Treść opublikowana przez Dzekson
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
ja się pisze obowiązkowo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czikita juz ogłosił, że będę a żyd w aucie się świeci Ale będzie przód sline, z nielakierowana dokladka zobaczymy jak to będzie wyglądało wie ktoś jak to jest z tym grillem środkowym od a6?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wybacz ale zakrętu nie mogę złapać jutro postaram się to zrobić :ok:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Odkładaj na aira
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ten kurczak na dole to chyba moja a4 bo jakos tak nisko zapraszam na fanpage btw: https://www.facebook.com/a4bagged ---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- Klapa tylna audi a4 sedan Tuczna hahahah
-
Grupa na virusa i hamownie Nowy Sącz
orientujesz się w jakiej cenie hamownia 4x4 ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gadałem z Mackiem i mówił, że ma dużo pracy ze składaniem filmików i doszedł mu jeszcze film z koncertu który musi zrobic jak najszybciej więc to jest dla niego priorytet. Ale nic się nie bójcie, będzie filmik na pewno Postaram się wysłac kosztorys w tym tygodniu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
O 16 z brzeska wyjadę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja tylko wlece na chwilę bo tym ulepem to szkoda sie pokazywać, z przodu w zderzaku dziura, bez progów i tylni zderzak w innym kolorze, do tego 18" i seria zawias, wygląda jak ostatnie nieszczęście:facepalm: Chyba tez na chwile wpadnę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Między 17 a 18 nie ma takiej różnicy w komforcie jak między 16 a 17, jak dla mnie 17 czy 19 juz tak czy tak nie ma komfortu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie leży mi to koło na a4, kolorystyka mi przypominają chinczyki strasznie..
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Obrysowki juz chwile temu wyleciały z przednich lamp, zdecydowanie lepiej jest bez Sesja nie sejsa... 3 zdjęcia i moja zabawa suwakami oczywiście nie jest to końcowy spas, ale najpierw muszę zrolować ranty przednich błotników bo boję się, że potnie mi opony przy skręcaniu :roll: Dzisiaj auto zostało potraktowane glinką ValetPro + Meguiar's QD, następnie mleczkiem sciernym AutoGlym SRP, jutro zostanie wosk ale efekty widać od razu ! W przyszłym tyg jestem umówiony na lepsza sesje wiec przedstawie efekty
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Mała zapowiedź...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A próbowałeś nagrywać z najniższą prędkością nagrywania?
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Gdzie Ty chcesz dać dystans jak fela jest równo z błotnikiem:decayed: Przy 225/35 na 9.5j będzie mały naciąg wiec lepiej żeby wypchnal ja trochę żeby nie sklepac rantow blotnika Et40 jeżeli się nie mylę
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Delikatny dystans na tył i będzie malina
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Możesz wstawić zdjęcie swojego zestawu? Ile czasu Ci nabija butle do pełna?
-
System operacyjny Android
Ja Ci mogę polecić klawiaturę SwiftKey, w 100% warta swojej ceny
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://photocichy.tumblr.com/post/80568572207/a4-klub-polska-nowy-sacz-23-03-2014
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak skladaj ta furmanke i kbry zawstydza gleba cały Sącz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
My również dziękujemy PS. Link do tematu mojego auta w podpisie bo ktoś się pytał
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
My juz jedziemy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To będzie ktoś dzisiaj na spocie, bo niewiem czy się wybierać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
O której się spotkacie? Może bym w końcu podjechał EDIT: Ok, już znalazłem