Treść opublikowana przez DarkMind
-
B7 Crew
i bądź tu mądry, ten Millers niby polecany, ale opisany jako pół syntetyk, ludzie przechodzą na full syntetyki by wróćić do pół syntetyka? naprawde od tych oliw, może głowa rozboleć... ale najlepiej chyba sam poeksperymentuje i tyle
- B7 Crew
-
B7 Crew
nie moge znaleźć żadnych rozstrzygających informacji, do mojego zalać Motula 505.01 czy może LM top tec 4100, poza ceną, jakaś różnica może być na korzyść LM? normalnie bym lał motula bez pytania, ale autko jest po programie to chce zadbać o silnik. czy może nie ma różnicy, byleby wymieniać na czas? H4mm3R - znalazłem Twoje posty w temacie o olejach, szukająć info o LM do tego dowiedziałęm się, że top tec 4100 to nie full syntetyk, eh. z jakiego oleju jesteś najbardziej u siebie zadowolony? do tej pory mój jeździł na castrolu i dolewać trzeba było co ok 6kkm, pół litra i więcej.
-
B7 Crew
no tak, ilu ludzi, tyle opinii ale pewnie zostane narazie przy 17" a z czasem najwyżej będę kombinował, albo i nie. chociaż jeżdziłem CC z 17" i różnicy nie czułem do 16", ale on miał bardziej komfortowe zawieszenie niż moje B7 nawet na 1BA
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
koledzy, 1be założone, na lao planuje zmiane moich 16". jakie u siebie macie felgi, tzn rozmiary? chodzi mi o osoby które wyjeżdzają w jakieś trasy za miasto, nie tylko do sklepu na 21" czyli interesuje mnie kwestia: stylistyczno - praktyczna. planuje 17" ale jestem namawiany na 18". troszkę jeżdzę, od miasta do miasta itp, a nie chce zawieszenia zniszczyć ani siebie umęczyć i nie wiem jaki rozmiar, czy się złamać i 18? czy zostać przy bezpiecznym 17
-
Światła do jazdy dziennej LED
ja miałem takie, zamontowałem jak to wchodziło u nas, światła philipsa, dość drogie, chyba 500zł wtedy kosztowały i powiem, że je lubiłem i autko z nimi mi się podobało a do tego bardzo praktyczne. teraz w B7 brakuje mi ledów
-
Spoty LRY - odwołane
no wlasnie, ja zrobilem 1be i nadal mi sie wydaje wysoki, ale moj zderzak przy krawezniku stwierdzil inaczej a z kolei nie chce bardziej obnizać, by nie mieć problemów z jazdą jak w b5, gdzie szurałem dołem po wszystkim
-
Spoty LRY - odwołane
a 18" dobrze przy 1BE wyglądają, nie za wysoko?
-
Spoty LRY - odwołane
16 w moim b5 fajnie wyglądała nie mam od kogo pozyczyć kół 18 żeby do siebie założyć. wiem, że to ładniej, ale już się spotkałem tutaj na forum z tym, że ludzie np w b8 schodzili z 18 na 17, bo mało wygodnie, a ja robie sporo tras po różnych ku***dołkach i nie chciałbym zawiechy zmarnować
-
Spoty LRY - odwołane
Nawiservice w Józefowie, a do której to nie wiem, od rana, pewnie do 15-16 taaa, najlepiej 21" a na zime 19" żeby ładnie wyglądało i minimum -50mm, żeby drogowców zimą wyręczać w zgarnianiu śniegu :Pa latem w wyszukiwaniu dziur:P wiem, że sporo kosztują, bo fajny wzór i nowe są, nie sądze bym się na 18 zdecydował
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
ale z tego co mi ktoś mówil, to w Omedze chyba nie można kabla przedłużyć? mówiono, że to dość specyficzna antena, aczkolwiek kto inny, nie w tym sklepie gdzie kupowałem zestaw. może, ale spisuje się dobrze i nie narzekam, a zawsze można sprzedać i kupić coś innego.
-
Spoty LRY - odwołane
ja bym takie chciał: FELGI AUDI A6 A4 VW PASSAT +ŚRUBY 5x112 17" (2723240575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale nie wiem czy oryginały nie były w 18", a nie bardzo bym chciał jakichś włochów bo się boje o trwałość. koledzy, orientujecie się, jak jest z porannymi wyjazdami z Ryk do Puław, jakimiś Busami czy autobusami? szukam jakichś rozpisek ale średnio mi to idzie a potrzebne mi jakieś w miare pewne info
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
ja napiszę tak, kompletnie się na radiach nie znam, nie mam żadnego porównania, poszedłem do sklepu z zamiarem kupienia: Yosana i Sirio Omega lub ML a wyszedłem z zamontowanym: M-tech Legend III i właśnie jak ty Missouri. czytałem sporo negatywnych opinii i o antenie i o radyjku - osobiście jestem zadowolony, w trasie spisuje się dobrze, słyszę kierowców pare km odemnie, jak z nadawaniem nie mam pewności, z reguły mnie słyszą antenke chciałem krótką i taka właśnie jest, bez problemu w bagażniku się mieści, radyjko lubi poszumieć w mieście, ale mi potrzebne jest na trasy nie na miasto więc brak rf-gain mi nie przeszkadza. to subiektywna opinia i bez porówniania do czegokolwiek.
-
Spoty LRY - odwołane
18 to raczej za dużo dla mnie na te drogi po których jeżdze, szkoda felg i zawiechy Wysłane z mojego S3 i Tapatalk
-
Spoty LRY - odwołane
Hehe, Za 700 chyba nie pójdą, może za 400? Następne felgi 17 na lato a potem recaro :-D Wysłane z mojego S3 i Tapatalk
-
Spoty LRY - odwołane
Hehe:-P 1be od siemiana 700zł + montaż. A wyszło, że w lepszym stanie niż moje które miały tylko 100kkm nalatane, więc zadowolony jestem Wysłane z mojego S3 i Tapatalk
-
Spoty LRY - odwołane
W Józefowie będę, bo będę montował navi i bt w CC Wysłane z mojego S3 i Tapatalk
-
Spoty LRY - odwołane
Lol:-P ale w tą sobotę, to a4 będę ale za to już na 1be:-P nie mam 100% pewności czy będę, w piątek będę napewno wiedział czy na sobotę zostaje, jeśli tak, to godzina mi obojętna:-) Wysłane z mojego S3 i Tapatalk
-
Spoty LRY - odwołane
rafalekx - ja będę prawdopodobnie w przyszłym tygodniu CC w Rykach i w okolicach Wawy, prawdopodobnie w piątek w okolicach wawy, to tak nawiązując do tego, że miałem kiedyś pokazać, a nie do ścigania, za mały u mnie moment obrotowy, program będzie się dopiero robił w przyszłym roku może.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzieki, ten millers, to pół syntetyk? tak gdzies wyczytałem. LM top tec 4100 - lepszy od motula? bo z pewnoscią droższy, jest sens kupić i używać?