Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture?
  2. póki co:wallbash:
  3. zrezygnowałem z USA, ostatnio niebiescy u mnie w okolicy ostro czepią, przypuszczam, że pierwszy wyjazd i nie mam dowodu:decayed:
  4. pomyślę, bo w poniedziałek idzie do lakiernika na rezanko tyłu haha, to w sumie mógłby machnąć
  5. mam Fk, jak masz skręcony, żeby dało się w miarę jeździć? ---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ---------- kręcenia nie będzie końca:grin: ---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ---------- myślałem, że odwrotnie, dzięki:hi: ja mam KW, ale czuć ze swoje już przeszedł i na przyszły sezon pójdzie do regenarcji albo wymienie na coś innego:wink: na przyszły sezon air:JC_fan: tak to wygląda, i jeździ się optymalnie a w międzyczasie kratki:wink:
  6. mam Fk, jak masz skręcony, żeby dało się w miarę jeździć? ---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ---------- kręcenia nie będzie końca:grin: ---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ---------- myślałem, że odwrotnie, dzięki:hi:
  7. ogołem myślałem, że przy takiej glebie one nie drgną, ale jednak pracują te 2 cm:bag: maks, zobacz fote wyżej, czy przypadkiem przednie spręzyny nie są założone odwrotnie? jutro będę jeszcze raz wyjmował przód:facepalm:
  8. trochę przesadziłem, bo zdziera mi opony jutro muszę pokrecic:wink: ogólem fajna zabawka:jerk:
  9. o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają
  10. Koleś wspominał coś o talerzykach? Czy można nimi kręcić, czy zapieczone? Ja kupiłem niedawno używke gwint KW i talerzyki zapieczone na amen xD bo długo nie ruszane... zapewnił, że nakretki się krecą, a amortyzatory są sprawne, zobaczymy, czekam z niecierpliwością na kuriera:decayed:
  11. koleś mówił, że 100% i żadnych wycieków, zobaczymy co będzie, ew reklamacja haha:decayed:
  12. a co zbierasz jakieś zamówienia? jeśli tak to oczywiście, że się piszę ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- Tak powinna seria wyglądać Bez dwóch zdań, do 19" gwint by się przydał. Szukam Sponsora ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- jedzie:jerk::jerk:
  13. tak się składa, że mam amorka z przodu wylanego i muszę wymienić dwa, więc rozglądam się za gwintem, ale nie ma niczego co przykuło moją uwagę w dobrych pieniądzach, pozostaje mi czekać no 19 już potrzebuje solidnej gleby:wink: dokładnie, przy -40 jest niezła koza, że aż wstyd:decayed:
  14. tak się składa, że mam amorka z przodu wylanego i muszę wymienić dwa, więc rozglądam się za gwintem, ale nie ma niczego co przykuło moją uwagę w dobrych pieniądzach, pozostaje mi czekać
  15. ---------- Post dopisany 23-07-2012 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2012 at 21:23 ---------- miałem ciśnienie na zdjęcie spawarką w plenerze:decayed:
  16. tego jest pełno na alledrogo, tutaj masz jakiś przykładowy ZESTAW HID XENON H7 H1 H3 H4 KSENON KSENONY 35W (2467060687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- mały spocik w zg, z duffym:decayed:
  17. będę pamietał, trzymaj dla mnie te klapę medik:decayed: ---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- ja akurat kupiłem za groszę, u mnie w rejonie, ale na allegro kupisz za 150~
  18. lampy zespolone valeo na soczewce do tego jakiś zestaw HID, gwint, albo sprężyny obniżające i będzie ogarnięta furka
  19. mieliście już jakieś problemy z niebieskimi?
  20. tak:decayed: http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/5.jpg :jerk: trochę podobne auta nam się zrobią
  21. medik, dzisaj był rzecoznawca, orzekł wymianę, zobacze na jaką kwote, cały czas myślę o klapie i o Tobie pamiętam w szczególności, że podejdzie LY7M:decayed: tylko jak to będzie wyglądało z przedliftowym zderzakiem, no i jakie koszta wysyłki takiego ustrojstwa? ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- tu sie nie zastanawia, tu sie czeka na pieniążki:decayed:
  22. umarłem :polew: ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ---------- do czegoś takiego własnie dąże:wink:
  23. żaróweczka w aso bodajże 19zł, ja kupiłem w kim świebodzin, napisz do nich maila, to Ci wyślą KIM - Dealer Volkswagen
  24. a akademcu to jeden melanż

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.