Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. bak nie koniecznie, ecu wiazka silnika, sprzeglo skrzynia to raczej komplet, baku nie trzeba zmieniac, licznika tez nie, jeszcze pedały, ale raczej masz na potencjometrze jakbyś sam robił, to zamkniesz sie w 1,5k
  2. do diesla to chyba więcej zabawy?, a o której Vce mówisz 2.8? każdej, ale najlepiej 2.8 pas, sanki skrzynia, wybierak biegów, wiazka i ecu
  3. najtaniej wepchnac vke, za tausena tylko boli brak możliwości modzenia
  4. Dobra fura i porządna gleba ale odgrzałeś kotleta, z nowości, nowe koło zamówione, hamulce 312mm po regeneracji zamontowane, gwint oddany do regeneracji, nowe nakrętki zamówione, spręzyny oddane do malowania proszkiem, mam nadzieje ze przyszłym tygodniem powinno być wszystko poskładane przy dobrych wiatrach:decayed: chyba miało być 321 do 90KM:decayed:, odświeżyłem tylko 312mm:wink: planujesz coś z motórem, czy raczej emerycko?
  5. Dobra fura i porządna gleba ale odgrzałeś kotleta, z nowości, nowe koło zamówione, hamulce 312mm po regeneracji zamontowane, gwint oddany do regeneracji, nowe nakrętki zamówione, spręzyny oddane do malowania proszkiem, mam nadzieje ze przyszłym tygodniem powinno być wszystko poskładane przy dobrych wiatrach:decayed: chyba miało być 321
  6. miałem ładne valeo gwint już jest, szukaj koła, lamp i będzie sztos
  7. możemy pomyśleć
  8. od mefja i tak się nie opędze
  9. Lepsza koza od mojej, 16'' na 60profilu i fela prosto z Golfa III Jak widać, każdy ma coś w sobie z "buraka" Tylko z Ciebie nie wyszedł
  10. każdy bładzi
  11. sa ricardo z rs4, ale jeszcze nie wiadomo czy wylądują u mnie w aucie:wink: ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- plan jest, ale z takim zdesiem w dobrej kasie, to jak wygrać w totka
  12. dobrze to wygląda ryju, a jak od frontu to wygląda?
  13. Ja mam dystans zmieniający rozstaw 30mm pod niego podłoże 5mm na 5x112, śruby wkleję na klej
  14. Ja bede dokladal 5mm
  15. ja mam rolke + wyciete
  16. 58/59, przód 8j et 25, tył 10j et30, dojdzie jeszcze dystans 5mm ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- tak z blachy stalowej, coś koło 3-4mm, musisz duffiego pytać ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- Odbijemy ryju na OEMie
  17. powinno sie coś ruszyć na allegro niedługo
  18. W przyszłym tyg będzie sesja
  19. no to spikniemy się w sulechowie na orlenie o 14:40 pasi? ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ---------- wpadła osłona pod silnik od duffiego, bardzo fajnie leży, kryje wszystko co ma setup letni on board, z tył wpadnie jeszcze dystans 10mm robione pilotem od magnetowidu
  20. jest prze dobrze, cymek widze, że robótki ręczne to twoja dziedzina
  21. będe, , ale najszybciej koło 14
  22. dzisaj sie chyba nie wyrobie, jade zaraz naciagac gumy, chce założyć dzisaj setup letni i osłone pod silnik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.