Treść opublikowana przez deex
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić turbinę ?
jak masz serie auto , to wiadomo nie bedzie mega kopa , ale od ok 1700-1900 rpm powinno byc cos czuc ...
-
wzmocnienie docisku / mocne sprzęgło do wzdłużnego afna
duzo ludzi poleca Radzikowskiego , a ja nie ! Robił mi sprzegło ,wzmacniał tarcze i docisk i nie było zadnej poprawy ....
-
H&R, Eibach, Weitec... ile faktycznie obniżają?
Ja mam u siebie h&r i poszedł w doł tyle co producent mowi 35 mm , czy jest za nisko , nie !! przydał by sie gwint hahh
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
mi tez minimalnie mniej pali w trasie
-
Piaskowanie/malowanie zacisków hamulcowych
w kazdej lakierni proszkowej to pomaluja
-
AHH 216 Bosch chip wykres do oceny
skoro wezyk wypiety od doładowania , i podcisnieniowy do wymiany to po wymianie powinno byc lepiej , ale zrób tez remap odrazu
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
kolego jaka cena za brembo max do A4 B7 2.0 Tdi blb ,poprosye na PW
-
Cieknie lekko olej prawdopodobnie z turbo.
mysle ze masz mały wyciek ze spływu olejowego , tam jest metalowa uszczelka , po jej wymianie powinno byc ok ...
-
[B7 BLB] Co to za dzwięk prośba o analizę.
co do turbiny to luz poprzeczny bedzie zawsze do 1 mm , wzdłuzniego byc nie moze , Ps. A ja miałem taki dzwiek w poprzednim aucie z motorem 1.8T i okazało sie ze upuszcza powietrze zawor DV , moze w TDI N75 tak upuszcza cisnienie ?!
-
[B7 BLB] Turbina BRD
to wychodziły AWX-y ze skrzynia 5 biegowa ? wow
-
Felgi
kwestia najwazniejsza czy to ori AUDI czy jakies włoszki badz chinole Najlepiej jak lukniesz na allegro i bedziesz wiedział ile mozesz zapłacic za nie
-
Opony wasze opinie , rady
a ja jezdziłem na TOYO PROXES 3 sezony i rewelka , kleiły super , ciche , polecam ale cenowo drozsze od no conti czy dunlopa
-
pomoc w sprawie felg
mi tez sie osobiscie nie podoba to koło , ale to kwestia gustu
-
Proszę o pomoc :)
v-tech to same negatywne opinie , nie jedz tam , nerwow zaoszczedzisz ...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
posprawdzaj kolego wszytkie weze , złaczki pewnie jest nieszczelnie ...
-
[B7 BLB] Turbina BRD
po korekcie wstaje juz ok 1800 rpm , wiec tragedii nie ma Co do wykresu ,to najpierw musze zrobic fmic , badz dual smic z brd bo bardzo goraco w dolocie i wtedy bede miezył na karuzeli ... Niech ktos co zakładał dual z brd wypowie sie co dokładnie trzeba miec ,bede wdzieczny
-
[B7 BLB] Turbina BRD
powiem tak , dzisiaj wskoczyło brd , i rzeczywiscie , do 2200 rpm nic sie nie dzieje ,pozniej ma lepszego kopa , jutro jade na korekte softu i zobacze co wyszło , jest szansa ze po korekcie bedzie troche szybciej wstawac ?
-
Pytanko o Tuning w WLKP
Goodhope posiada hamownie 4x4 wiec Q tez zrobi
-
dylemat po chipie w renomowanym zakladzie
powiem tylko tyle ze ta wyzyna jest wcale niepotrzebna na sofcie z łowicza , tak jak kolega wyzej pisał , lepiej bardziej płasko ale wyciagnac przebiek nm ,na takim sofcie to tylko sprzegło w d....e dostaje
-
Turbo daje o sobie znać, wymiana na??
brd tez podejdzie p&p jak sie nie myle , dziwna sprawa ze virusowałes auto na niesprawnej turbinie ...
-
Pytanko o Tuning w WLKP
Jedz kolego do Good hopa , bedziesz zadowolony !!! Polecam robiłem tam kilka furek i zawsze zadowolony !
-
usterka 19558 vag nr klapy gaszacej
dzieki kolego , czesc juz wymieniona wszystko gra;)
-
[B7 BLB] Turbina BRD
Brd zakupione , w poniedziałek montaz , opisze wrazenia z jazdy po strojeniu
-
[ALL B6/B7] Autko BraxTeam / DemoCar mm-ais
moje gratulacje , profi projekt !!!!!
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
dzieki kolego za odpowiedz pozdrawiam