Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

deex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez deex

  1. jak masz serie auto , to wiadomo nie bedzie mega kopa , ale od ok 1700-1900 rpm powinno byc cos czuc ...
  2. duzo ludzi poleca Radzikowskiego , a ja nie ! Robił mi sprzegło ,wzmacniał tarcze i docisk i nie było zadnej poprawy ....
  3. Ja mam u siebie h&r i poszedł w doł tyle co producent mowi 35 mm , czy jest za nisko , nie !! przydał by sie gwint hahh
  4. mi tez minimalnie mniej pali w trasie
  5. w kazdej lakierni proszkowej to pomaluja
  6. skoro wezyk wypiety od doładowania , i podcisnieniowy do wymiany to po wymianie powinno byc lepiej , ale zrób tez remap odrazu
  7. kolego jaka cena za brembo max do A4 B7 2.0 Tdi blb ,poprosye na PW
  8. mysle ze masz mały wyciek ze spływu olejowego , tam jest metalowa uszczelka , po jej wymianie powinno byc ok ...
  9. co do turbiny to luz poprzeczny bedzie zawsze do 1 mm , wzdłuzniego byc nie moze , Ps. A ja miałem taki dzwiek w poprzednim aucie z motorem 1.8T i okazało sie ze upuszcza powietrze zawor DV , moze w TDI N75 tak upuszcza cisnienie ?!
  10. to wychodziły AWX-y ze skrzynia 5 biegowa ? wow
  11. kwestia najwazniejsza czy to ori AUDI czy jakies włoszki badz chinole Najlepiej jak lukniesz na allegro i bedziesz wiedział ile mozesz zapłacic za nie
  12. a ja jezdziłem na TOYO PROXES 3 sezony i rewelka , kleiły super , ciche , polecam ale cenowo drozsze od no conti czy dunlopa
  13. mi tez sie osobiscie nie podoba to koło , ale to kwestia gustu
  14. v-tech to same negatywne opinie , nie jedz tam , nerwow zaoszczedzisz ...
  15. posprawdzaj kolego wszytkie weze , złaczki pewnie jest nieszczelnie ...
  16. po korekcie wstaje juz ok 1800 rpm , wiec tragedii nie ma Co do wykresu ,to najpierw musze zrobic fmic , badz dual smic z brd bo bardzo goraco w dolocie i wtedy bede miezył na karuzeli ... Niech ktos co zakładał dual z brd wypowie sie co dokładnie trzeba miec ,bede wdzieczny
  17. powiem tak , dzisiaj wskoczyło brd , i rzeczywiscie , do 2200 rpm nic sie nie dzieje ,pozniej ma lepszego kopa , jutro jade na korekte softu i zobacze co wyszło , jest szansa ze po korekcie bedzie troche szybciej wstawac ?
  18. Goodhope posiada hamownie 4x4 wiec Q tez zrobi
  19. powiem tylko tyle ze ta wyzyna jest wcale niepotrzebna na sofcie z łowicza , tak jak kolega wyzej pisał , lepiej bardziej płasko ale wyciagnac przebiek nm ,na takim sofcie to tylko sprzegło w d....e dostaje
  20. brd tez podejdzie p&p jak sie nie myle , dziwna sprawa ze virusowałes auto na niesprawnej turbinie ...
  21. Jedz kolego do Good hopa , bedziesz zadowolony !!! Polecam robiłem tam kilka furek i zawsze zadowolony !
  22. dzieki kolego , czesc juz wymieniona wszystko gra;)
  23. Brd zakupione , w poniedziałek montaz , opisze wrazenia z jazdy po strojeniu
  24. moje gratulacje , profi projekt !!!!!
  25. dzieki kolego za odpowiedz pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.