Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
powiedz mi, czy jak wykręce tiptrona to wsadzę zwyklą poduszkę od s4 p&p?
-
[B5 APS] by czorny
nie wiem ile %, na foli było napisane po prostu black:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
na przyklad albo szprejem czarnym wbrew pozorom jak sie odtlusci trzyma dobrze , mam tunel malowany sprejem na czarno i przezywa wszytsko pek kluczy jakies graty wycieranie kolanem od strony kierowcy ale poducha to jest typowy plastik? zwykły szpraj mat da rade? ---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ---------- no wiadomo ---------- Post dopisany 04-12-2012 at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 15:48 ---------- wpadł mocniejszy wzmacniacz, i zamknięty subwoofer, pozostaje kupić zwrotnice i podłączyć wszystkie głośniki pod wzmacniacz
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
w pokoju go trzymasz?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
? nie czaje tego slangu:decayed: penersko, kozacko, k**ewsko?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
będzie penera:jerk:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
zamiast pólifta wolałbym do siebie też s4 wrzucić, no ale koszty.. do s4 dolicz progi i tył = przekracza wartośc auta
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
to może mi też kupisz na mikołaja tylko czekać na efekty:jerk:
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Mam kierunki juz zakupione tylko muszę zamontować. Kolorek mój jest inny niż Twój LY7T nie widziałem, że jest taki kolor, ja mam 96' i mam M, a po lifcie jest już LY7W
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
jeszcze białe kierunki boczne wrzuć kolorek jak mój LY7M:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
a nie lepiej po prostu pomalować? myślałem o tym, ale poducha to przecież nie tworzywo ze skóry, a nie chciałbym, żeby mi za pół roku czy miesiąc odpadało.. myślę, że dałoby radę. Koszt mały, a najwyżej odpadnie:wink: pogadam jeszcze z tapicerem, jak coś wymyślę to zrobie fotostory:eusathink:
-
[B5 APS] by czorny
a nie lepiej po prostu pomalować? myślałem o tym, ale poducha to przecież nie tworzywo ze skóry, a nie chciałbym, żeby mi za pół roku czy miesiąc odpadało..
-
[B5 APS] by czorny
blokada okien pasażerów XD ---------- Post dopisany 29-11-2012 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 21:10 ---------- kiera już na aucie, poduchę z czasem trzeba wymienić na czarną
-
[ALL B5]ksieciunio.xenon 18merce,grint,skóry,zabudowa w toku
dajesz na konkrecie, ze skórek będziesz zadowolony:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
warto było ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- ramki założone, wszystko hula, ze aż miło:decayed: no może poza funkcją LOCK nie wiedzieć dlaczego ?
-
zakup netbooka
acera sobie odpuść asus EE pc jest dobry, miałem przyjemność uzytkowac:wink:
-
[B5 APS] by czorny
przerywam ciszę, żeby nie było, że nic się nie modzi, bose w toku, 4x elektryczne szyby w toku, obszycie kierownicy w toku:jerk:
-
[B5 ADR] Czarnulka...
przedliftowe są na takich "spinkach" łatwo rozebrać i złożyć
-
[B5 APS] by czorny
dokładnie, wszyscy macie tak ladnie spasowane te tylne zderzaki, ja mam hak do belki zrobiony ori, i sie wygina na zgrzewach, jest krzywo, nie mówiąc już o liniach:facepalm: do tego co ja mam masz idealnie mi zderzak spie,dala troche w lewo ale to od przetarcia poprzedniego wlasciciela a tak to git siedzi, musze jeden slizg przykrecic bo sie srubka wyrobila i ma byc Przy moim twój to ideał ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ---------- przyszedł i czas na regeneracje gwintu, nowe nakrętki już kupione,amory idą w polerke:jerk:
-
[2001 A4 1.8T Quattro]Czarna A4, 17", skóra, nowy wydech
amerykanka sama w sobie jest konkretna:decayed: gratuluje wozidła:wink:
-
[B5 APS] by czorny
dokładnie, wszyscy macie tak ladnie spasowane te tylne zderzaki, ja mam hak do belki zrobiony ori, i sie wygina na zgrzewach, jest krzywo, nie mówiąc już o liniach:facepalm:
-
[B5 APS] by czorny
dam nakładki chromowane jak 3/4 forum:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
dla mnie też, ale jak już wspominałem każdy ma swoje wizje BENEK bez żadnej obrazy oczywiście, szanuje twój wybór:wink:
-
[B5 APS] by czorny
no no, opony z biedronki sobie wypraszam, z makro owszem:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
o gustach sie nie dyskutuje:wink: