Treść opublikowana przez deex
-
[B7 BLB] A4 avant by deex :)
Witam! Jestem juz dłuzszy czas na forum wiec postanowiłem przedstawic moje wozidełko , zakupione jakies 8 miesiecy temu jako czysta seria (rodzinne kombi ) heheh Wyposazenie : -Silnik 2.0 TDI 16V 103 kw (BLB) -pakiet s-line -Skora+alkantara -BI xenon -Navi Rns-e -Kiera multi 3-ramienna -Audio bose -Alu 19 zoll RS6 i wiele innych ... Zaraz po kupnie auta postanowiłem pozbyc sie kłopotliwej pompy olejowej z wałkami wyrownujacymi i zrobiłem swap na pompe z 1.9 Tdi od tego czasu nie ma problemu ,pozatym rozrzad , olej i filtry nowe ,tak dla własnego spokoju ! No i przyszedł czas na wieksze koło , ori 17 zoll zastąpiła felga 8,5J 19 et 48 ori Audiz oponkami 235/35 no i do tego zeby nie zrobic wozu drabiniastego zakupiłem springi H&R-a -35 .Na tył wskoczyły dystanse 20 mm !!!Auto wyglada tak : <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> A ze zadnym autem na serii nie jezdziłem <br /><br /> <br /><br />e Planowane mody : Raczej grubych modow nie bedzie , dbac o auto , cieszyc sie z jazy a w przyszłosci moze 3.0 TDI :) ---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ---------- <br /><br /> <br /><br />
-
Stukanie w zawieszeniu
Witam! mam problem z zawieszeniem , cos puka z przodu podczas zmiany biegów i jak ostrzej puszcze sprzegło ! co to moze byc ?Czytałem ze najcczesciej moga pukac wahacze , i jak to sie ma do wymiany nalezy wymienic kompletny przod , czy tylko ten jeden uszkodzony ?? I jeszcze gdzie njlepiej kupic i jakiej firmy zeby znowu cena nie zwaliła mnie z nog , Pozdrawiam
-
[ALL B5] Audi S4
dobra fura !! Bardzo zadbana ,no i jest czym jechac
-
Problem z tylnym zawiszeniem
moj znajomek miał taki problem w passacie , niby sprezyny te same , a sie rozniły ..kupił 2 nowe na tył i jest ok
-
Stuka zawieszenie z tyłu w sedanie.. masakra!
byłes na jakis szarpakach , nich sprawdza co tak wali ...
-
1.8T nie daje się zmodyfikować
przeczytałem cały watek , sporo sie nameczyłes ,ale fajnie ze rozwiazałes problem , wykres bardzo ładny ,pewnie sie odpycha teraz olimpiada
-
Przepływomierz umarł, czy turbo "time to say goodbye"?
zawsze bedzie troche oleju w rurach dolotowych , tam gdzie sie pojawia olej , na złaczkach czy na wezu masz nieszczelnosc , usun usterke i powinno byc ok
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
ja zrobiłem swap pompy z 1.9 tdi 105 ps , wałki wywaliłem i jest spoko juz z 8 miesiecy cały koszt wyniusł 500 zł
-
Malowanie dolotu fmica z kwasiaka?? TAK czy NIE
czyli nie ma problemu ze zaraz zrobi sie jaki nalot czy zasniedzieje ...
-
Malowanie dolotu fmica z kwasiaka?? TAK czy NIE
dobra polerka i bedzie ok , wiadomo ze chromowanie to juz by było mega kozak , ale ciekawe jakie koszta ?pewnie nie małe !!!
-
Co myślicie o tych kołach
tez mysle ze felgi oklepane , ale ja bym je załozył bo naprawde dobrze wygladaja ,zwłaszcza podczas jazdy
-
Zawieszenie 1BA
zobacz ceny zawiasu na allegro , swoj zawias tez sprzedasz to sie cos wróci
-
H&R, Eibach, Weitec... ile faktycznie obniżają?
długo na tym jezdzisz? mysle ze sie jeszcze ułozy i siadzie swoje i bedzie jak u mnie czy u innych kolegów . - 45/50 mm:decayed: Juz z 7 miesiecy !
-
Jak sprawdzić stan wahaczy?
a ja myslałem ze na boki powinien sie ruszac ,bo przeciez pracuje ... hmmm ?!!
-
Polecane opony letnie
Ja uzywam continental sport contakt 3 , super oponki , ciche ,fajnie wybieraja nierownosci i super kleja tez jak kolega wyzej 235/35/19
-
Polecane opony zimowe
ja kilka sezonów jezdziłem na toyo snowprox i jak do tej pory to najlepsze oponki jakie miałem ...
-
Kopci na niebiesko AVF
Powiem ci kolego ze tez mi dymił na niebiesko 2.0 tdi sprawdzałem turbo nie było zadnych luzow , w wydechu nie było znac oleju ,przeszukałem wszystko i nic , zaryzykowałem i zmieniłem w koncu turbo i jak reka odja a naprawde stara 0 jakis nadzyczajnych luzow ,strona goraca sucha , wypalona ...hmmm dziwne ale prawdziwe ...
-
225/40/R18 zamiast 245/40/R18
optymalna oponka na 8j 18 225/40
-
Dziwny przypadek - uciekające powietrze z kół.
tez miałem ten problem po malowaniu felg , musiałem zdemontowac wentyle i obczyscic miejsceich montazu z farby ,juz jest ok
-
Koła z passat do audi A4 czy podejdą?
do b7 podejda otwor ten sam 57.1 , rozstaw 5x112 et tez ok , ale pewnie 15 zoll bedzie smiesznie wygladac na b7 ...
-
Jakie felgi ORI do B6 Avant 16" na zime?
Ja tam od zawsze na stali zima smigam i alu nie chce , 16 zoll 205/55/16 i mozna pomykac , wiadomo ze auto nie wyglada jak na alusie...
-
Zawieszenie 1BA
bez obnizenia straszna koza z auta sie robi haha
-
18/9j et 35 do avanta
ja tez mam setup letni jak kolega wyzej 19 zoll na 9J oponki 235/35 i mam h&r springi -35 ,et 44 i powiem ze przydał by sie z 1 cm dystansu , u ciebie koło fajnie bedzie wygladac przy et 35 ... co do oponki ja mam 235/35 i jest delikatny naciag , mozesz wrzucic nawet 245/40 do siebie , ale jak chcesz obnizyc to lepiej niech bedzie mały naciag jak u mnie , zgrabniej wyglada ---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ---------- <br /><br />
-
Wykres po modyfikacjach AWX
ja pierwszy raz widze taka serie AWX-a
-
Wykres po modyfikacjach AWX
o kurde , ale miałes serie To jest mozliwe ze tak duzy bonus od fabryki >???