Treść opublikowana przez deex
-
Wykres do oceny
Witam Przedstawiam wykres mojej b7-mki 2.0 TDI BLB +modyfikacja softu , wywalony katalizator i tłumik srodkowy Widac na wykresie przeładowanie w dolnym zakresie obrotów , nalezało przeczyscic swistaka http://images50.fotosik.pl/1416/40beaafc25105f2f.jpg
-
Jakie felgi na lato?
spokojnie mozesz załozyc kazda fele z tych trzech linków , na to oponki 225/40/18 i bedzie git , to lekka przesada mowiac ze trzeba uwazac na kazda dziure na drodze , pozatym chyba rzadko jezdzisz 160 po dziurawych drogach ... hehe , ja w kazdy sezon letni mam fele 18, 19 zoll i nigdy nie miałem problemow z nimi! Co do komfortu , to zgodze sie ze ztobi sie twardziej , mniej komfortowo , no ale cos za cos
-
[B5 AFN] Nie ma mocy
danu44 Kolega djbovorta napisał ze ''w dieslu jest ciemny jak tabaka'' dlatego napisałem ze moze sam to sprawdzic ,czytałem cały temat spokojnie
-
[B5 AFN] Nie ma mocy
Nie miałem do czynienia z automatem , ale jest chodzi o brak mocy, pierwsze co bym sprawdził to moze gdzies nieszczelnisc masz ? dolot ?IC ? sprawdz orurowanie , sprawdz czy sztanga gruszki west gate chodzi ,mogła sie zawiesic , ewentualnie zawór n75 od sterowania doładowaniem, no i przepływka tez moze spowodowac brak mocy (ale to vag juz powinien pokazac) te czynnosci mozesz sam wykonac zeby je ewentualnie wykluczyc ...
-
[ALL TDI] Zamarznięte paliwo ? Czy odpalaniem można je rozmrozić ?
Ja zawsze tankuje na cerrfourze i nie mam problemów , jakis czas temu wymieniłem wszystkie filtry, swieczki sprawdziłem wszystkie ok no i zapala za pierwszym razem , pierwsze 5 sekund troche sie potrzesie (bo mu zimno ) i jest ok
-
Dobrzy chiptunerzy
Polecam Goodhope team
-
19zoll i 11 zoll szerokosci w B7 ktos juz zakładał
Nie nie , miałem 18 zoll teraz ale widzi mi sie za mała do bryły auta,wiec bedzie 19 zoll , co do mocy to tez nie zostanie 140 ps bo to żółwik jest hehe
-
19zoll i 11 zoll szerokosci w B7 ktos juz zakładał
tak , 11 zoll odpada , 10 jeszcze wejdzie jak patrze na twoje 9,5 PS. twoja fela to 19 ? ładnie wyglada '
-
19zoll i 11 zoll szerokosci w B7 ktos juz zakładał
Czyli lipa :/ na fotce za mocny ten naciag wyglada juz niesmacznie ... A ma ktos na tyle 10j ? moze jakies zdjecia ?!Powoli szukam kołana sezon i jak narazie nic ciekawego :/
-
[ALL] Fele RH co to
A moze miałes repliki RH ? produkcja niemiecka ? Ja miałem ZW3 super fele , piekne ,twarde , solidne Wszystkie fele RH z serii zw.... Polecam !!!
-
[ALL B6] Śruby zapezpieczajce i normalne
Ja tez miałem nauczke ,nasadka od złodziejki sie obrobiła i musiałem wszystkie 4 złodziejki rozwiercac ehhh ... Jak juz kupisz kolego to nie dociagaj za mocno ich !
-
[ALL B6/B7] pytanie odnośnie 17" s-line
ja bym brał z nizszym ET bedze sie mniej chowac w błotniku
-
Rant do quattro i dwie szerokości felg np.8" i 8.5" moze tak być??
moim poprzednim autem było s3 8l z 4x4 , tylko ze tam jest inne rozwiazanie napedu tzn haldex...Auto jezdziło na oponkach 225/40/ 18 po załozeniu na tył 235/40/18 elektrosprzegło rozłanczało tył i vag pokazywał usterke haldexu .... wiec cos w tym jest !
-
19zoll i 11 zoll szerokosci w B7 ktos juz zakładał
Witam! Pany mam pytanie , czy ktos próbował juz wcisnac fele 19 ale z szerokoscia 11 cali et 52... trzeba bedzie dystans zastosowac bo rozstaw od porsche 5x130 wiec et sie zmieni i to na tył do B7, na przód ma byc 8,5 moze ma ktos jakies zdecia jak to wyglada ?
-
Siłownia
watek o siłowni super chodze na siłke juz półtora roku (regularnie) od jutra zaczynam 2 cykl z No-xplode z BSN ( polecam swietny przedtreningowiec) do tego kreatyna no i przydała by sie jeszcze jakas mieszanka białka i wegli !I tu moje pytanie co mozecie polecic jesli chodzi o odzywke białkowo-weglowodanowa pozdrawiam i nie masa bedzie z wami
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
zabieg przeszczepienia pompy od 1.9 tdi juz za mna , przelatane 4 tys i wszystko ok silnik pracuje równiej i bardziej kulturalnie ;)zobaczymy co bedzie przy wiekszym przebiegu
-
[ALL B5] Przygotowanie auta przed zimą
ja tez tankuje tylko verwe i nigdy problemu nie miałem
-
Dobrzy chiptunerzy
Ja moge z reka na sercu polecic Mariusza z okolic Pleszewa , robiłem u niego juz 5 aut i 100% zadowolenia Na wiosne A4 tez odwiedzi Goodhopa ! Ponizej dokładny adres i stronka firmy GOODHOPE GOODHOPE Mariusz Strzelczyk Dobra Nadzieja ul. Ostrowska 22 63-300 Pleszew woj. wielkopolskie www.dyno.pl
-
[B7 BKE] Kasowanie inspekcji po wymianie oleju.
Przed chwila skasowałem w ten sposób inspekcje w mojej B7 :> Dzieki za wskazówki
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
własnie tego jej brakuje :>
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Ładna sztuka nie myslałes o delikatnym obnizeniu ze 20,30 mm terz na 19 pieje troche ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam posiadaczy A4 pozdrawiam