Treść opublikowana przez DarkMind
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Pytanko, ogarnął ktoś kamerkę cofania + rns-e led? Pare stron temu, podawaliscie koledze kodowanie, ale cielaw jestem czy mu działa, bo ja jakieś 3 miesiące temu walczyłem z tym i narazie kamerki nie udalo się uruchomić, żeby rns-e nie wieszało się i nie szalało Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja w krakowie do poniedzialku, wiec niestety nie bedzie mnie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie lepiej w necie kupić? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
hahahaha na ostatnim spocie zauważyłem czerowny charakterystyczny przycisk- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Widzę, że nie lubisz czytać insttukcji obsługi... ...aby właściwie zmierzyć temp. otoczenia trzeba zdjąć zegarek i pozostawić na minimum 20 min. w miejscu bez... ..wytwarzanej cirpłoty ciała ludzkiego (lub zwierzęcego jak ktoś ma takie upodobania). Zegarek ogólnie polecam kumatym, zwłaszcza że kupiłem go jak tylko wchodził na rynek i kosztował niewiele ponad 500,- a nie jak teraz ok. 800,-... czyta, czytam, chociaż miałem nadzieję, że będąc na ręku, też jakoś zmierzy i weźmie poprawkę, na ciepłote ciała, mógłby to umieć za takie pieniądze mi sie udało zapłacić niewiele wiecej niż Tobie, to mój drugi g-shock, pierwszy to (nadal działający) model z 1993 roku- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
oczywiście- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Paraf Twój Riseman dobrze pokazuje temperature? ps. mam już ledy na tył, tylko jeszcze musze je założyć- [ALL B7] Białe postojówki-jakie?
ja po weekendzie będe montował postojówki ledowe z rezystorkami + może się uda światła cofania led zrobić. zobaczymy. w dziennych ledy już od kwietnia siedzą i jest dobrze- Polecane opony zimowe
Jbwzpieczenie dla osób które tracą opony:-P mi Przez uzytkowanie kilku samochodów opona nigdy nie padła, wiec dla mnie nie potrzebne. To tak jak ze wszystkim, jak ktoś potrzebuje to weźmie, pewnie dobra sprawa dla przedstawiciela handlowego, dużo jeździ to różne przypadki moze mieć Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mój błąd, sądziłem że napisanie w tym temacie mówi samo za siebie;-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to tak troche nie bardzo Zamość- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
na kilińskiego miałem eko-bud i byłem zadowolony, ale chyba już ich całkiem nie ma. więc szukam kogoś nowego, sprawdzonego, bo mi do drzwi trzeba:P- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
macie koledzy jakiś namiar, na firme sprzedającć Gerde i montującą je od razu?- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
czy mi sie zdawało, czy wyjeżdzając opieprzyłeś tą parke? bo jakoś się dziwnie oglądali- B7 Crew
- Polecane opony zimowe
również jeżdzę na 205/55 r16 i ostatecznie zdecydowałem się na continentale ts850, zastanawiałem się nag GY UG 8, wygrały conti. indeks H, niższy niż na letnich u mnie i wystarczajacy na ekspresówki. myślę, że indeks, każdy powinien dopasować do stylu i miejsca jazdy, ewentualnie zaleceń producenta:) prawdopodobnie niższy indeks u mnie, też by wystarczył, ale wolę mieć zapas.- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kto taką ładną B5 2.8 literka, niebieską jeździ? kolorek jak mojej byłej rocznikowo też - widziana pod Twierdzą- Polecane opony zimowe
w tym temacie ktoś pisał, że podobno nie, ale w formie chyba plotki. ja rozważam UG 8 lub continentale, ale napewno któreś z tych dwóch i bardziej skłaniam się do UG 8, z resztą w testach dobrze sobie radzi- Polecane opony zimowe
mój ojciec ma Nokiany i jest zadowolony, ja zastanawiam się właśnie nad tymi GY UG 8 lub ewentualnie continentale. między nokian i GY brałbym goodyear'y, miałem 7+ w b5 i byłem niesamowicie zadowolony z nich, zero problemów, na suchym, sniegu, w błocie- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
mam pytanko, nie wiem czy tak ma być czy zepsuł mi się przełącznik, chodzi o ten przycisk blokady otwierania tylnych szyb. u mnie nie działa wciśniecie go by zablokowac lub odblokowac na stałe, tylko, żeby ktoś siedzący z tyłu mógł otworzyć szyby, ja ten przycisk muszę przytrzymać inaczej nie da rady, tak powinno być? czy niekoniecznie.- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja pewnie nie będę, egr jeszcze nie zrobiony, chyba, że rowerem:-P Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk 4- B7 Crew
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post