Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarkMind

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarkMind

  1. Pytanko, ogarnął ktoś kamerkę cofania + rns-e led? Pare stron temu, podawaliscie koledze kodowanie, ale cielaw jestem czy mu działa, bo ja jakieś 3 miesiące temu walczyłem z tym i narazie kamerki nie udalo się uruchomić, żeby rns-e nie wieszało się i nie szalało Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  2. Ja w krakowie do poniedzialku, wiec niestety nie bedzie mnie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. Nie lepiej w necie kupić? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. hahahaha na ostatnim spocie zauważyłem czerowny charakterystyczny przycisk
  5. Widzę, że nie lubisz czytać insttukcji obsługi... ...aby właściwie zmierzyć temp. otoczenia trzeba zdjąć zegarek i pozostawić na minimum 20 min. w miejscu bez... ..wytwarzanej cirpłoty ciała ludzkiego (lub zwierzęcego jak ktoś ma takie upodobania). Zegarek ogólnie polecam kumatym, zwłaszcza że kupiłem go jak tylko wchodził na rynek i kosztował niewiele ponad 500,- a nie jak teraz ok. 800,-... czyta, czytam, chociaż miałem nadzieję, że będąc na ręku, też jakoś zmierzy i weźmie poprawkę, na ciepłote ciała, mógłby to umieć za takie pieniądze mi sie udało zapłacić niewiele wiecej niż Tobie, to mój drugi g-shock, pierwszy to (nadal działający) model z 1993 roku
  6. Paraf Twój Riseman dobrze pokazuje temperature? ps. mam już ledy na tył, tylko jeszcze musze je założyć
  7. ja po weekendzie będe montował postojówki ledowe z rezystorkami + może się uda światła cofania led zrobić. zobaczymy. w dziennych ledy już od kwietnia siedzą i jest dobrze
  8. Jbwzpieczenie dla osób które tracą opony:-P mi Przez uzytkowanie kilku samochodów opona nigdy nie padła, wiec dla mnie nie potrzebne. To tak jak ze wszystkim, jak ktoś potrzebuje to weźmie, pewnie dobra sprawa dla przedstawiciela handlowego, dużo jeździ to różne przypadki moze mieć Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk
  9. Mój błąd, sądziłem że napisanie w tym temacie mówi samo za siebie;-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk
  10. na kilińskiego miałem eko-bud i byłem zadowolony, ale chyba już ich całkiem nie ma. więc szukam kogoś nowego, sprawdzonego, bo mi do drzwi trzeba:P
  11. macie koledzy jakiś namiar, na firme sprzedającć Gerde i montującą je od razu?
  12. czy mi sie zdawało, czy wyjeżdzając opieprzyłeś tą parke? bo jakoś się dziwnie oglądali
  13. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jakie żaróweczki wchodzą w światła cofania w sedanie? - W16W? wymieniał je ktoś na ledowe?
  14. również jeżdzę na 205/55 r16 i ostatecznie zdecydowałem się na continentale ts850, zastanawiałem się nag GY UG 8, wygrały conti. indeks H, niższy niż na letnich u mnie i wystarczajacy na ekspresówki. myślę, że indeks, każdy powinien dopasować do stylu i miejsca jazdy, ewentualnie zaleceń producenta:) prawdopodobnie niższy indeks u mnie, też by wystarczył, ale wolę mieć zapas.
  15. kto taką ładną B5 2.8 literka, niebieską jeździ? kolorek jak mojej byłej rocznikowo też - widziana pod Twierdzą
  16. w tym temacie ktoś pisał, że podobno nie, ale w formie chyba plotki. ja rozważam UG 8 lub continentale, ale napewno któreś z tych dwóch i bardziej skłaniam się do UG 8, z resztą w testach dobrze sobie radzi
  17. mój ojciec ma Nokiany i jest zadowolony, ja zastanawiam się właśnie nad tymi GY UG 8 lub ewentualnie continentale. między nokian i GY brałbym goodyear'y, miałem 7+ w b5 i byłem niesamowicie zadowolony z nich, zero problemów, na suchym, sniegu, w błocie
  18. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    u mnie są zablokowane i wystaje, musze wcisnąć i przytrzymać, żeby ktoś z tyłu mógł otworzyc szybkę. nie jest to wielki problem, bo przez wiekszość czasu jeżdżę sam, ale nie lubie jak coś jest nie tak w samochodzie;P
  19. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    czyli u mnie coś padnięte bo cały czas wystaje i nie chce się wcisnąć :/
  20. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    mam pytanko, nie wiem czy tak ma być czy zepsuł mi się przełącznik, chodzi o ten przycisk blokady otwierania tylnych szyb. u mnie nie działa wciśniecie go by zablokowac lub odblokowac na stałe, tylko, żeby ktoś siedzący z tyłu mógł otworzyć szyby, ja ten przycisk muszę przytrzymać inaczej nie da rady, tak powinno być? czy niekoniecznie.
  21. Ja pewnie nie będę, egr jeszcze nie zrobiony, chyba, że rowerem:-P Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk 4
  22. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Sam mam u siebie, sline na zewnatrz, w środku nie, jasna podsufitka i było 1ba Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.