Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. wątpie, jakie masz et na przodzie?
  2. jakie et przedniej felgi, bo widzę, że coś wystaje, to prawdopodobnie klepanie nadkoli,w ogóle na takich szerokich felgach jak chcesz coś glebować to zamiast gwintu pomyśl o kawałku mocnego sztywnego pręta:grin: miałem na przodzie 235/35/19 et 35 przy 8,5j, tarło na każdej dziurce, przy glebie -40:kwasny: na tył bez pitolenia wrzucałbym 225, fajny naciąg z tego wychodzi np: 225/40/18 zresztą tutaj masz wszystkie możliwe naciągi pokazane: TyreStretch.com - Image Library
  3. jak wyrezałeś białe podświetlenie?
  4. Przyglebic Quattro to nie jest takie w tytkę piernąć a niby dlaczego nie? droższy gwint jest
  5. jak takie auto jezdzi mozesz zobaczyc sobie u mnie w podpisie masz filmik ładnie jedzie, do tego ten dźwięk ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- kolejny swap do 1,6 ale mnie kusicie do złego samo Cie skusi, jak wy***rdala Cie astra 1,4 to sie denerowalem
  6. jeszcze nie uruchomiłem, czekam na emulator immo w porównaniu do 1,8T połowe taniej bo silnik taniutki, i pełno tego na każdym szrocie:naughty:więc nawet jak padnie to podmianka i jazda dalej:decayed: wtedy to już na 2,8 :grin:
  7. jeszcze nie uruchomiłem, czekam na emulator immo w porównaniu do 1,8T połowe taniej
  8. czekamy na immo
  9. butaprenem, łatwiza, rogi też się ładnie składają
  10. wkrótce będzie mruczeć ---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ---------- za pasek 10x150cm placilem 4 zl, wzialem pasków na wszystkie dekory, czyli płaciłem 20 zł
  11. sam robiłem, alcantara w lokalnej pasmanterii, 4zl/dekor
  12. a nie widać?
  13. coś modze zgrzeszyłbyś gdybyś nie przymodził wydechu przy swapie dwa przelotowe wrzucaj i z bani ostatni chyba zostanie ---------- Post dopisany 01-03-2013 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 22:50 ----------
  14. brakuje tylko czornuchomobila:jerk:
  15. bynajmniej w słusznej sprawie, a nie z powodu zmiany na b6
  16. coś modze
  17. damy radę
  18. znajdz mi takiego do 1,6:grin: ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- sledzilem projekty, za dużo grzebania i brak Q przy takiej mocy to bezsens
  19. silnik już siedzi na sankach, swap hamulcy na 288:wink:
  20. takie 2.4 na dwóch przelotowych tłumikach i dźwięk silnika ...... :jerk::jerk::jerk::jerk: bardzo dobry wybór wg mnie, gdybym miał wybierać to V6 bym wsadził mój człowiek na a4:grin: następne u mnie będzie V8 od jawora po okazji, to dlaczego nie, no i ten dźwięk mam nadzieję, że mocy na jakiś czas wystarczy
  21. no to zaczynamy ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- było to konieczne niestety, czynnik trzeba napełnić
  22. dokładnie, tuż przy ori kablu do lampki
  23. musisz przerobić wtyczkę tzn, dodać jeden przewód pod diody, ja mam np, że zapala się z postojówkami, teamt jak najbardziej do ogarnięcia
  24. u mnie stukają popychacze hydrauliczne..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.