Treść opublikowana przez deex
-
[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)
no furka ładnie zapina
-
Fale na wykresie :)
hamowałes na hamowni obciazeniowej , czy inercyjnej ?
-
Audi A4 B6 Quattro by ECUPROJECT
tez leje niemiecka paliwo , ogromna róznica do naszego ładny wykres , zdrowy motorek
-
Proszę o ocenę Audi A4 1,9 TDI AFN 121 KM / 252Nm
zdrowa seria
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja mam tez et 48 i 8,5 '' fele , do tego dystans 20 mm i koło wystaje na jakies 2 mm , w piec osob na hopie przyciera , mysle ze 15 mm bedzie w sam raz , sruby mam 50 mm, do dystansu 15 mm ,sruby 45mm gwintu
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ho ho grubasne heble sieman zapodajesz
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
jestem ciekawy jak na tych kołach autko wyglada foty ?!
-
[B7 BRB] Mój czarny sedanek
17 cali to za mało do tej budy zeby ładnie furka wygladała Ja tez smigam na 19 calach, nie ma tragedii na 18 calach bedziesz spokojnie jezdził PS. mam ładne 18 na zbyciu jak bys był zainteresowany http://moto.allegro.pl/orginal-audi-18-5x112-stan-idealny-tanio-i2233283718.html
-
[B7 BRB] Mój czarny sedanek
Tez działam z odblokowanem fis-u zycze nastepnych 100 tys bezawaryjne
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
''Prawie'' 19 zoll heehhehe
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Piekny ''KOREK'' ładnie działasz kolego
-
A4 B7 Sedan felunek, ledy, bixy i inne :)
Jakiej produkcji sa te ledy kolego ?
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
piekny dupowozik
-
[B7 BRB] Mój czarny sedanek
ładna olimpiada niech słuzy
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
jestem tego samego zdania co kolega luap13 , dokładka sie zlewa , pomysl o oklejeniu , według mnie bedzie duzo lepiej
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
naprawde super sie furka prezetuje :-)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ło tam , nie przesadzajcie juz z ta taczka na 19 calach Jest mniej konfortowo , ale bez przesady Za to jak sie Toczy fela 19 zoll Wink
-
[ALL B6/B7] Zawieszenie gwintowane
mysle kolego ze -40 to za nisko na serie amorki , taki max to -35 , ale to tylko moje zdanie , zrobisz jak bedziesz chciał
-
Wykres do oceny
nie rozumiem dlaczego zawyzona temp. na hamowni to bonus ? rozwin swoja mysl ...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Swietna furka 19 zoll wyglada bdb Siemian jestes hardkorem moze 20 zoll wskoczy na nasyepny sezon PS. Dlaczego nie moge właczyc zdjec z linków na poprzednich stronach ?!?
-
Wykres do oceny
Hamowane na Obciazeniowej hamowni podwoziowej 4wd z mozliwoscia AWD ( www.dyno.pl ) To nie jest hamownia podwoziowa inercyjna , gdzie wynik morze byc nie rzeczywisty ... Wiec watpie ze ta karuzela miała gorszy dzien... Tak czy siak , wrazenia z jazdy sa bardzo pozytywne po modyfikacji ,auto ktore ma prawie 1600 kg wyprzedza bardzo żwawo , ze swiateł tez dobrze startuje , czego chciec wiecej ...To juz moje 6 auto modyfikowane w dyno.pl i za kazdym razem jestem mega zadowolony Pozdro 600V ---------- Post added at 10:47 ---------- Previous post was at 10:37 ---------- Kolego masz racje co do tej temp. ale co to zmienia , wiadoma sprawa ze auto przy nizszych temp. bedzie miało lepsze wartosci na wykresie , przy wyzszej temp bedzie gorszy wykres , Hamujac auto zima moj wykres ma wartosc 181 ps , w lato na tej samej hamowni wartosc moze spasc powiedzmy do 175 ps i to jest normalne z winy wyzszej temp w dolocie ....
-
Wykres do oceny
wyzsza temp. powietrza, to wyzsza temp. w dolocie a co za tym idzie mniejsza wartosc mocy , zapewne znacznie nizsza temp. podnosła by nieznacznie wartosc mocy ... Pozatym auto hamowane w zamknientym warsztacie (ogzewanym ) a nie na podwórku hehehe
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
gdzie kolego kupiłes ta dokładke cupra r ? mam rozumiec ze to jest dokładka od leona cupry ? prosze wiecej info o niej
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
ładna furka spasik super , fele poezja , tez takich szukam do mojej A czwartej Zakładaj na auto i dawaj fotki na nowym kole
-
Wykres do oceny
mod robiony ok 2 miesiecy temu , Kopci jak kazdy diesel przy bucie