Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzekson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dzekson

  1. BRD nie będzie wymagało zamontowania FMIC? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  2. Panowie mam silnik AVF obecnie przez soft moc zwiększona do prawie 170km. Wczoraj wymieniałem olej i zauważyłem, że turbo już dosc mocno puszcza olej. Odsłoniłem turbo i już są duże luzy na wałku wirników. Powiedzcie mi co będzie lepszym wyjściem jeżeli nie chce zakładac FMIC, turbo od ARL'a czy od BRD ?
  3. ?|? Rotiform Wheels ?|? Roti
  4. Pozdrowienia dla kolegi z niebieskiego sline avant SB XXXX widzianego koło 8 na autostradzie przed szarowem Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  5. a jak chcesz tańszy sposób, to wystarczy że ściągniesz całą tą gumę z tych uchwytów. pracy nie jest dużo a nie widać że było coś przy nich robione i efekt jak dla mnie jest zadowalający.
  6. Ja Ci polecam do czyszczenia środki marki Kenotek Raz kupiłem butelke litrową preparatu do czyszczenia plastików i jak tylko się skończyła to kupiłem 20L koncentratu
  7. Dzekson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Stwierdziłem po wczorajszym spocie, że za mało siedzę na forum i na dobry początek odszukam Twój temat i tu się trochę zdziwiłem Widziałem, że w samochód jest włożone masę pracy ale nie wiedziałem że aż tyle Na prawdę gratuluję samochodu, na żywo na prawdę ładnie się prezentuje i jest dopracowany Tak jak mówiłem, przez takie samochody jak Twój to wstydzę się swój opisywać
  8. Panowie jakiś spocik w czwartek ?
  9. 8j + dystans 20mm ale docelowo chyba będzie musiał wylecieć dystans albo troche mniejszy bo koło ledwo sie miesci w nadkolu i ociera
  10. Rozumiem że potrzebuje 2 zawory 5/2 1/4" ? Barti a przód robileś na jakich amorach ? Masz jakieś rysunki okuć ?
  11. Sam sam, do tego muszę sam zrobić rysunki techniczne i przeprowadzić próby wytrzymałościowe i przeciążeniowe w programie Ansys. Mam jeszcze na to trochę czasu więc wole zrobić to raz a dobrze
  12. trochę, to mało powiedziane, coś tam za zawias wrzucił póki co jest Raceland bo taki sie trafił okazyjnie ale to jest tylko baza pod Air'a którego kompletuje sam bedziesz robił? moze byś ogarnął dwa odrazu:naughty: Sam, sam Jako prace inżynierską Jak tylko mi z tego coś wyjdzie to jak najbardziej mogę podzielić sie wiedzą
  13. trochę, to mało powiedziane, coś tam za zawias wrzucił póki co jest Raceland bo taki sie trafił okazyjnie ale to jest tylko baza pod Air'a którego kompletuje
  14. ou, przegapiłem ale pewnie jakiś noworoczny też będę to się wybiorę z chęcią
  15. Troche sie u mnie pozmieniało od ostatniego spotkania Panowie kiedy jakis mini spot ?
  16. Powiedzcie mi koledzy, dostane gdzieś w Polsce te zawory ASCO 551? Rozumiem ze do sterowania przod/tyl wystarcza 2 te zawory?
