odpowiedział(a) na rookie5 temat w Audi A4/S4 B6
    A centralny gdzie jest bo nawet nie wiem??
  15. rookie5 odpowiedział(a) na rookie5 temat w Audi A4/S4 B6
    Dzieki panowie za ciepłe słowa. Jak zaczęły się spekulacje czy BFB czy BEX to zacząłem się trochę niepokoić. Jak narazie wszystko śmiga jak ta lala
  16. rookie5 odpowiedział(a) na rookie5 temat w Audi A4/S4 B6
    Co prawda to nie jest wlepa z bagażnika ale z nadwozia. imgur: the simple image sharer Przyszło coś takiego do głowy, że może była sama skrzynia wymieniona. Jak myślicie ??
  17. rookie5 odpowiedział(a) na rookie5 temat w Audi A4/S4 B6
    Kolego, a możesz podpowiedzieć w którym miejscu szukać tej wlepki ??
  18. rookie5 odpowiedział(a) na rookie5 temat w Audi A4/S4 B6
    To jest BFB Sprawdzane było pod pokrywą silnika.
  19. rookie5 odpowiedział(a) na rookie5 temat w Audi A4/S4 B6
    Do końca właśnie też nie mam pewności co do tej anteny. Spisałem to z dokumentu od rzeczoznawcy. Są takie nitki jak przy ogrzewaniu tylnej szyby. Jak na moje oko to jest to ogrzewanie na bocznych szybach a nie antena.
  20. rookie5 odpowiedział(a) na rookie5 temat w Audi A4/S4 B6
    Jeśli chodzi o wnętrze to i ja bym takie chciał Fotetele RECARO są zajebiaszcze
  21. rookie5 odpowiedział(a) na rookie5 temat w Audi A4/S4 B6
    Czemu chromy out ?? Jak dla mnie to relingi są ok Zapomniałem dodać : przebieg : 262 tys. km ---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ---------- Fr0styyy : Dziękuję bardzo za pomoc o to mi właśnie chodziło ale nie wiedziałem jak to wrzucić Senkju wery macz
  22. rookie5 opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Witam. Przedstawiam swoje pierwsze AUDI Wyposażenie: - ABS - EBV - ESP - Antena w tylnych szybach -głośniki 8 szt + subwoofer w bagażniku - Immobilizer -klima auto -kurtyny powietrzne boczne -lusterka podgrzewane i regulacja elektr. -poduszki powietrzne przednie boczne - poduszki powietrzne kierowcy i pasażera -skrzynia 6 -stopniowa -Spryskiwacze szyby przedniej podgrzewane -Szyby elektryczne x4 -Światła p/mgielne przednie -Przednie siedziska kubełkowe Planowane modyfikacje: - podniesienie mocy ok. 22o KM - zderzak na S4 - dokładki boczne S4 - czujniki parkowania tył - no i może coś jeszcze ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Jak narazie jestem bardzo zadowolony ale to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolony z napędu Q.Ech te Q, a daje tyle frajdy Serdecznie pozdrawiam i czekam na opinie
  23. Witam wszystkich forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.