Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 1Z] A4 TDi
bak nie koniecznie, ecu wiazka silnika, sprzeglo skrzynia to raczej komplet, baku nie trzeba zmieniac, licznika tez nie, jeszcze pedały, ale raczej masz na potencjometrze jakbyś sam robił, to zamkniesz sie w 1,5k
-
[B5 1Z] A4 TDi
do diesla to chyba więcej zabawy?, a o której Vce mówisz 2.8? każdej, ale najlepiej 2.8 pas, sanki skrzynia, wybierak biegów, wiazka i ecu
-
[B5 1Z] A4 TDi
najtaniej wepchnac vke, za tausena tylko boli brak możliwości modzenia
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dobra fura i porządna gleba ale odgrzałeś kotleta, z nowości, nowe koło zamówione, hamulce 312mm po regeneracji zamontowane, gwint oddany do regeneracji, nowe nakrętki zamówione, spręzyny oddane do malowania proszkiem, mam nadzieje ze przyszłym tygodniem powinno być wszystko poskładane przy dobrych wiatrach:decayed: chyba miało być 321 do 90KM:decayed:, odświeżyłem tylko 312mm:wink: planujesz coś z motórem, czy raczej emerycko?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dobra fura i porządna gleba ale odgrzałeś kotleta, z nowości, nowe koło zamówione, hamulce 312mm po regeneracji zamontowane, gwint oddany do regeneracji, nowe nakrętki zamówione, spręzyny oddane do malowania proszkiem, mam nadzieje ze przyszłym tygodniem powinno być wszystko poskładane przy dobrych wiatrach:decayed: chyba miało być 321
-
[B5 AFN] A4 Patrycjusza _gewinde_18"_
miałem ładne valeo gwint już jest, szukaj koła, lamp i będzie sztos
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
- [B5 APS] by czorny
możemy pomyśleć- [B5 APS] by czorny
od mefja i tak się nie opędze- [B5 APS] by czorny
Lepsza koza od mojej, 16'' na 60profilu i fela prosto z Golfa III Jak widać, każdy ma coś w sobie z "buraka" Tylko z Ciebie nie wyszedł- [B5 APS] by czorny
każdy bładzi- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
a jak gra- [B5 APS] by czorny
sa ricardo z rs4, ale jeszcze nie wiadomo czy wylądują u mnie w aucie:wink: ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- plan jest, ale z takim zdesiem w dobrej kasie, to jak wygrać w totka- Rezanie gładkiego liftowego zderzaka
dobrze to wygląda ryju, a jak od frontu to wygląda?- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Ja mam dystans zmieniający rozstaw 30mm pod niego podłoże 5mm na 5x112, śruby wkleję na klej- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Ja bede dokladal 5mm- [B5 APS] by czorny
ja mam rolke + wyciete- [B5 APS] by czorny
58/59, przód 8j et 25, tył 10j et30, dojdzie jeszcze dystans 5mm ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- tak z blachy stalowej, coś koło 3-4mm, musisz duffiego pytać ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- Odbijemy ryju na OEMie- C5 Freak Biturbo+
powinno sie coś ruszyć na allegro niedługo- [B5 APS] by czorny
W przyszłym tyg będzie sesja- [B5 APS] by czorny
no to spikniemy się w sulechowie na orlenie o 14:40 pasi? ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ---------- wpadła osłona pod silnik od duffiego, bardzo fajnie leży, kryje wszystko co ma setup letni on board, z tył wpadnie jeszcze dystans 10mm robione pilotem od magnetowidu- [ALL B5] Black With Red - na X5
jest prze dobrze, cymek widze, że robótki ręczne to twoja dziedzina- [B5 APS] by czorny
będe, , ale najszybciej koło 14- [B5 APS] by czorny
dzisaj sie chyba nie wyrobie, jade zaraz naciagac gumy, chce założyć dzisaj setup letni i osłone pod silnik- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
a to żech nie wiedzioł - [B5 APS] by czorny