  17. czystości nie ma ale przy ostatniej pogodzie ciężko utrzymać idealny porządek kierownica plastikowa zawsze spoko ---------- Post dopisany 02-11-2012 at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2012 at 16:33 ---------- <br /><br /> Plany sie troche zmieniły, małe spy-foto
  18. Zdjęcie środka zrobie jutro bo mam tylko jakieś robione telefonem Auto nie było malowane bo sprawdzałem je czujnikiem jedynie tylne prawe nadkole do lini przetłoczenia, ale to ze względu na to że troszke było przytarte i ruda wychodziła nie ma jednego delkielka w kole bo komuś chyba bardzo był potrzebny ale już jest zamówiony podpowie mi ktoś jak sciągnąc ramie wycieraczki ? bo z jednego mi zeszła farba a nie mam zielonego pojęcia jak je wyciągnac a nie chce malowac tego na aucie
  19. Siema, zacznę może od moich poprzednich samochodów Pierwszy mój samochód nie należał do grupy VAG, był to Peugeot Partner 2.0HDI 90KM. Modyfikacji nie było wiele, samochód w ciekawym kolorze który dość ciężko określić - najbardziej pasuje do niego chyba kolor rudy samochód miał dymione szyby, sprężyny przednie H&R -40mm, oklejoną maske i część przedniego zderzaka w czarnym macie do dość ładnie sie komponowało z panoramicznym dachem No i jakies alufelgi 16 Jedno zdjecie poglądowe: Peugeot został w rodzinie, przyszedł czas na pierwszego VAG'a Kupiłem Audi A3 z 2003 roku, ostatni miesiąc produkcji. Silnik 1.9TDI 101KM, automatyczna skrzynia. Z modyfikacji to jedynie felgi 17 z S3 i sprężyny obniżające -30mm (albo -35 ?) Eibacha. Była to bardzo bogata wersja, posiadała większość opcji wyposazenia dodatkowego. Zdjęcia: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us No i przyszedł czas na mój obecny samochód, mianowicie Audi A4 B6: Silnik: -1.9TDI AVF po programie 165-170KM ~390Nm Modyfikacje: Program by ProjectXS Założona dokładka od 1.8T + końcówki wydechu Ulter sport 90 Delikatny spojler na klape ( od Mpakietu E39) - ten S-line jest dla mnie za duży Gałka zmiany biegów "sport" Alufelgi 18x8j z oponami 225/40 + dystanse 20mm na tył (ZIMA) Zaślepiony EGR Dołożenie manetki z pełnym FIS'em itp Przełącznik od B7 z funkcją AUTO Ściągnięte emblematy tył Chlapacze out Konstola środkowa 2DIN Radio Concert 3 Lamy przednie w czarny mat Tylne lampy na czwerwono Podłokietnik podświetlany skórzany AIRRIDE Podświetlenie z podsufitki Ambiente Felgi Schmidt VN-Line 19x9j 19x10j z oponami 215/35/19 i 225/35/19 Fotele Recaro z Lancera Evo IX MR Dokładka przód S-line Kierownica S4 B6 Plany: Hamulce 320mm Korekta lakieru Jak tylko uda mi sie zrealizować te plany będę myślał co dalej, na razie nic wiecej mi nie potrzeba Auto podczas zakupu wyglądało tak: Teraz wygląda tak (prawie jak Allroad ): UPDATE 29.08.2013 AIRRIDE na samochodzie UPDATE 17.03.2014 Koło na sezon 2k14 UPDATE 4.04.2014 Koła na samochodzie UPDATE 18.04.2014 Dokładka przód s-line UPDATE 06.11.2014 Fotele Recaro MR UPDATE 13.12.2014
  20. Fakt, jest nie oryginalny zestaw głośnomówiący, tzn głośnik i mikrofon, ale nie mam pojecia jak go podłączyc W takim razie będę musiał wymienic na płetwe bo duzo lepiej wygląda
  21. Witam, chciałem się dopytać o moją antenę w B6. Jest ona po prostu jakaś dziwna pierwszy raz się spotykam z taka anteną, ostatnio zwracałem na to uwagę to nie znalazłem ani jednej B6 żeby miała taka sprawdzałem ostatnio nawet czy coś nie było rzezane, ale wygląda na to że nie, czujnikiem sprawdzałem auto to dach też na pewno nie był wymieniany Auto ma szyberdach, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie Zdjęcie gdzie widać antenę:
  22. Pozdrawiam kolege który dzisiaj koło godziny 8.30 jechał w strone Krakowa VW Crafterem na KR z ramkami klubowymi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.