Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. nie mam tesco, mieszkam w za malym miescie zeby latac z tablica za szybą, jeden pajac zaraz mnie zatrzyma i stad sie bierze caly problem no risk - no fun Kurcze u mnie się niczego nie czepiają.. Jeżdżę na obrysie, nie widoczna rejestracja, rozmawiam przez telefon, latam bokiem po parkingach, w dodatku anglikiem.. Zero problemów u was to jest w ogóle wolna amerykanka
  2. zdziwiony?
  3. przecież awm ma 170 kucy?
  4. szkoda słow, tyle pracy wlozone w auto, trzeba się tym nacieszyć, a nie pchac dalej:decayed:
  5. nie mam tesco, mieszkam w za malym miescie zeby latac z tablica za szybą, jeden pajac zaraz mnie zatrzyma i stad sie bierze caly problem
  6. troche bazy mi jeszcze zostało
  7. był po okazji, a usa to marzenia
  8. chłopaki chłopaki, dlaczego od razu tak nie miło musze pomyśleć o tych zbójach jak autko siądzie na gwincie to będę myślał, gdzie ją posadzić, chociaż troche bananowaty wydaje się ten zdeś jak nie ma dwóch poprzecznych przetłoczen przy kratkach(mam na myśli te, które w przedlifcie są w kolorze)
  9. tylko tyle: sobencjusz's Story by sobencjusz | Photobucket ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- kolor można zawsze zmienić czekam na foty aż uzbroisz go na sezon w czarne koła, później pomyślimy koło marca, aktualnie czekam na paczkę z nowymi nakrętkami do gwintu ---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ---------- nowe graty: 1. moduł + żarówki ledowe do dziennych DRL w miejscu długich 2. oprawki do kierunkowskazów USA - (bez rzeźby z lutowaniem) 3. grill pólift ori srebny ---------- Post dopisany 31-01-2013 at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 16:52 ---------- nowe nakrętki do fk i nie ma biedy bo sa ledy
  10. nie zapomnij o dywanikach w chromie:jerk:
  11. lambo doors:polew:
  12. jak już to xplod, ale nie o to chodzi, jak doj**iesz 10000K to daj komuś poprowadzić swój samochód i spójrz, o miśkach nie wspomne:grin::facepalm:
  13. kolor można zawsze zmienić
  14. poszukaj, gdzieś tam ifnoracji o karcie, nie pamietam dokladnie w ktorym, może płyta głowna
  15. jeżeli nie ma stera to prawdopodbnie będzie miał "nieznane"
  16. tych kart kilka było, wiec sprawdz sobie everestem jaka masz a jak nie mam to czym to sprawdzić ? wyzej wyslalem Ci linka do programu
  17. tych kart kilka było, wiec sprawdz sobie everestem jaka masz
  18. ściagnij sobie program Everest, on Ci powie jaką masz kartę od bezprzewodówki, bo znająć ACERA było kilka firm, które je wydały, daj nam zrzut ekranu z programu Everest Home Edition 2.20 - dobreprogramy
  19. ładny kolorek
  20. wyrezaj sobie fisa i popatrz na spalanie, gwarantuje Ci, ze juz nidgy tak nie pojedziesz a co do odejścia, porównywalne z moim 1.6... jak jest na podnośniku
  21. wrzuć jakiś filmik jak to jedzie
  22. i progi ale nad nimi sie nie bede spuszczal bo i tak ich nie zaloze wczesniej jak maj moze pozniej Narazie nic, trzyma sie, jak bede w kraju zajade na kanal zobaczyc ile zostalo srub z 8. Jak bys kupowal sruby to bierz czarne bo sa 2 rodzaje czarne i srebne, wygladaja tak samo a koles mi powiedzial ze czarne do diesla i jak przykrecalem oslone to jest roznica w trzymaniu tych srub. ---------- Post dopisany 27-01-2013 at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 19:02 ---------- Pany chce zmienic kolor alu na jakis oczojebny ze tak powiem, kminie ale nic do glowy nie przychodzi, myslalem na fioletem ale ten juz widzialem i odpada a moze: seledyn, zielony, pomaranczowy , czekam na propozycje:whistling: zastostuj podkładkę spręzynową, masz gwarancję, że Ci się nie odkręci
  23. F5 nie działa:decayed:
  24. to zależy jakie masz teraz, przypuszczam, że masz h7, od razu mogę ci powiedzieć, że polecam barw 4300, 6000k za niebieskie w deszczu nic nie widać i przypuszczam, że speclajnej róźnicy w cenie 200 a 300 zł nie będzie, ja mam hidy za 60 zł używane i hulają, że aż miło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.