Treść opublikowana przez rookie5
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Fajnie jest odczuwalny ten strzal z dolu Nm Kolego, jak Ci chodzi to wszystko na LPG, nie miales zadnych problemów ?? Ładny egzemplarz B5 trafiles
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil, przegladaj portale sprzedające auta. Mozna cos ciekawego znalezc, zobacz: AUDI S4 2.7BITURBO 310PS FULL OPCJA (3799817838) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ta sztuka akurat mi sie podoba ale to tak na pierwszy rzut oka.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To jest własnie to. Napewno moim kolejnym nabytkiem bedzie Audi z Q. Filip, widze po opisie ze byłes posiadaczem audi 2.7 TDI Q. Mozesz cos wiecej napisac o tym silniku, awaryjnosc, jak z elastycznoscia, spalaniem,czesciami i odczuciami z jazdy?? Jak cos pisz PW. Pozdro
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil, Łukasz dobrze pisze. Ja jako posiadacz napedu Q mogę to zatwierdzić. W dużym śniegu, błocie czy piachu jest bezkonkurencyjny. Zawsze chciałem mieć auto z napedem na 4-ry łapy i uwierz mi, coś pięknego jak w zime się rusza spod świateł w duzym śniegu czy oblodzonej nawierzchni i zjeżdżasz ze skrzyżowania widząc w lusterku wstecznym auta, które sie kopią i ruszyć nie mogą uczucie jest BEZCENNE Szukaj ładnej sztuki z Q a napewno nie pożałujesz Pozdro
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Taki czujnik jest zalewany w polowie grubosci klocka, jak dojdzie do tego czujnika na klocku to wywala Ci błąd na fisie. A nie słyszysz, że któreś kolo bierze mocniej?? U mnie na przyklad slysze delikatnie jak juz te czujniki lataja po tarczy i jade dzisiaj klocki mieniac.
-
Spot Białystok
Upsssssss Zapomniał ja sie Mówisz porodówka ?? No tak, ja to miejsce dopiero za miesiac odwiedze Jak będziesz jechał to sie odezwij to podjadę i ja
-
Spot Białystok
Młodszy bracie, z żoną jedziesz ?? To może ja swoją wezmę Daj znać o ktorej bedziesz jechał
-
Spot Białystok
Młodszy braciszek się odezwał
-
Spot Białystok
Mariusz, bedzie tylek bity Powiadomiłeś wszystkich a sam nie byłes :/ Było fajnie i miło bylo poznać nowych kolegów
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Akurat bałem sie tego zeby nic nie urwać :/ Panowie a wyciagaliście pianke, która siedzi gdzies tak w połowie nadkola ?? Bo u mnie pod palcami jest wyczuwalna pianka wycieta w kształt między prawym błotnikiem a nadkolem (chyba ori) Tomek, wybacz za OT
-
VAG Podlasie
Po filmiku widać, że impreska była fajnie zorganizowana. Pogoda dopisała i napewno było całkiem sympatycznie.Nawet Kasjan ze swoją pomarańczową felą i uśmiechem został uwieczniony Pozdro chlopakom z BAU
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Zacny egzemplarz. Środek fajnie bardzo wyszedł, jak dojdzie do tego jeszcze biała nić to będzie kozak eeeh, ta dokładka przodu za***iście wygląda + bixy i jest malina. Z bixami mam ten sam problem, sprzęt caly jest tylko kabelki trzeba polutować
-
Spot Białystok
Siemka Proponowalbym sie przywitać teżna głownym
-
Spot Białystok
+ 1.8 TQ :grin::grin: :whistling: :whistling:
-
Spot Białystok
No ja bede w Nowince dłuuuuuuuuuuugi weekend. To jak cos to mozemy sie gdzies styknac
-
Spot Białystok
Mariusz, potrzebuje bardzo pilnie resetu mózgowego od pracy i miasta, podobnie i szwagier dlatego wybralismy takie zaciszne miejsce Zastanowcie sie pożadnie, hehe. A i spożyc cos bedzie mozna obowiązkowo
-
Spot Białystok
Z mojej strony to ja sie pisze. Mamy juz zarezerwowane pokoje w domkach "Czar Natury" , Nowinka. Takze jak cos to piszcie gdzie mozemy sie spotkac
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil, napisałem juz wiadomosc na podlaskim.
-
Spot Białystok
Siemka koledzy Ja z żoną planujemy dłuższy pobyt w BAU. Szwagier z siostra tez sie zadeklarował, jak usłyszał ze planuje z wami spotkanie to ostro poszedł po bandzie i zaczął poszukiwania domków. Więc jak ktoś by sie pisał to można cos ogarnąc 15,16,17 lub 18 Sierpnia w Augustowie Mariusz, Rafal porazmawiajcie ze swoimi kobietami to może byśmy razem sie spotkali Tutaj wydaje mi, że jest fajnie LEŚNA POLANA - OBIEKT Z ATRAKCYJNĄ OFERTĄ Augustów - opinie (10) na Spanie.pl - pensjonat w Augustowie Obczajcie i sie zastanowcie
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
Kolego, a sprawdzałes klocki hamulcowe ?? Może sie koncza i wywala błąd.Mam od paru dni tez taki błąd. Kumpel mówi, że istnieje taka możliwość większego zużycia wewnetrznych klocków, a na nich przecież sa czujniki. Dobrze gadam ?? I w zasadzie w moim przypadku to mogą być tylne klocki, bo zewnetrznych juz troche mało zostało.
-
Spot Białystok
Ja akurat niestety na weekend niedostępny :/ Inwentaryzacja w pracy całą sobote i niedziele. wrrrrrrr Ale później jak najbardziej dostępny Panowie, to jak z wyjazdem do Augustowa ??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
HEHE Moja "malutka" żona robiła to zdjęcie Oczywiście specjalna dedykacja od żony Kamil, z jakim silniczkiem wkoncu nabyłeś ?? hehe. Chciałbym takie B5
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Obyśmy się jeszcze spotkali w takim gronie, może następny klubowicz będzie brał ślub, albo prędzej Bukowina, kto wie Ważne że ślub udany Dzięki za spota No może nie będzie ślubu, ale będzie odnowa przysięgi małżeńskiej i później wesele ale ... Możemy jakby co się spotkać w październiku A co będzie w Październiku ?? W Październiku, Drogi kolego będzie moje weselicho
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Obyśmy się jeszcze spotkali w takim gronie, może następny klubowicz będzie brał ślub, albo prędzej Bukowina, kto wie Ważne że ślub udany Dzięki za spota No może nie będzie ślubu, ale będzie odnowa przysięgi małżeńskiej i później wesele ale ... Możemy jakby co się spotkać w październiku
-
Spot Białystok
Mariusz, no teraz dla naszych pań jak najbardziej jest wskazane przebywanie na świezym powietrzu Także my jak najbardziej jesteśmy za. Tylko trzeba byloby zgrać się z chętnymi z Augustowa, Ełku, Olecka i okolic.Chłopaki dajcie znać jak wam pasuje i jakiś dogodny termin dla wszystkich moze ustalimy.