Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

deex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez deex

  1. Witam! Jestem juz dłuzszy czas na forum wiec postanowiłem przedstawic moje wozidełko , zakupione jakies 8 miesiecy temu jako czysta seria (rodzinne kombi ) heheh Wyposazenie : -Silnik 2.0 TDI 16V 103 kw (BLB) -pakiet s-line -Skora+alkantara -BI xenon -Navi Rns-e -Kiera multi 3-ramienna -Audio bose -Alu 19 zoll RS6 i wiele innych ... Zaraz po kupnie auta postanowiłem pozbyc sie kłopotliwej pompy olejowej z wałkami wyrownujacymi i zrobiłem swap na pompe z 1.9 Tdi od tego czasu nie ma problemu ,pozatym rozrzad , olej i filtry nowe ,tak dla własnego spokoju ! No i przyszedł czas na wieksze koło , ori 17 zoll zastąpiła felga 8,5J 19 et 48 ori Audiz oponkami 235/35 no i do tego zeby nie zrobic wozu drabiniastego zakupiłem springi H&R-a -35 .Na tył wskoczyły dystanse 20 mm !!!Auto wyglada tak : <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> A ze zadnym autem na serii nie jezdziłem <br /><br /> <br /><br />e Planowane mody : Raczej grubych modow nie bedzie , dbac o auto , cieszyc sie z jazy a w przyszłosci moze 3.0 TDI :) ---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ---------- <br /><br /> <br /><br />
  2. Witam! mam problem z zawieszeniem , cos puka z przodu podczas zmiany biegów i jak ostrzej puszcze sprzegło ! co to moze byc ?Czytałem ze najcczesciej moga pukac wahacze , i jak to sie ma do wymiany nalezy wymienic kompletny przod , czy tylko ten jeden uszkodzony ?? I jeszcze gdzie njlepiej kupic i jakiej firmy zeby znowu cena nie zwaliła mnie z nog , Pozdrawiam
  3. deex odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dobra fura !! Bardzo zadbana ,no i jest czym jechac
  4. moj znajomek miał taki problem w passacie , niby sprezyny te same , a sie rozniły ..kupił 2 nowe na tył i jest ok
  5. byłes na jakis szarpakach , nich sprawdza co tak wali ...
  6. przeczytałem cały watek , sporo sie nameczyłes ,ale fajnie ze rozwiazałes problem , wykres bardzo ładny ,pewnie sie odpycha teraz olimpiada
  7. zawsze bedzie troche oleju w rurach dolotowych , tam gdzie sie pojawia olej , na złaczkach czy na wezu masz nieszczelnosc , usun usterke i powinno byc ok
  8. ja zrobiłem swap pompy z 1.9 tdi 105 ps , wałki wywaliłem i jest spoko juz z 8 miesiecy cały koszt wyniusł 500 zł
  9. czyli nie ma problemu ze zaraz zrobi sie jaki nalot czy zasniedzieje ...
  10. dobra polerka i bedzie ok , wiadomo ze chromowanie to juz by było mega kozak , ale ciekawe jakie koszta ?pewnie nie małe !!!
  11. tez mysle ze felgi oklepane , ale ja bym je załozył bo naprawde dobrze wygladaja ,zwłaszcza podczas jazdy
  12. zobacz ceny zawiasu na allegro , swoj zawias tez sprzedasz to sie cos wróci
  13. długo na tym jezdzisz? mysle ze sie jeszcze ułozy i siadzie swoje i bedzie jak u mnie czy u innych kolegów . - 45/50 mm:decayed: Juz z 7 miesiecy !
  14. a ja myslałem ze na boki powinien sie ruszac ,bo przeciez pracuje ... hmmm ?!!
  15. Ja uzywam continental sport contakt 3 , super oponki , ciche ,fajnie wybieraja nierownosci i super kleja tez jak kolega wyzej 235/35/19
  16. ja kilka sezonów jezdziłem na toyo snowprox i jak do tej pory to najlepsze oponki jakie miałem ...
  17. Powiem ci kolego ze tez mi dymił na niebiesko 2.0 tdi sprawdzałem turbo nie było zadnych luzow , w wydechu nie było znac oleju ,przeszukałem wszystko i nic , zaryzykowałem i zmieniłem w koncu turbo i jak reka odja a naprawde stara 0 jakis nadzyczajnych luzow ,strona goraca sucha , wypalona ...hmmm dziwne ale prawdziwe ...
  18. optymalna oponka na 8j 18 225/40
  19. tez miałem ten problem po malowaniu felg , musiałem zdemontowac wentyle i obczyscic miejsceich montazu z farby ,juz jest ok
  20. do b7 podejda otwor ten sam 57.1 , rozstaw 5x112 et tez ok , ale pewnie 15 zoll bedzie smiesznie wygladac na b7 ...
  21. Ja tam od zawsze na stali zima smigam i alu nie chce , 16 zoll 205/55/16 i mozna pomykac , wiadomo ze auto nie wyglada jak na alusie...
  22. bez obnizenia straszna koza z auta sie robi haha
  23. ja tez mam setup letni jak kolega wyzej 19 zoll na 9J oponki 235/35 i mam h&r springi -35 ,et 44 i powiem ze przydał by sie z 1 cm dystansu , u ciebie koło fajnie bedzie wygladac przy et 35 ... co do oponki ja mam 235/35 i jest delikatny naciag , mozesz wrzucic nawet 245/40 do siebie , ale jak chcesz obnizyc to lepiej niech bedzie mały naciag jak u mnie , zgrabniej wyglada ---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ---------- <br /><br />
  24. ja pierwszy raz widze taka serie AWX-a
  25. o kurde , ale miałes serie To jest mozliwe ze tak duzy bonus od fabryki >???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.